• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Kolejność w bractwie.

Czy kolejność członków w bractwie powinna być wyświetlana według rangi?

  • Tak

    Głosy: 2 13,3%
  • Nie

    Głosy: 13 86,7%

  • W sumie głosujących
    15

Nicci v

Wędrowiec
Członkowie w bractwie powinni być wyświetlani nie według liczby punktów, ale rangi. Na pierwszym miejscu Arcymag, potem Magowie, Ambasadorzy... .
 

Tajniakos

Paladyn
Moim zdaniem dobrze jest jak jest. Wszelkie statystyki jak w każdej grze mają związek z dorobkiem punktowym. Zakładając czysto hipotetycznie że pomysł by przeszedł (w co osobiście wątpię bo w żaden sposób nie usprawniło by to gry), to byłby wtedy dylemat, który Mag, Ambasador czy Członek ma być pierwszy po Arcy a, który 2,3,4 czy 7. System punktowy jest jasny i dla mnie to żadna różnica czy jako Arcy jestem pierwszy czy siódmy :) Warto też wspomnieć, że choć wielu z nas nie patrzy na ranking to jest też wielu dla, których miejsce w rankingu jest wyznacznikiem rozwoju. Po wprowadzeniu takiej zmiany było by to mniej czytelne. Choć jestem przeciwny temu rozwiązaniu to nie oddam swojego głosu aby nie psuć statystyk.
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 198835

Guest
Nie widzę sęsu w tej zmianie - nie ma aż tak dużo towarzyszy w bractwie , żeby nie szło znaleźć arcymaga , czy maga tylko dlatego , że nie jest jednym z pierwszych na liście bractwa
Dlatego jestem przeciwny tej zmianie
 

Deleted User - 198835

Guest
Jako opcjonalność mogłoby być , ale nie ma takiego wyboru - albo to , co jest , albo nowość , więc nie
Ale jakby było jedno i drugie , to może być , chociaż nie wiem po co :)
 

Lanariko

Szef kuchni
Wstrzymam się od głosu. Generalnie wprowadzenie JAKO OPCJA nie zmieni gry dla mnie ani na plus, ani na minus.
Natomiast wolałabym, żeby twórcy zajęli się najpierw zmianą wyglądu menu antycznych cudów, tak żebyśmy widzieli które mamy zaczęte i ile run, do którego mamy bez potrzeby wchodzenia w każdy z osobna. Jakoś tego bardziej mi brakuje niż możliwości sortowania listy w bractwie.
 
Do góry