• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Kiedy naprawicie losowosc w Akademii i Event?

skuter

Zwiadowca
Od zdaje sie 2 wersji gry ( chyba zmiany z 8h na 6h ) w Akademi rotuje mi tak z 1/4 dostepnych receptur( w tym tylko 2 karmy), podobnie w evencie tak 8 z 24 zadan w puli ( za 80 kluczy). 8 raz dostac Zwiad przestaje byc śmieszne (czesto pod rząd ).
 
Ostatnia edycja:

skuter

Zwiadowca
Po piątkowej aktualizacji w Akademi wróciła losowosc, Dzięki. Na evenice nadal nadinterpretacja zwiadow, robię więc 15 mgieł na przyspieszaczach - plusem jest że wreszcie dostałem zadanie z Trunkami, wiec nie bede już narzekał - dobilem do 6000 kluczy i Brunatny powinien byc na 10lvl
 

DeletedUser2262

Guest
Po piątkowej aktualizacji w Akademi wróciła losowosc, Dzięki. Na evenice nadal nadinterpretacja zwiadow, robię więc 15 mgieł na przyspieszaczach - plusem jest że wreszcie dostałem zadanie z Trunkami, wiec nie bede już narzekał - dobilem do 6000 kluczy i Brunatny powinien byc na 10lvl
żeby zdobyć 9 artefaktów - i upgrade'ować miśka na 10lvl potrzebujesz ok 8000 kluczy
 
Do góry