• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Jasio92 :) wita wszystkich graczy

  • Rozpoczynający wątek Jasio92
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
milusi jest, poprzez "włoski" na odwłoku i odnóżach. Ptaszniki nie zabiją człowieka, gdyż ich jad jest odpowiednikiem jadu pszczoły, chyba że ktoś na ten jad jest uczulony to mogą wystąpić problemy :)
 

DeletedUser145

Guest
To, że coś ma włoski nie znaczy, że jest milusie :D Kwestia do dyskusji ;)
Jasne... Nie chce zabić... Nie wiadomo co takiemu siedzi w tej pajęczej głowie i jakie tortury dla mnie obmyśla :D
 

DeletedUser

Guest
Ukąsi, zapajęczynuje, owinie w kokon, a później będzie wysysał narządy, tak jak we Władcy Pierścienia :D
 

DeletedUser145

Guest
O to to to! Skończę jako przekąska podwieszona pod sufitem :D
 

DeletedUser363

Guest
Ech, aż mi się sąsiad przypomniał. Ma miliard ptaszników, czasem któryś ucieknie. Któregoś razu przyszedłem do niego pogadać i mnie ostrzegł, że jeden zwiał, żebym się nie przestraszył jak na mnie wlezie na przykład. Jak już wychodziłem to kątem oka zobaczyłem jakiś ruch na podłodze w przedpokoju, spojrzałem dokładnie i oczywiście sobie pająk wyczłapał zza szafki. Pokazuję sąsiadowi i mówię, że chyba znalazł zgubę. Ten zerknął i w panice zamamrotał "o cholera, następny zwiał". :D

Chyba jednak wolę modliszki i szczury. :D Oraz rośliny owadożerne, więc lepiej nie przyprowadzajcie do mnie pająków. Naturalnie występujące dzbaneczniki wciągają nosem żaby, a jeden z hodowców w Wielkiej Brytanii znalazł w dzbanku sikorkę. :D Z ptasznikiem to sobie nawet mój gąszcz rosiczek i tłustoszy poradzi bez problemu. :p
 

DeletedUser

Guest
Modliszki też miałem, ciekawe zwierzątka. Najfajniesze jak odgryzają głowy swoim ofiarom :p, ale krótko żyją i zrezygnowałem z hodowli ich. Skolopendra też ciekawa, skorpiony również. Szczura też miałem, ale z nim to była taka historia, że kupiłem szczura jako karma dla węża. Wąż być może był jeszcze za młody, nie gotowy na większą karmówkę, no i chcąc nie chcąc musiałem kupić klatkę i go zachować :)
 

DeletedUser626

Guest
Mam 2 szczurki, genialne stworzenia, ale owadów ani pajęczaków w życiu bym w domu nie trzymała, za dużo nóg :D
Węże są spoko i zwierzątka do 4 nóg max, najlepiej futrzaki :D
 

DeletedUser446

Guest
Tfu, ble i fuj to mówię jak mi ciastko nie smakuje :D A gdy taki pająk czyha na moje życie, to wtedy słychać niemiłosierny krzyk, który go ogłusza na pewien czas. Mam wtedy możliwość ucieczki :D Taktyka taka.

No to podaj rękę hah.. mam dokładnie to samo :p Pracowałam kiedyś w sklepie zoologicznym. Zwolniłam się, gdy szef postanowił handlować pająkami. To jest dla mnie nie do przejścia. Zaakceptuję wszystko, jaszczury, węże, szczurki, byle nie robactwo. :p
Pamiętam dnia pewnego, gdy weszłam z córką do domu, potem do łazienki, a tam w wannie ogromny pająk siedzi i patrzy na mnie.. decyzja była szybka: "dziecko, pakuj walizki, wyprowadzamy się do babci, dopóki tatuś nie przyjedzie do domu" :D

W ogóle witaj nowy graczu :)
 

Falantir

Ex-Team
Węży się nie boje, ubarwienie niektóre dusiciele mają przepiękne, kiedyś kupie sobie węża :D.
Kuzyn miał ptaszniki, raczej do 15 sztuk różnych odmian, jeden był łagodny z tymi pomarańczowymi odnóżami (często się je tez w filmach pokazuje), a najbardziej jadowity i skoczny był cały piaskowy. Reszta od szarawych po czarne, wiec bardziej się nimi nie interesowałam.
Dzisiaj ma tylko jednego :p.
 
Do góry