• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Kinomaniacy

DeletedUser386

Guest
news_image1214150508.jpg

Witam wszystkich :)

Pomyślałam o założeniu tematu poświęconego filmom, reżyserom, aktorom.
Temat służy do szukania i dzielenia się z innymi filmami, spostrzeżeniami.
Każdy może napisać co lubi oglądać, i dlaczego, kto co oglądał ciekawego w ostatnim czasie, komentować twórczość reżyserską czy też zdolności aktorskie.

Co sądzicie o temacie?
Jaki ciekawy film oglądaliście w ostatnim czasie ?
 

DeletedUser386

Guest
Ja ostatnio oglądałam adaptacje książki Andy' ego Weira „Marsjanin”, polecam jak ktoś lubi filmy w takim klimacie ;)

3536857_120151003175718.jpg
 

Deleted User - 34008

Guest
No to ja po prośbie..
Poszukuję starego filmu a niestety zapomniałem tytułu.
Fabuła z grubsza - Młody naukowiec pracuje nad sztuczną skórą. Niestety źli ludzie nachodzą go w laboratorium, wybuch i naukowiec ciężko poparzony wylatuje przez okno do rzeki. Po ucieczce ze szpitala podejmuje swoje badania, udaje mu się stworzyć sztuczną skórę, ale niestety jej trwałość to tylko 1h. Robi sobie maski i mści się na bandziorach.
Jeśli ktoś coś to bardzo bym prosił o tytuł.
 

DeletedUser95

Guest
Wpisujemy w googla artificial skin mask-wyskakuje jakies badziewie o horrorach i doniesienia o badaniach nad sztuczna skora...... ale nie poddajemy sie,wpisujemy 1 hour lasting artificial skin mask,coby Kuszielowi pomoc jakos- i wiemy ze film to "Darkman",rok 1990:).
 

DeletedUser

Guest
Ja wam polecam Zieloną Mile i Ostatniego Samuraja.
Są to filmy z głębokim przesłaniem, wzruszające, a przy tym momentami zabawne.
Nie można zapomnieć także, o filmie "Pianista".
 

Falantir

Ex-Team
Gdybym miała napisać ile ja dobrych filmów obejrzałam... to kilka stron by to zajęło.
Jednym z pierwszych u mnie też był Ostatni Samuraj, równie dobry film to Łzy Słońca - trzeba mieć trochę mocnych nerwów, Matrix - trylogia, a z lżejszych: kupiliśmy Zoo. Zdarza mi się też Obejrzeć Kill Bill czy Constantine dla "rozerwania się" :D.
 

DeletedUser

Guest
Hm najlepsza komedia to nie wątpliwie "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra", zawsze mnie rozśmiesza, a widziałem z naście razy.
"Lista Schindlera"to jeden z nie wielu filmów, które wywarły na mnie ogromne wrażenie, poza wspomnianym już "Ostatnim Samurajem", polecić mogę jeszcze film "Siedem" z 95'tego.
A rok 2015 raczej mnie niczym nie zachwycił, oczekiwałem tylko "Więzień labiryntu: Próby ognia", druga część do "Więzień labiryntu".
Paniom polecę film "Praktykant", a wszystkim lubiącym bajki "Hotel Transylwania 2".
 

Deleted User - 34008

Guest
Jak chodzi o wojnę-żydów-obóz, najlepszym filmem jaki widziałem jest "Życie jest piękne" Roberto Begniniego.
 

DeletedUser

Guest
Witam.Nic nie przebije serialu The Walking Dead:)Oglądam też Fear The Walking Dead.Naprawdę polecam jak ktoś nie oglądał:)
 

DeletedUser861

Guest
no to powrzucam dalej...
" Dziewczynka w trampkach " 10 letnia Wadjda to mała buntowniczka która marzy o rowerze, niestety mieszka w muzułmańskim kraju w którym kobiety nie mogą prowadzić pojazdów. Dziewczynka chcąc zdobyć pieniądze bierze udział w konkursie recytatorskim Koranu.

http://www.cda.pl/video/1133451b

 

DeletedUser810

Guest
images
Bardzo polecał, jeżeli możliwe jest zatrzymanie się przed ekranem z mokrą michą prania na godzinę, to znaczy że warto to zobaczyć :)
 

DeletedUser1117

Guest
Z ciekawych nowości widziałem niedawno "Ex Machina" reżyserii Alexa Garlanda.
Jest to naprawdę niezły thriller sci-fi, na podłożu jednego z moich ulubionych kinowych zagadnień - sztucznej inteligencji.


Trailer na zachętę.
 

DeletedUser626

Guest
Mam słabość do wszelkich filmów Quentina Tarantino, są to filmy specyficzne, zwykle krwawe, z czarnym humorem, ale urzekają oryginalnością i nieprzewidywalnością, nie można się na nich nudzić. :)
 
Do góry