• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Jedno klik w budynkach z kolejką produkcji

Czy uważasz taką zmianę za przydatną?

  • Tak, jak najbardziej

    Głosy: 37 94,9%
  • Nie

    Głosy: 2 5,1%
  • Znasz inne lepsze rozwiązanie? Podziel się nim z nami.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    39

Tajniakos

Paladyn
Wszyscy wiemy jak dużym udogodnieniem jest dla nas uproszczone nastawianie produkcji jedno-klikiem w Manufakturach i Zbrojowniach dlatego moim pomysłem jest pójść o krok dalej i umożliwić taką samą opcję w budynkach z kolejką produkcji czyli w Akademii Magii, Budynkach szkolących wojsko oraz w Portalach Rasowych. Będą tej opcji używać głównie gracze ustawiający jednolitą produkcję ale była by też opcja dla składu mieszanego więc nikomu wprowadzenie takiej opcji by nie szkodziło a wręcz by pomogło.
Mogło by to wyglądać tak:

1.jpg3.jpg

24.png

5.jpg6.jpg

24.png

7.jpg8.jpg
 

jakub357

Łucznik
Rewelacyjny pomysł.

Przyszło mi na myśl rozwinięcie tego pomysłu - "ANULUJ WSZYSTKIE". Przycisk anulujący całą jednolitą produkcję. Przyda się to jak ktoś ma dużo manufaktur a źle nastawił, a także zwłaszcza podczas Przygód Bractw, jak chce się anulować produkcję w 100 warsztatach. Zaraz zgłoszę.
 

BlossomValvi

Łucznik
@Tajniakos pytanie opcja miałby być uruchomiona cały czas (aż do odfajkowania), czy tak jak w manu co wejście do budynku trzeba ja uruchamiać?

Bo jak to drugie to funkcja raczej zbędna (zamiast 5 klików niby tylko 2 ale trzeba się dodatkowo poruszać po ekranie)
 
Do góry