• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Święto Plonów

  • Rozpoczynający wątek Shannqa
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1087

Guest
Mam nadzwyczaj oryginalne zadanie do wykonania. Naciskanie OK czy zakończ nic nie daje
Elvenar - święto plonów.JPG
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
@qumloazam Proponuję napisać do supportu, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Też kiedyś miałam błąd w zadaniach eventowych, który wystąpił co najwyżej u garstki osób, jeśli nie tylko u mnie. Dla jasności: w obecnym evencie zrobiłam wszystkie zadania jak dotąd i każde wyświetlało się poprawnie.
 

DeletedUser

Guest
Nadszedł w końcu ten dzień żeby losować studnie :)
Miałem 4120 księżyców a oto drop:
- Studnia 13x
- Księżyce 200szt 5x
- PW 3x
- Monety 5x
- Zasoby 5x
- Księżyce 140szt 5x
- Pomocnik 14h 6x

Ciekawe teraz ile diamentów będą dawały ale to jeszcze chwile zanim sprawdze..
wow...ja mam tylko 12 i to na 3 serwerach a nie na jednym
dobrze ze wspólny mieszek...miedzy serwerowy na diamenty jest..
 

DeletedUser3662

Guest
Hej
Czy nie wydaje się wam trochę nie w porządku nie sprecyzowanie w opisie zestawów faktu, że bonus za połączenie działa tylko na budynkach które są ze sobą bezpośrednio połączone?

Nie zrozumcie mnie źle, wiem że bonus jest za połączenie więc budynki mają być połączone ale chodzi mi o połączenie bezpośrednie

Dla przykładu
Zestaw świątyni plonów składa się z 5 budynków
Powoduje to że niezależnie jak byście nie próbowali ich połączyć nie da się że żeby każdy był z każdym
W związku z powyższym tylko jeden budynek będzie generował bonus za 4 połączenia a pozostałe budynki co najwyżej bonusy za 3 połączenia.
Może i tak ma być ale uważam że powinna być o tym wzmianka w opisach zestawów bo jako nowy gracz po przeczytaniu opisów myślałem że po skompletowaniu zestawu każdy budynek będzie generował maksymalne bonusy.
Gdybym wiedział że tak nie będzie pewnie bym się nie starał kompletować zestawu tylko nastawił się np na studnie życzeń

Pozdrawiam
 

DeletedUser3662

Guest
Nie o to mi chodzi. Wiem jak ustawić zestaw. Po prostu czytając opis spodziewałem się że będę miał bonus zestawu w każdym elemencie na max - czyli łącznie 2 uszkodzone odłamki, 1 PW i kasę z młotkami. Tymczasem przy ustawieniu zalecanym bonus (czwarty) jest jedynie ze środkowego budynku a z pozostałych jest jedynie do 3 bonusu.
upload_2018-10-24_18-48-40.jpeg
 

DeletedUser

Guest
Obawiam się, że po prostu płacisz frycowe - niestety zestawy tak działały od zawsze.
3 budynki - 3 x maks. bonus
4 budynki - 2 x maks. bonus
5 budynków - 1 x maks. bonus

Z obecnym nic nie zrobisz, szkoda, że wcześniej nie doczytałeś np. na Gems albo na forum, natomiast na przyszłość:

1) Powyżej masz informację ile maksymalnych bonusów będziesz miał dla zestawu jeżeli liczba zdobytych budynków jest równa liczbie budynków w zestawie

2) Jeżeli chcesz uzyskać więcej (np. przy zestawie z 5 części chcesz maksa na 2 ) to musisz z nagród dziennych wylosować 2 (lub więcej) identyczne budynki - w tym przypadku korzystne byłoby dolosowanie jednego z tych mniejszych budyneczków (gdybym się bawił w zestawy to starałbym się zdobyć dodatkowy z monetami albo młotkami)

Dla pocieszenia powiem, że bonus 1 PW wydaje się najbardziej wartościowy - odłamki run (podobnie jak runy) można zdobyć w turniejach.
A ten zestaw wygląda na dość paskudny, jeżeli chodzi o dostawianie nadmiarowych części.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry