• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Kilku robotników do jednej budowy [17-03-DE-3]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1706
  • Data rozpoczęcia

Czy możliwość skierowania kilku robotników do jednej budowy przyda się w grze?

  • Tak

    Głosy: 28 100,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%
  • Tak, ale... (proszę o komentarz, np. inna wartość skrócenia czasu)

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    28
Status
Zamknięty.

DeletedUser1706

Guest
Przejrzałam Pomysły i nie znalazłam nic podobnego, więc mam nadzieję, że nie powielam:

Chodzi mi o możliwość przydzielenia większej liczby robotników do jednej budowy, aby skrócić jej czas, np. 2. robotnik skraca czas o 25%, przydzielając trzeciego - skracamy czas budowy w sumie o np. 33%
 

DeletedUser1470

Guest
jak dla mnie pomysl zupelnie bez sensu, żeby to sie oplacalo drugi robotnik musialby skracac czas conajmnie o polowe a i tak nie wiem po co takie kombinacje. Lepiej rozbudowywac kilka budynkow jednoczesnie tak jak jest teraz. Sytuacja wygląda tak ze teraz np budując ratusz ktory zajmuje duzo czasu, mozna od razu rozbudowywac domki i przygotowac sobie ludzi na rozbudowe kolejnego czasochlonnego budynku np koszar itd.

Przeciez motywki są od tego zeby skrócic czas budowy, na dalszym etapie gry nawet o kilka godzin.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1067

Guest
wszystko jest kwestią wyobrażenia sobie potrzeby chwili... jeśli nie mam ludzi na rozbudowę i potrzebuję zbudować szybko rezydencje (na 24 lvl ponad 16h przy zmotywowanych robotnikach - standardowy czas to ponad 18h) to być może chciałbym przyśpieszyć tą jedną rozbudowę żeby potem ruszyć z innymi :)

dla mnie +1

PS Proponuję założyć ankietę.
 

DeletedUser80

Guest
jak dla mnie pomysl zupelnie bez sensu, żeby to sie oplacalo drugi robotnik musialby skracac czas conajmnie o polowe
Bo to nie ma się opłacać ani być alternatywą do istniejącego systemu.
Jest potrzeba chwili żeby choć trochę przyśpieszyć budowę konkretnego budynku a nie wydawać przy tym klejnotów to pomysł całkiem rozsądny.
Przykład:
Mam potrzebę rozbudowy 3 budynków a mam 2 wolnych robotników. Zapuszczając 2 budowy obie skończą się w nocy więc trzecią uruchomię następnego dnia. Ale rzucając 2 robotników na 1 budowę, zdążę ją skończyć przed nocą i zapuszczę na noc pozostałe dwie.
Zysk ewidentny z bezsensownego pomysłu który się nie opłaca.
Melizabeth - bardzo fajny pomysł, co ważne dla ludzi myślących i planujących w grze.
 

DeletedUser1088

Guest
@PanGry
zdecydowanie się zgadzam
akurat tak mam
rozbudowa trwa średnio 16-18h
rano odpalam ale nie będę czekał do północy żeby następną odpalić tylko znowu rano.
więc roboli mam średnio około 7h/24 bezczynnych
 

DeletedUser1706

Guest
Fajnie, że są osoby, którym się podoba. Dodałam ankietę.
 

DeletedUser626

Guest
Pomysł dopisania więcej niż jednego robotnika do budowy został odrzucony przez projektantów gry, zostaną jednak rozważone inne rozwiązania zmniejszające czas budowy. Pomysł oznaczam więc jako odrzucony, kwestia zmniejszenia czasów budowy jednak nie kończy się tutaj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry