• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Kinomaniacy

DeletedUser878

Guest
Oj tak! Tarantino jest jedyny w swoim rodzaju. Mimo, że wałkuje cały czas ten sam temat, to mistrz z niego niemały.

Ja zaś uwielbiam ponadwszystko film "Into the Wild", film ukazujący poszukiwanie własnego szczęścia i ucieczkę w wolność. Każdy powinien go obejrzeć.
 

Celebrinda

Wędrowiec
Bardzo polecam serial "Ezel"

Actores%2By%2Bpersonajes%2Bde%2Bla%2Btelenovela%2Bturca%2BEzel%2Bpor%2BTelefe.jpg
 

DeletedUser574

Guest
Quentiono Tarantono ma świetne filmy,ostatnio 2 części maczety oglądałem:)
 

DeletedUser744

Guest
Z ostatnich nowości to polecam "Wieczór Gier" (świetna komedia z mnóstwem gagów i odniesień do popkultury) oraz "Ready Player One" (kino S-F dziejące się w świecie gier, muszę powiedzieć że na końcówce się zwyczajnie wzruszyłem).


Trailery:
 

DeletedUser3604

Guest
Bohemian Rhapsody film biograficzny w reżyserii Bryana Singera opowiadający historię rockowego zespołu Queen, skupiający się głównie na Freddim. Jeżeli ktoś nie był polecam.Ogólnie rzecz biorąc film 10/10 pod względem wykonania i dopasowania aktorów. Dla mnie jest to jeden z niewielu filmów
które mógłbym oglądać co jakiś czas bez odczuwania znudzenia.




v1.bTsxMjc0MjEwMTtqOzE3ODc3OzEyMDA7ODE5OzEwMjQ
 
Do góry