• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Jesienny Event - Nagrody

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2022
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2022

Guest
Zazwyczaj na różnych stronach ktoś tam z bety przepisywał nagrody dzienne, główne, jakie zadania itd.
Macie jakąś taką stronę na której dowiem się mniej/więcej jakie budynki będą następne?
Czekam na samą kulturę, a te mieszańce to wiecie.. Bez komentarza.

proszę wstawiać linki w spoilery.
 

Deleted User - 172852

Guest
Są piktogramy :) Wystarczy popatrzeć i wszystko jasne :)
 

DeletedUser2022

Guest
A coś Ty taki "grzeczniutki" się zrobił hehe
to jest link, ale stronka nie jest po polsku :)
https://www.gamersgemsofknowledge.com/eldrasils-ascending-daily-prizes
Jestem miły, uprzejmy i serdeczny, kto ze mną nie walczy, ma ze mną dobre stosunki. Otwarcie nie toleruję wielu spraw, jednak nie uważam abym musiał się ze wszystkim zgadzać. Nie nie nie, ja nie jestem diabłem.
Mogę być przyjacielem każdego, ale nie każdy może być moim.
Od to cała filozofia.

ps: dzięki za linka ^^
 

Christo

Rozbójnik
A ja będę z Tobą walczył, bo masz pretensje do Dragomiry, a sam zaśmiecasz forum niepotrzebnymi tematami zamiast pójść do tematu ze spoilerami i byś znalazł link do nagród z jesiennego eventu. No ale to wymaga umiejętności szukania.. no tak. Straszne.
Niby dużo piszesz na tym forum, ale jednak nie jesteś zorientowany co i gdzie. Trochę to takie... przykre.

Sory, jeśli się Ciebie uczepiłem. Postaram się nie czepiać, ale tutaj ewidentnie mnie korciło :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry