• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Jesienne Zodiaki - zmienione zadanie w trakcie wykonywania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2262
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2262

Guest
W trakcie wykonywania zadania zmieniło się ono na inne, tj:
Produkowałem 3x24h, zmieniło się zadanie na 4x3h. Jeśli zadania zmieniają się w trakcie ich wykonywania to po co w ogóle jakie kolwiek zadanie nastawiać, skoro i tak za chwilę może ulec to zmianie? Czy jest jakiś problem z aktualnym Eventem?
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Zmieniło się pewnie po aktualizacji, chociaż nie powinno.
 

DeletedUser2264

Guest
na becie tez się dzisiaj pozmieniały zadania po aktualce. Same :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Proqrator

Rozbójnik
Ja mialem miec 9 godzinne z manu, a jak wszedlem zbierac to bylo puste zadanie. Bez tresci i wymagan poprostu do zakonczenia. Nie wiem czy doliczylo za nie klucze.
 

DeletedUser1775

Guest
Bardzo "serdecznie" pragnę TFUrcom obecnego eventu podziękować - kolejny dziś zwiad, w sumie to nawet pogubiłam się który w danej wiosce, postawił przede mną cudowne 83h odpoczynku... Już się cieszę... a, kto wie, kto wie... może w tym czasie jakiś kolejny, "genialny" rebalansik się pojawi ;)
 

DeletedUser2264

Guest
Bardzo "serdecznie" pragnę TFUrcom obecnego eventu podziękować - kolejny dziś zwiad, w sumie to nawet pogubiłam się który w danej wiosce, postawił przede mną cudowne 83h odpoczynku... Już się cieszę... a, kto wie, kto wie... może w tym czasie jakiś kolejny, "genialny" rebalansik się pojawi ;)
Albo jakaś przewidywalna gra ;)
 

DeletedUser2262

Guest
Nie samo, wpływ miała na to aktualizacja. [...]
@jarq nie obraź się II. Rozumiem Twoją stronę po której siedzisz, ale odpowiedź jest w 100% politycznie poprawna. To jest tak jak przychodzi do każdego z nas rachunek od dostawcy mediów zawyżony - kontaktujemy się z korporacją i mówią nam że to błąd systemu.

Podobnie jest w tym przypadku, wpływ na każdy błąd w grze nie ma wg mnie żadna aktualizacja - tylko zespół ludzi tworzących tą aktualizację, którzy nazwijmy to wprost - POPEŁNILI BŁĄD, na którym "ucierpieli klienci" inaczej gracze.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Oczywiście, komputery same nic nie robią trzeba je zaprogramować do tego.
 
Skoro zadanie zostalo automatycznie zaliczone, to nie za bardzo rozumiem w czym lezy problem. Przeciez gdyby sie je zrobilo samemu, to wyszloby dokladnie na to samo, czyli: zadanie zaliczone, klucze dodane, pokazuje sie nastepne zadanie. Wielu graczom to automatyczne zaliczenie zadania pozwolilo wrecz zaoszczedzic czas lub przyspieszacze.
BŁĄD, na którym "ucierpieli klienci" inaczej gracze.
No wlasnie, w jaki sposob ucierpieli ?
 

DeletedUser2264

Guest
Skoro zadanie zostalo automatycznie zaliczone, to nie za bardzo rozumiem w czym lezy problem. Przeciez gdyby sie je zrobilo samemu, to wyszloby dokladnie na to samo, czyli: zadanie zaliczone, klucze dodane, pokazuje sie nastepne zadanie. Wielu graczom to automatyczne zaliczenie zadania pozwolilo wrecz zaoszczedzic czas lub przyspieszacze.

No wlasnie, w jaki sposob ucierpieli ?
chris, chodzi o to, że niektórzy poprzyspieszali długie zadanie, przyszli zebrać, a tu hopsa, pomyłka, zaliczone nie wiadomo co, a boosty poszły na marne
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
@chris07070707 tylko tutaj nie było żadnego automatycznego zaliczenia, trzeba było ustawić produkcje na nowo, a niektórzy musieli przerwać produkcje 24h
Co do automatycznie zakończonych zadań to klucze zostały w nich zaliczone.
Moge to potwierdzic, zarowno u mnie na 2 swiatach, jak i u innych graczy, z ktorymi rozmawialem klucze za to poprzednie zadanie zostaly dodane. Oczywiscie, ze na nowe zadanie produkcje trzeba bylo ustawic na nowo (jak za kazdym razem po zrobieniu jakiegos zadania). Produkcje 24h czy jakiekolwiek inne sie nie zmarnowaly, bo zadanie, na ktore byly przeznaczone dodalo walute, tyle ze automatycznie. Taka ciekawoska: na jednym swiecie zadanie na konflikty mi sie nie zmienilo, moze dlatego ze bylo do polowy zrobione.
 
Do góry