• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

KIEDY!!!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser174

Guest
KIEDY (data lub nr aktualizacji) TO ZOSTANIE WPROWADZONE?

https://pl.forum.elvenar.com/index....-w-rozbudowie-antycznych-cudów-16-09-de.1230/

dzisiaj na minutę przed dodaniem książeczki doliczyło nagrodę z turnieju. Kiedy to jasnej cholery to zostanie wprowadzone?!!! To samo dotyczy odłamków z nagród turniejowych. Przecież jest już inwentarz, który do tego tez miał służyć podobno.

i jak w obliczu takiej niedoróbki gry wygląda osławiona trąbka?
 

DeletedUser174

Guest
czy brak jakiejkolwiek reakcji możemy rozumieć jako status "wysłałam zapytanie i czekam co mi góra odpowie"?
 

jakub357

Łucznik
Dla mnie, czas na ciepłe słówka dawno już przeminął. Jednak to nie ja, nie My pierwsiśmy byli chamami - od strony Inno pierwsze poleciało mięso, a ja chamem w jedwabnych pończochach być nie zamierzam. Kawa na ławę. Już się nie pierniczę - dawać nasze diamenty, księgi i ekspansje! Dawać nasze zrabowane złoto! Dawać skradzione pieniądze!
 

DeletedUser626

Guest
Nie wiem nawet czy ten pomysł jest zaakceptowany do realizacji, czy tylko wisi na liście "na kiedyś".
W kwestii dat więc wiem tyle co wy.

(tak, zapytałam, czekam na odpowiedź)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser626

Guest
Brak konkretów niestety, z racji braku decyzji. Nie ma tego dodanego do realizacji w tej chwili, ale [LCM/producenci] będą o tym rozmawiać na najbliższych spotkaniach z projektantami, temat jest w trakcie wałkowania właśnie z racji wprowadzenia przedmiotów na PW.
 
Status
Zamknięty.
Do góry