• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Święto Plonów

  • Rozpoczynający wątek Shannqa
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Zapomniałem zupełnie o tym poślizgu - w którą stronę to działa : czy z bonusem x 2 można zgarnąć nagrodę z dnia poprzedniego czy następnego ?
Z tego co pamiętam następnego - nagroda się pojawia o północy , a bonus włącza się rano albo jakoś tak.

Podczas sobotniej oferty z podwójnymi słonecznymi błyskami mieliśmy niestety błąd. Ogłoszenie pojawiło się o północy, natomiast oferta ruszyła dopiero o 2:00. Dzisiaj powinniśmy dowiedzieć się w jaki sposób zostanie to rozwiązane u Graczy, którzy wykorzystali okruchy pomiędzy 0:00 a 2:00. Kolejne oferty będą ruszać o 2:00, zmienimy więc godzinę pojawiania się ogłoszeń.

@Shannqa mam dwa pytania:
1/ dlaczego z trabki znikła rozpiska na paczki pw w cudach
2/ dlaczego dostajemy wiadomości na trąbce o nagrodzie dnia? chyba sprawdzenie nagrody dnia nie przekracza raczej możliwości intelektualnych przeciętnego gracza? czy masz jakies wątpliwości w tym zakresie i dla pewności atakujesz nas powiadomieniami?

1. W trąbce niestety można ustawić tylko 4 ogłoszenia jednocześnie, przez kilka dni mieliśmy ich więcej, więc tymczasowo wyłączyłam informację o nagrodach za cuda.
2. Niektórzy nie sprawdzają codziennie nagród dostępnych w wydarzeniu, szczególnie mniej aktywni gracze. Powiadomienia informują o najbardziej wartościowych nagrodach, takich jak części zestawów, których warto nie przegapić. Przekażę do osób odpowiedzialnych za komunikację o wydarzeniu Twoją opinię, że ogłoszeń jest za dużo.

drobny błąd w zadanku 63 wydaj 13 PW, miałem na pasku 9 z nocy, wrzuciłem w cudaka i od razu zadanie się zaliczyło, pokazało 13/13:)

Dziękuję za informację, zgłoszę ten błąd.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3392

Guest
Nigdzie nie znalazłam informacji na ten temat więc zapytam, czy nagroda dnia jest jednorazowa czy np przy odrobinie szczęscia mogę nagrodę dnia wylosować kilka razy?
 

DeletedUser

Guest
Nie no serio Świąteczni podróżnicy to ta bardziej wartościowa nagroda? Jeszcze mogę zrozumieć budynki łączone, bo nie innej możliwości ich zdobycia a tak to trąbka zostaje spłycona do zwykłej tuby reklamowej (do tej pory miała być używana do ważnych ogłoszeń)
 

DeletedUser174

Guest
musi być info na trąbce! ja jestem za... tym bardziej, ze wtedy nauczymy sie ja całkowicie ignorować, wiec tylko nam to na zdrowie wyjdzie.

Ogólnie to nawet proponuję aby tych okienek na trąbce było więcej... dlaczego? Bo jak ktoś sie aktywnie loguje raz na tydzień to mu ponad połowa zawiadomień ucieknie... a to by było niedopuszczalne... przecież ig od dawna wykazuje niebywałą troskę o tych najmniej aktywnych - zobaczcie ile kont nieaktywnych od lat wisi na mapie! Ale potwierdzam i podpisuję sie pod tym obiema ręcami - to tak jak w zyciu, gdzie osoby pokrzywdzone przez los swoim upośledzeniem takim czy innym otrzymują bezinteresowną pomoc innych, sprawnych ludzi... a im większe kalectwo tym i pomoc jest proporcjonalnie większa. Także bądźmy tolerancyjni. Proponuję aby jeszcze pojawiły się ogłoszenia z przypomnieniem o obowiązku oddychania... też może to komuś pomóc... a nawet uratować życie w skrajnych przypadkach. Bądźmy tolerancyjni. Inność też ma swoje prawa... Słuchajcie a może pozdrowienia od graczy tam zacząć umieszczać? @Shannqa dałoby radę to zrobić? Infantylność też jest w cenie

@Shannqa a na serio: możesz przyjąć do wiadomości że nie jesteśmy upośledzeni umysłowo? i przestać atakować nas informacjami o nagrodzie dnia? to co dostałaś ze skrzynki za pomoc też nas nie interesuje... i daruj sobie opowieści "ale to ktoś inny..."
 

DeletedUser

Guest
@Shannqa właśnie co z tą informacją, że ktoś inny wysyła trąbki, zespół się rozrósł? Do tej pory Dragomira za tym stała
 

DeletedUser2701

Guest
Siemanko. Ja mam pytanie odnośnie budynków setowych bo nie chce sobie zrobić w topy a nigdy nie robiłem setów bo uważałem je za problematyczne. Załóżmy, że odblokowuje sobie budynek Kirit, który ma bonusy z kaplic. Z racji, iż kaplica Kirit już była jako nagroda dzienna, została mi jeszcze kaplica Krarak.
Jestem na poziomie czarowników więc kaplica na 1 lvl daje 355 many, 2lvl 710 many i 3lvl 1065 many.
1) Czy te bonusy sumują się czy otrzymuje bonus za ilość posiadanego setu? Czyli np 710 podstawa budynku plus np 3 kaplice co daje bonus 3 poziomu 1065 +710 podst? Czyli posiadając 3 kapki każda produkuje co 24 godziny 1775many?
2) Posiadając budynek główny i np 3 kaplice otrzymuje pełne bonusy z seta. Czy mając więcej niż 3 kaplice to ta dodatkowa kaplica też dostaje bonus czy tylko te trzy?
Sorry za laickie pytanie ale nigdy mnie to nie interesowało ale przyznam że całkiem fajne te sety. Zwłaszcza te na dodatkowe runy co 24g
 

DeletedUser

Guest
Bonus z zestawu opiera się na ilości unikalnych budynków - 2 takie same budynki to dalej +1 do setu .
Bonus dla każdego budynku w zestawie będzie wyliczony na podstawie tego z iloma budynkami (innymi) się styka - bardzo rzadko (tylko dla mniejszych zestawów bodajże dla 3 budynków ) jest możliwość ustawienia zestawu tak aby wszystkie budynki miały maks bonus - musisz zdecydować który jest dla Ciebie priorytetowy.

Przykładowo przy zestawie z 4 budynków można w 2 maksymalny bonus zdobyć, chyba , że dorzucisz 1 jeden dodatkowy mniej istotny identyczny budynek to wtedy w 3.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
Proszę umożliwić osobom kolekcjonującym budynki zdobycie waluty x2 do nagród głównych, a nie robić tylko dni z mnożnikiem x2 gdy są do zdobycia beznadziejne przyspieszaczki.
 

DeletedUser

Guest
Chciałbym się przyłączyć do prośby tylko z małą modyfikacją - zamiast obecnych nagród dziennych proszę aby każdego dnia był mnożnik x 10 a nagrody do losowania to magiczna rezydencja - szansa 50% i 1000 diamentów - szansa 50% :D
 

Koval92

Kapłan
Nie przesadzaj co? Nie każdy jest w 12 rozdziale i potrzebuje tych przyspieszaczek, a oni nigdy nie dadzą x2 gdy są jakies budynki, tylko wtedy gdy nikt nie klika w skrzynki.
 

visit0r

Paladyn
Nie przesadzaj co? Nie każdy jest w 12 rozdziale i potrzebuje tych przyspieszaczek, a oni nigdy nie dadzą x2 gdy są jakies budynki, tylko wtedy gdy nikt nie klika w skrzynki.
jest drobny trik aby zdobyc budynek jednoczesnie miec x2, trzeba zarwac dzis noc i losowac po polnocy ;)
 

DeletedUser80

Guest
Nie przesadzaj co? Nie każdy jest w 12 rozdziale i potrzebuje tych przyspieszaczek, a oni nigdy nie dadzą x2 gdy są jakies budynki, tylko wtedy gdy nikt nie klika w skrzynki.
Zasady są zmieniane.
Poprzednio były budynki i też wzbudzały kontrowersje.
Dla jednych bezużyteczne - dla innych potrzebne.
 

DeletedUser

Guest
Nie przesadzaj co? Nie każdy jest w 12 rozdziale i potrzebuje tych przyspieszaczek, a oni nigdy nie dadzą x2 gdy są jakies budynki, tylko wtedy gdy nikt nie klika w skrzynki.

Zażartowałem sobie zwyczajnie, bo twoja prośba jest dość naiwna - albo się skupiasz za zbieraniu zestawu i wtedy losujesz głównie w dniach kiedy są budynki do zestawu i w dniach kiedy jest bonus x 2 (żeby uzbierać na wszystkie główne) albo zbierasz inne budynki.
I mylisz się, że nikt nie klika w dniach kiedy jest bonus x 2 - klika bardzo dużo ludzi, którzy zbierają na ostatnią nagrodę główną - bez tego trzeba mieć jakieś niewiarygodne szczęście, żeby ją zdobyć.
Gdyby tego samego dnia był bonus x2 i przyzwoity budynek to nikt by nie losował w pozostałe dni.
 

DeletedUser174

Guest
i znowu info o nagrodzie dnia...
nasza nowa CM jest taka czarująca i uczynna... i ta inteligęcja wylewająca sie uszami... cód miud dziewczyna... moje serce już skradła. Uwielbiam ją!
@Shannqa jesteś niezmordowana. Wyrazy uznania
 

DeletedUser

Guest
@kikimora oj tam oj tam @Shannqa napisała że przekaże info tam gdzie trzeba, więc tutaj ok wiem że to chwilę potrwa zanim trybiki w maszynie ruszą
Ja już po prostu zacząłem ignorować trąbkę, wiem głupie bo może jakieś ważne info przegapię ... trudno
 
Do góry