• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Święto Plonów

  • Rozpoczynający wątek Shannqa
  • Data rozpoczęcia

ArabellaPrim

Zwiadowca
Losania pomiedzy 23.15/23.45
Tylko i wylacznie za 140. Szybkie serie po 3 losowania.3200 jakos okruchow.

9x studnia
3x 25PW
4x 140 okruchow
Reszta bez zwracania uwagi.
 

visit0r

Paladyn
@visit0r posta zrobiłeś o 01:18 i tylko dopytam czy też losowałeś studnie czy już dzisiejszą nagrode dnia czyli pomocnika antycznej wiedzy??
Bo jak dla mnie to ze studnią jest mega manipulacja ze strony IG bo pamiętam ostatni event i przy skończonych zadaniach każdy kto chciał zdobyć studnie miał ich około 10 w góre a na dziś słyszałem w bractwie i nie tylko że wczorajsze losowania to max 5 szt..
tamten post dotyczyl dnia ze studnią, generalnie nastawiłem sie tylko na ta jedną nagrodę w tym evencie
może troszkę dodam do tych studni
zadania cykliczne miałem zrobione w środę, oczywiście do tego dnia zrobione wszystkie dzienne i zbieranie w miarę możliwości tego co się pojawiało dookoła miasta, po zrobieniu dziennego zadania piątkowego robiłem losowania, wypadło 10 nagród dziennych i cały ten crap na który de facto nie zwracałem uwagi
zostało jakoś 130+ okruszków, dlatego jeszcze jedno losowanie przed wieczorem gdy uzbierał się 140 na największą skrzynkę z której też pojawiła się studzienka
 

DeletedUser3637

Guest
Ja ostatnio losowałem budynek z zaklęciem na surowce rasy gościnnej na 6 losowań za 140pkt dostałem całe nic, 2x czas, 2x deszcz monet, 2x 25pkt wiedzy... Budynku żadnego. Studnia też nie.
 

DeletedUser3054

Guest
Powiedzcie czy mnie oczy nie mylą czy dzisiejszy budynek daje 3pw na 2 dni?
 

DeletedUser3054

Guest
Nie tamten, ten z dzisiaj „pomnik antycznej wiedzy” jakie on paczki daje bo nie widze zeby bylo gdzies okreslone. Na gamers jest na rysunku paczki „3” ale jesli tyle ma dac przez dwa dni to ludzie kochani....
 

Hassano

Łucznik
Nie tamten, ten z dzisiaj „pomnik antycznej wiedzy” jakie on paczki daje bo nie widze zeby bylo gdzies okreslone. Na gamers jest na rysunku paczki „3” ale jesli tyle ma dac przez dwa dni to ludzie kochani....

Czego nie rozumiesz?? Daje zaklęcie które daje % do każdego portalu rasowego.. To nie jest zaklęcie na monety, narzędzia czy kase tylko zawsze na % portalu..
 

DeletedUser

Guest
@visit0r masz podobne szczęście do mojego :) z grubsza:
25 losowań w dzień studni wszystko po 140:
- 4x studnia
- 8x 140 okruchy
- 2x 200 okruchy
- 5x 25 pw
- 4x pomocnik xh
- 2x deszcz monet

Strasznie dużo okruchów, co do tego 8 raz z rzędu wylosowałem okruchy 140/200
 

Elelkal

Rozbójnik
@visit0r posta zrobiłeś o 01:18 i tylko dopytam czy też losowałeś studnie czy już dzisiejszą nagrode dnia czyli pomocnika antycznej wiedzy??
Bo jak dla mnie to ze studnią jest mega manipulacja ze strony IG bo pamiętam ostatni event i przy skończonych zadaniach każdy kto chciał zdobyć studnie miał ich około 10 w góre a na dziś słyszałem w bractwie i nie tylko że wczorajsze losowania to max 5 szt..
Losowałem tylko studnie, do północy skończyłem losowania. Z tego co widzę, to w losowaniu za 140 trafiłem do grona pechowców :D Na trzecim świecie wydałem chyba z 1400 okruchów losując placówki handlowe za 140 i tylko 2 wpadły.
 

jakub357

Łucznik
Tym razem nie miałem ochoty bawić się w robienie eventu na macoszych światach. Robię tylko na świecie matce.
Jestem w ostatnim rozdziale i nie ma dla mnie sensu ciułać na jakiś drogi budynek kulturowy za diamenty. Sprawa z również kosmicznie drogimi Ekspansjami ma się podobnie. Mi już te funkcje premium nie robią praktycznie żadnej różnicy w grywalności, nic rzeczywiście wartościowego nie wnoszą.
Kiedyś, w początkowych rozdziałach, rzeczywiście były rarytasem - kiedy to zakup jednej Ekspansji, czy budynek za diamenty, dawał dużego kopa ekonomicznego, a nawet zaszczytny tytuł Świecącej Niebieskiej Żarówy. Dawno tego nie słyszałem.
Osobiście uważam, że w dziale marketingu pracują osoby bez wyobraźni.
 

Hassano

Łucznik
Ceny prowincji za diaxy są kosmiczne ale ja akurat uważam że nawet możliwość kupna jednej czy dwóch za budynek który daje diaxy za darmo to jednak troche rarytas. Kończąc rase i tam pozostaje dziura w mieście w której niema co postawić więc to idealna okazja aby stały tam studnie i dawały nawet te 25 diaxów na jeden zbiór :)
 

DeletedUser3490

Guest
W dniu nagrody "Studnia życzeń" losowałem 19 razy za 140 pkt. Udało mi się zdobyć całe 0 (zero) nagrody głównej. Przypominam, że szansa na nią to 25%. Statystycznie powinienem coś zdobyć a tu wielkie nic:(
Mam pytanie co do "Placówki handlowej". Daje 5% zysku portalu. Postawiłem 5 placówek. Czy każdy budynek daje 5%? Zauważyłem, że dostałem % tylko z jednego. Czy to normalne? Jeśli tak to bez sensu stawiać więcej budynków w tym samym czasie. Jeśli nie to miałem błąd i muszę napisać do supportu.
pozdrawiam
Marenty
 

DeletedUser3332

Guest
Nie daje 5% tylko tworzy szybkie 5 procentowe bonusy w inwentarzu do wykorzystania jak każdy inny bonus :)
 
Nie daje 5% tylko tworzy szybkie 5 procentowe bonusy w inwentarzu do wykorzystania jak każdy inny bonus :)
"Produkcje" z tego budynku trzeba zebrac tak, jak sie zbiera produkcje z manufaktur, dopiero wtedy szybkie zaklecia trafiaja do inwentarza.
@Marenty, moze po prostu zebrales tylko z jednej Placowki handlowej, specjalnie czy przez przypadek. Wtedy w inwentarzu rzeczywiscie pokazaloby sie tylko jedno zaklecie.
Inna rzecz, niby oczywista, ale tak w razie czego to napisze. W inwentarzu ikonka szybkich bonusow danego typu pokazywana jest tylko raz, a ich liczba okreslona jest cyferka w prawym dolnym rogu ikonki.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
A przy okazji to tylko u mnie po aktualizacji z 4.X apka przestała działać? Znaczy otwiera się zielony napis IG na białym tle i apka się zamyka...
Jak używam backupa to się pojawia na chwilę poprzedni ewent (stary backup) i info że trzeba zaktualizować, czyli to nie wina aktualizacji na telefonie
 

DeletedUser3332

Guest
Hehe, nie ma to jak sie dowiedzieć ze 3 podstawowe budynki (główne) z eventu to nie jest set, a tylko część seta. Czyli cisnąłem punkty w budynki główne z których notabene nic nie bede miał :(
A mogłem wszystko na studnie przeznaczyć :D

Człowiek sie uczy całe życie ....... :p
 
Do góry