• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

kikimora

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser174

Guest
zawsze podobała mi sie koncepcja tego działu "przywitaj się na 1000 sposobów". Najczęściej autorzy wątku naskrobią zdanie w porywach do dwóch i znikają w odmętach niebytu. I to takie nawet dobre jest. Zwłaszcza na pożegnania to ten dział się idealnie sprawdza :D A mi akurat z uwagi na merytoryczny poziom bruku w wielu wypadkach nie chce już się udzielac na forum, więc tym bardziej to odpowiedni moment na uzewnętrznienie sie

w kazdym bądź razie robię ukłon w stronę swoich wszystkich cichych (i tych całkiem głośnych) wielbicieli. Kochani macie wreszcie miejsce gdzie możecie wylać swoje żale pod moim adresem... nie będziecie musieli zaśmiecać forum wreszcie. To chyba będzie dobre dla wszystkich. Z przyjemnością poczytam te pieszczotliwe uwagi o wszystkich moich problemach ze sobą... może czegoś ciekawego się dowiem jeszcze

pozdrawiam
 
Ode mnie niczego nowego sie nie dowiesz.
Jestes wredna i zlosliwa (zreszta juz zawsze to mowilem), czego najlepszym dowodem jest zalozenie przez Ciebie tego tematu. No wiesz co ? Nawet nie dasz trollom pozasmiecac troche forum ich wypocinami ? Czysta zlosliwosc i brak empatii z Twojej strony, jak babcie kocham ;)
 

Sorcha

Rycerz
W pierwszych słowach mojego postu witam ciebie :D i dziękuję za założenie tego tematu, gdzie wszyscy narzekacze będą mogli się produkować zamiast robić offtopy w innych tematach. Ale do rzeczy, z początku mi się wydawało, że jesteś złośliwa, ale później czytając twoje posty doszło do mnie, że albo jesteś taka bo taki masz nick. Albo taki masz nick bo taka jesteś ;)!Z niektórymi postami się nie sposób nie zgodzić i ten poradnik dla maluszków:)!
 

DeletedUser174

Guest
Wiem, że nikogo to nie interesuje, ale zgodnie z wiadomością od Ig moje konto na forum zostanie skasowane z dniem 29 grudnia przez brak zgodności. Pewnie niektórzy się ucieszą...
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Kiki , założysz nowe :)
Nie będziesz tak okrutna aby pozbawić forum zdrowej dawki sarkazmu i szczerych do bólu wypowiedzi. ;)
 

Logalos

Wędrowiec
Kiki to nie tak ja też dostałem takie info i tu chodzi o powiązanie konta na forum z tym w grze w razie prożby o usunięcie konta w grze usuną też konto na forum. Jestem ciekawy czy po wprowadzonych wielu fajnych;) ułatwień w grze i skierowanie jej sensu w drogę w kosmos bo tak jak on zamysły twórców są niepoznane i niezgłębione ,przewiduje sie lawinowe zamykanie kont z powodu np: po co mam grać bo czym więcej gram tym bardziej sobie szkodzę:). Ja powiązałem bo jestem ciekawy czy ktos kiedyś wyjaśni mi po co grałem i budowałem cuda żeby teraz myśleć o ich usuwaniu.
 

DeletedUser174

Guest
Ja powiązałem bo jestem ciekawy czy ktos kiedyś wyjaśni mi po co grałem i budowałem cuda żeby teraz myśleć o ich usuwaniu.
nie wyjaśni.
Oni w tym ig sami nie wiedzą co maja z ta gra zrobić i zapędzili się w kozi róg. Teraz ani się cofnąć, ani brnąć dalej. Zrobili pasztet. Zresztą nie pierwszy raz... Tylko wcześniej kaliber był mniejszy, więc gracze (przynajmniej większość) jakoś to dali radę przełknąć. Obecna sytuacja jest trochę inna - przynajmniej ja ją tak subiektywnie oceniam. Oczywistym jest, ze gra się zmienia i niezbędne jest dostosowywanie się do nowych warunków. Zawsze tak było. Teraz ig nas zmusza do "powrotu na drzewa"... U siebie już skasowałam labirynt i gildię. Powinnam puścić z dymem jeszcze kilka cudów chociażby bastion czy hale... tylko po co? Zeby zdobyc kilka reliktów w zdrapce eventowej? to ja usiądę i poczekam....

Napisz do obsługi gry, pomożemy..., w końcu na coś się przydamy ;)
doceniam :) i z góry dziekuję za dobre chęci :)
tylko obsługa jest chyba raczej od pomocy technicznej jako takiej. Natomiast u siebie nie obserwuję problemów technicznych. Po prostu mam okazje usunąć konto na forum i traktuję to jako znak "z góry". To dobra wskazówka jest (czy inna wymówka)

ig ponownie zatoczyło koło. Takie powiązanie już było przeprowadzane kiedyś. Też w trosce o "jednolitość" nazw i coś tam. I chyba nie chcę czekać na 3 odsłonę tego procederu.

już wielokrotnie sama sobie dawałam bana na forum. teraz mam doskonała okazję by ten plan skutecznie zrealizować. przynajmniej nie będę musiała się kopać z koniem, bo wielokrotnie rozmowy na forum właśnie taką formę przybierały. Niech inni udowadniają płaskoziemcom, ze koło jest jednak okrągłe. Osobiście mam dość
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
ig ponownie zatoczyło koło. Takie powiązanie już było przeprowadzane kiedyś. Też w trosce o "jednolitość" nazw i coś tam. I chyba nie chcę czekać na 3 odsłonę tego procederu.
Nie nigdy czegoś takiego jeszcze nie było, to o czym piszesz to troszkę inna sprawa. Chodzi o to że wtedy żeby założyć konto na forum trzeba było się zalogować do gry, aby konto na forum miało taką samą nazwę, ale nie było to połączenie kont. Wtedy niestety nie pozwalało na to oprogramowanie forum. Dostępne jest to dopiero od nowej wersji oprogramowania forum i dopiero teraz to robimy, po prostu trzeba tylko kliknąć w link i konta się połączą, gdyby coś poszło nie tak to zawsze możemy pomóc.
 

DeletedUser3033

Guest
Nie nigdy czegoś takiego jeszcze nie było, to o czym piszesz to troszkę inna sprawa. Chodzi o to że wtedy żeby założyć konto na forum trzeba było się zalogować do gry, aby konto na forum miało taką samą nazwę, ale nie było to połączenie kont. Wtedy niestety nie pozwalało na to oprogramowanie forum. Dostępne jest to dopiero od nowej wersji oprogramowania forum i dopiero teraz to robimy, po prostu trzeba tylko kliknąć w link i konta się połączą, gdyby coś poszło nie tak to zawsze możemy pomóc.
hmm a do czego to jest potrzebne czy raczej co to za bzdura ?
marnowanie czasu a czytając między wierszami to dla zasady tego nie zrobie
zasady są po to by je łamać :)
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Chodzi o to aby być zgodnym z przepisami RODO, niestety prawo unijne i nie tylko nakładają na nas pewne obowiązki. Jednym z nich jest to że jak ktoś będzie kasował całkowicie konto w grze, to też musi zostać skasowane konto na forum a do tego potrzebne jest połączenie tych kont.
 

DeletedUser3033

Guest
jarq
ja chyba już pisałem może z rok temu jeden przycisk usuń w grze i na forum i mniejszy bałagan jest
przy czym konto nie używane 6miesięcy ulega automatycznemu kasowaniu ?
nie prościej ?
a tak jeszcze dodam dobry pomysł na "M...K..." ale ciekawi mnie czy wypali
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry