• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Kolor / grafika kwatery robotniczej

Czy potrzbna jest zmiana wyglądu kwatery robotniczej?

  • TAK

    Głosy: 12 85,7%
  • NIE

    Głosy: 0 0,0%
  • Tak, ale nie proponowany

    Głosy: 2 14,3%

  • W sumie głosujących
    14

Azulena

Rozbójnik
Była już o tym mowa, ale nie odnalazłam zgłoszeń.

Wielu Graczy prosi o motywowanie kwatery, jak wiemy.
Odnalezienie jej w gęstwie coraz dziwaczniejszych budynków w mieście to spora strata czasu, a chciało by się jednak spełnić prośbę Sąsiada.

Wystarczy mała zmiana, aby to było łatwiejsze - KOLOR.
INNY niż wszystkich pozostałych budynków, mocno wybijający z otaczającego "tła". Wiem, niektórym estetom to się nie spodoba - ale ostra czerwień albo głęboka czerń, była by najlepsza.

Inne rozwiązanie - podwyższenie budynku, ujednolicenie jego wyglądu i koloru na każdym poziomie rozbudowy oraz UNIEZALEŻNIENIE od RASY!
Te różnice zależne od poziomu są wyjątkowo wkurzające. Wiem, jak wygląda moja kwatera, wiem jak wyglądała wcześniej, ale nie wiem, jak dalej.
Jestem Elfem, nie muszę wiedzieć, jak wygląda kwatera u Ludzi!
 

Proqrator

Rozbójnik
Jak najbardziej za, ale zrobienie takiej samej grafiki dla ludzi i elfow moze byc ciezkie, bo ludzie jesli dobrze kojarze maja inny wymiar.

Inna opcja: zamiast po wejsciu do kogos ustawiac widok automatycznie na ratusz, ustawic na kwatere. Jesli ktos bedzie chcial dac w ratusz to znajdzie go latwiej
 

Azulena

Rozbójnik
Jak najbardziej za, ale zrobienie takiej samej grafiki dla ludzi i elfow moze byc ciezkie, bo ludzie jesli dobrze kojarze maja inny wymiar.

Inna opcja: zamiast po wejsciu do kogos ustawiac widok automatycznie na ratusz, ustawic na kwatere. Jesli ktos bedzie chcial dac w ratusz to znajdzie go latwiej

To też bardzo dobry pomysł, to przenoszenie widoku na Ratusz (również we własnym mieście) bardzo mnie irytuje, natomiast ustawienie tego na Kwaterę było by praktyczne i mile widziane. ;)


tajniakos - wiedziałam, że już było, a teraz już wiem, czemu nie mogłam odszukać. :) Minęło już 1,5 roku...
Ale pamiętam też dyskusje na ten temat w innych wątkach, naprawdę nie wiem, co przeszkadza IG w zrobieniu tak drobnej zmiany!
 
Ostatnia edycja:
Do góry