• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Festiwal Elven'er!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3221

Guest
Tak musisz po kolei odblokować każdy budynek i tak jak napisałeś wychodzi 900 :)
A to że z zadań nieda sie tyle zebrać to normalne bo "władza" chce żebyś kupił je za realne pieniążki. Ewentualnie możesz liczyć na mega fart że uda Ci sie wylosować w skrzyni
Ewentualnie dzisiaj jest x2 i powinno być jeszcze raz
Z tego co widzę, to powinno być jeszcze dwa razy (dzień 12 i dzień 19), a mam nadzieję, że trzy, bo ostania podwójna jest aż na 10 dni przed końcem, ale lista nie jest pełna, więc powinno jeszcze raz przed końcem być.
Czyli niestety ...
 

DeletedUser80

Guest
Kwestia szczęścia i taktyki.
Szczęście podwójnie raz w wylosowanych skrzynkach, dwa w losowaniu samych skrzynek.
A taktyka?
Inaczej będą wyglądać nasze szanse gdy będziemy nastawiać się na nagrody dnia, inaczej gdy będziemy wybierać skrzynki z biletami.
Wprawdzie trudno porównywać z testowym, gdyż tam przez pewien czas nie było pierwszego ciągu zadań ale w zamian było 150 biletów z dziennych, ale tam bez podwojenia zdobyłem wszystkie nagrody główne.
Na normalnych serwerach przy podwojeniu (i wybieraniu skrzynek z biletami a nie PW) spokojnie powinno się zdobyć wszystkie nagrody główne.
Tylko czy warto?
 

DeletedUser3221

Guest
ale tam bez podwojenia zdobyłem wszystkie nagrody główne.
No właśnie policzyłem, że tutaj bez podwojenia zdobędziesz tylko ok. 600 mazi (ok. 5000 biletów na opłacalności 12% - tych lepszych co do mazi skrzynek). I to licząc codziennie 40 biletów ekstra (znalezione, wylosowane) i oczywiście wszystkie zadania dzienne plus sekwencyjne.
W tej sytuacji nie wiem, jak duże szczęście trzeba mieć, żeby zdobyć wszystkie nagrody główne bez podwojonej mazi. Dlatego pytam, czy występują tu jeszcze jakieś ukryte dodatki lub gratisy co do biletów i samej mazi. Bo inaczej to faktycznie bez diaxów tylko wymiana przy podwójnej mazi pozostaje - i to minimum 50% biletów - grając 29 dni dzień w dzień od rana do wieczora.
Czy warto? - A'propos - jakie budynki są według was najkorzystniejsze, jeśli nie główne? podajcie swoje trzy typy :)
 

visit0r

Paladyn
hej,
a zrobiliście aktywację na początku gry przez pocztę e-mail ?
@Dragomira jak możesz to dowiedz się na jakiej zasadzie dostajemy te dodatkowe bilety, bo ja przy każdym dużym evencie mam :)

Mam pytanie odnośnie głównych nagród ... czy one razem ze sobą się łączą, czy każdy z osobna ma swoje łączące się budynki ?
wszystkie inne maile do tej pory dochodzily, brakuje tylko tego jednego z dodatkowymi 100 biletami, dlatego wczesniej pisalem ze nie kazdy dostaje maila, czesc po prostu nie dostapiła tego zaszczytu, inni mieli szczescie byc w gronie wybrancow, IG dzieli graczy, widocznie czesc jest gorszego sortu, ci wybrani glosuja na jedna sluszna proniemiecka partie ;(
 

visit0r

Paladyn
A czy po wejściu RODO nie odznaczyłeś tam w ustawieniach w grze za wiele? Bo jeśli tak to nie będziesz dostawał maili. Sprawdź to
sprawdzalem, wlasnie tam byly zaznaczone prawie wszystkie zgody, poza tym, opieram sie też na slowach innych osob, z 6 (ja jestem 7) maile dostaly 3, nie chodzi o sam fakt braku, 100 wirtualnej waluty nie ma znaczenia, to roznica 1 skrzynki, zauwaz ze nie ma slowa wypowiedzi ze strony administracji, konkretna odpowiedz ze jest tak a nie inaczej ucina od razu wszelkie rozwazania

chyba ze chodzi o to

W części naszych gier oferujemy możliwość oglądania reklam w zamian za nagrody premium, może ona wykorzystywać segmentację na podstawie zachowania w grze, aby zapewnić lepsze dopasowanie reklam.


tą zgode mam wylaczona, moze dlatego nie dostalem bo to nie nagroda od IG a od FB a wlasciwie nie nagroda a oplata za "dobrowolna" zgode na bycie inwigilowanym
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
@Dragomira już kiedyś odpisywała na pytanie o maile z bonusowymi przedmiotami, generalnie to było coś w stylu "spadać" :) jak znajdę chwilę to wyszperam

Edit o mam:

Dragomira napisał:
Offtop pokasowałam.
E-maile promocyjne są wysyłane na różnych zasadach, podstawowym warunkiem jest aktywowany e-mail i bycie zapisanym na dany newsletter. Szczegółowych warunków nie publikujemy.

https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/komentarze-kult-feniksa.2842/page-6#post-35681
 

DeletedUser3426

Guest
Witam.
Doszedłem do zadania nr 38 - Rozbuduj 1 budynek do poziomu 14 lub wyższego.
Jestem dopiero na II poziomie - Rozwój, i wygląda na to że moja zabawa z festiwalem skończyła się w tym miejscu, bo budynku na 14 poziomie jak na razie nie jestem w stanie zbudować.
Jest to błąd? Czy tak miało być, że festiwal nie jest zabawą dla początkujących?
 

visit0r

Paladyn
Witam.
Doszedłem do zadania nr 38 - Rozbuduj 1 budynek do poziomu 14 lub wyższego.
Jestem dopiero na II poziomie - Rozwój, i wygląda na to że moja zabawa z festiwalem skończyła się w tym miejscu, bo budynku na 14 poziomie jak na razie nie jestem w stanie zbudować.
Jest to błąd? Czy tak miało być, że festiwal nie jest zabawą dla początkujących?
szybko zrob epoke, masz 3 tygodnie ;)
 

DeletedUser80

Guest
na II poziomie odpuść sobie event, zbyt szybko nagrody tracą na wartości, do następnego większość wyrzucisz bo normalne budynki będą lepsze
Lepiej się rozwijaj szybko i szykuj do następnego:)
 

DeletedUser2262

Guest
Hejka, czy u was też wyskakują ze skrzyń niewłaściwe nagrody (takie których w skrzyni z której losowaliście w ogóle nie było)???
 

DeletedUser3332

Guest
Rozwala mnie to losowanie, cholera, nie po to człowiek siedzi cały czas żeby jak najszybciej i jak najwięcej uzbierać, żeby w losowaniu dostawać największy "szmelc".
Jakbym miał szczęście w losowaniu to bym sobie totka puszczał :/

Poza tym, tez właśnie kalkulowałem i nie ma opcji żeby dostać 3 budynki z eventu w normalnym trybie :(
 

Elelkal

Rozbójnik
na II poziomie odpuść sobie event, zbyt szybko nagrody tracą na wartości, do następnego większość wyrzucisz bo normalne budynki będą lepsze
Lepiej się rozwijaj szybko i szykuj do następnego:)

Odpuszczać może niekoniecznie ale proponowałbym skupić się raczej na nagrodach, które nie tracą na wartości wraz ze zmianą rozdziału, m.in. szybkie bonusy bo budynki to szkoda losować(ewentualnie studnię życzeń).
czy będąc w IV rozdziale jestem w stanie rozbudowac jakiś budynek do poziomu 18?
Z tego, co widzę, to nie. Do 18 można rozbudować nawet nie w V rozdziale ale dopiero w VI(krasnoludy).
 

DeletedUser3221

Guest
Zmieniono zadania!

W zadaniu 38 trzeba teraz zdobyć nową technologię albo rozbudować budynek do poziomu 15 (było 14 bez możliwości technologii), w zadaniu 41 zmieniono 3 prowincje na jedną.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Takie pytanie, co się stało z "Tereny stratega orków" i "Valoriański duch walki"? Nie spotkałem ich od bardzo długiego czasu, jak widać ten problem nie daje mi spać :)
 

Sherab

Wędrowiec
Powiedzmy, że uzbierałem 2000 biletów. Interesuje mnie tylko jeden budynek - nagroda dzienna. Nie interesują mnie nagrody główne.

Na liście skrzyń mam

1. Urocza skrzynia za 85 biletów - prawdopodobieństwo wylosowania nagrody dziennej - 20%
2. Magiczna skrzynia za 140 biletów - prawdopodobieństwo wylosowania nagrody dziennej - 30%
3. Drewniana skrzynia za 53 bilety - prawdopodobieństwo wylosowania nagrody dziennej - 25%

Przy jednym losowaniu to jasne - Magiczna skrzynia daje mi 30% szans i powinienem ją wybrać.

Ale jak napisałem mam te 2000 biletów i mogę zrobić 14 losowań Magicznej skrzyni albo 37 losowań drewnianej skrzyni.

Intuicja podpowiada mi losowanie drewnianej skrzyni - ale czy może ktoś dobrze znający się na rachunku prawdopodobieństwa rozpisał to jakoś wzorami?
 
Status
Zamknięty.
Do góry