• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Kliknięcie 'tła' nie przenosi już do cudu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser626

Guest
To nie jest błąd, zostało to tymczasowo wyłączone, ponieważ na wielu wersjach Gracze narzekali, że klikają na Cuda w tle przypadkowo.
 

DeletedUser110

Guest
Nic nie rozumiem. Czyli - skoro Gracze narzekali, to zostało wyłączone, czy to ma być jakoś zmienione, skoro zostało wyłączone "tymczasowo"?
Mnie akurat to się podobało, szczególnie w odwiedzinach, aby wrzucić pkt w cud.
Dragusiu, może zrób wątek z ankietą, czy to powinno zostać przywrócone, czy nie?
 

DeletedUser626

Guest
Nie ma potrzeby robić ankiety, zgłosiłam już, że nasza wersja nie miała problemów z przypadkowymi kliknięciami, a przynajmniej nie mieliśmy takich zgłoszeń i wiele osób odczuwa brak tej opcji, decyzja ostateczne zależy jednak od tego jak wiele wersji się z tym zgadza.
 

DeletedUser110

Guest
Cudów pojawia się coraz więcej i w 'kakofonii barw' takie mało rzucające się w oczy, jak Klasztor, są czasem trudne do odnalezienia.
Dlatego dla mnie to było wielkim ułatwieniem. Myślę, że dla wielu Graczy również.
A na czym polegała uciążliwość tego, że ktoś kliknął w cud przypadkowo? Bo jakoś nie rozumiem, co to komu może przeszkadzać?
 

DeletedUser37

Guest
A na czym polegała uciążliwość tego, że ktoś kliknął w cud przypadkowo?
Może nie tyle co przypadkowo, mi zdarzyło się parę razy przy motywacji, kliknąć jakiś tam budynek (który jest bezpośrednio pod obrazkami) i niby motywacja poszła ale również zostałem (ekran gry) przeniesiony na cud w który nie klikałem żeby zobaczyć gdzie jest.
 
Do góry