• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Kolejny slot do Koszar, Obozu najemników, Terenów treningowych [17-05-PL]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser967
  • Data rozpoczęcia

Czy popierasz?

  • Super pomysł! Drago zgłaszaj! :)

    Głosy: 28 100,0%
  • Do kitu

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    28
Status
Zamknięty.

DeletedUser967

Guest
Witam. Jak w temacie. Propozycja dodania szóstego slotu do szkolenia w trzech budynkach wojskowych. Kolejny slot pasuje idealnie co widać w dołączonym pliku. Ten slot mógłby być dostępny po rozbudowie Koszar np w rozdziale Czarownicy i Smoki albo i dalej :) Skoro te 3 budynki produkujące jednostki dzielą (nie wiedzieć zupełnie czemu!) jedną kolejkę treningową to niech chociaż mają więcej slotów. Nie jest to chyba jakiś pomysł na wyrost niemożliwy do realizacji. Proszę o wypowiedzenie się :)
 

Załączniki

  • 39_4.jpg
    39_4.jpg
    116,4 KB · Wyświetlenia: 27

DeletedUser945

Guest
Zdecydowanie tak. Produkcja 5 slotów trwa u mnie teraz mniej niż 3h czyli krócej niż najkrótsza produkcja. To bardzo niedogodne.
6 slot /po 2 na każdy budynek wojskowy/ likwidowałby tę niedogodność.
 

DeletedUser1088

Guest
jest mi to obojętne
ale jak dla Was jestem na tak
aktualnie 5 slotów to 10h produkcji przy 2 zbrojowniach na maksa
osoby które mają za szybką produkcję powinny przyjrzeć się takim cudom jak krasnoludzki bastion i świątynia wesołych grzybków;)
 

Deleted User - 172852

Guest
Jestem na tak. Od czasu do czasu mam zwiększone zapotrzebowanie na armię, a nocą po prostu marnuje się czas, ponieważ oddziały produkują się szybko :)
 

DeletedUser629

Guest
Super pomysł !! mimo, że moje nastawienie 5-ciu slotów trwa 8,5 h ... ale niekiedy mam śpiocha i wstaje po 10 h :oops::D
Poza tym, cały czas podnoszę poziom cudu IB ... więc czas jest coraz krótszy ... a lato tuż tuż i tyle się siedzieć na grze nie będzie :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry