• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

jarq

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Witam wszystkich razem i każdego z osobna.

Będę pełni obowiązki CM na czas nieobecności obecnego CM'a.
Coś o sobie?
Jestem CO-CM w grze plemiona już od 10 lat, wiec w firmie byłem cały czas jak powstawały różne gry InnoGames'u także i ta.
Lubie czytać książki - fantastykę.
Mam 40 lat i dwoje dzieci oraz żonę :p
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Witaj. Miło, że zainteresowano się nieobecnością CM i jednak nie będziemy osieroceni na święta. (;
Też lubię fantastykę, choć ostatnio nie mam na to czasu. :)
 

myszapysza

Wędrowiec
Hej @jarq

Oto nowy temat dla spoilerów.

Cz.1 znajduje się tutaj: https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/co-w-trawie-piszczy-spoilery.1564/page-20#post-26646
Cz. 2 znajduje się tutaj: https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/co-w-trawie-piszczy-spoilery-cz-2.2232/

Przypominam po co istnieje ten temat - Ponieważ często kopiowane na nasze forum są informacje z bety, na temat aktualizacji, nowości, a najczęściej eventów, proszę wszelkie spoilery umieszczać w tym temacie, aby nie były rozrzucone po forum i nie trafiały na nie osoby, które nie chcą psuć sobie niespodzianki, ani ułatwiać zadań.

Informacje z ogłoszeń o aktualizacji na becie można po prostu skopiować lub przetłumaczyć, prosiłabym jednak w wypadku kopiowania, aby dołączyć polskie tłumaczenie - to jest forum polskiej wersji językowej.

Proszę również o podawanie linków, zamiast kopiowania całych artykułów/ogłoszeń/stron.

Statystyki budynków, listy nagród, listy zadań oraz ich ewentualne rozwiązania, a także informacje spoza oficjalnych ogłoszeń proszę umieszczać w tagach [.spoiler] i wszyscy będą zadowoleni. Dzięki :)

Zapraszam do dyskusji.

@jarq przepraszam nie obraź się za pytanie - samo się zmieniło, czy ktoś zmienił?
Samo to raczej nie, miała na to wpływ aktualizacja.

Ja mialem miec 9 godzinne z manu, a jak wszedlem zbierac to bylo puste zadanie. Bez tresci i wymagan poprostu do zakonczenia. Nie wiem czy doliczylo za nie klucze.
Tak doliczyło za nie klucze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry