• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Festiwal Elven'er!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3332

Guest
No teraz to ciekawa gra, kilka dni temu skończyłem wszystkie zadania i teraz pozostają dzienne po ok 20 biletów za każde........ i budynki dzienne stały się już tylko marzeniem :/

A jak to ugrać budynek główny skoro po skończeniu wszystkich zadań zostało jeszcze 313 mazi do zebrania.... :(
 

DeletedUser3345

Guest
Witam,
wygrałem dziś dwa te same nagrody - budynki wydarzenia i chciał bym się upewnić:
Stawiając je obok siebie nie będą dawały sobie bonusa?
 

DeletedUser3426

Guest
Witam.
Doszedłem do zadania nr 38 - Rozbuduj 1 budynek do poziomu 14 lub wyższego.
Jestem dopiero na II poziomie - Rozwój, i wygląda na to że moja zabawa z festiwalem skończyła się w tym miejscu, bo budynku na 14 poziomie jak na razie nie jestem w stanie zbudować.
Jest to błąd? Czy tak miało być, że festiwal nie jest zabawą dla początkujących?
W zadaniu 78, jest taki sam problem jak w zad 38. Liczę na szybką poprawę zadania.
//
Witam,
wygrałem dziś dwa te same nagrody - budynki wydarzenia i chciał bym się upewnić:
Stawiając je obok siebie nie będą dawały sobie bonusa?
  • Dodaje 25% zdrowia do wszystkich twoich oddziałów.
  • Dodaje także kulturę.
  • Możliwość układania w stosy - każdy dodaje 25% do całkowitego zwiększenia; 2 = 50%, 3 = 75% itd.
  • Trwa przez 5 dni. Po 5 dniach efekt jednostkowy słabnie, ale kultura pozostaje.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser80

Guest
  • Dodaje 25% zdrowia do wszystkich twoich oddziałów.
  • Dodaje także kulturę.
  • Możliwość układania w stosy - każdy dodaje 25% do całkowitego zwiększenia; 2 = 50%, 3 = 75% itd.
  • Trwa przez 5 dni. Po 5 dniach efekt jednostkowy słabnie, ale kultura pozostaje.
To tyczy się dzisiejszej nagrody, post El Reya był wczoraj i tyczył wczorajszej nagrody.
 

visit0r

Paladyn
Mam pytanie gdzie była wiadomość o darmowych 100 biletach na start ?nie przypominam sobie by takowa była!
nie miales ustawionej zgody marketingowej na przekazanie wszelkich mozliwych danych podanych przy rejestracji do gry dla niewiadomej ilosci firemek reklamowcyh wiec nie dostales 100 bilecikow podziekowania za rezygnacje z prywatnosci
 

DeletedUser2262

Guest
Informacja dla wszystkich zastanawiających się nad strategią wyboru skrzyń w celu wylosowania nagrody dziennej:

Dokonałem losowań wg strategii - wybierałem skrzynki "najtańsze" i jeśli jest w zestawieniu to w pierwszej kolejności tą za 53 bilety (25% szans na nagrodę dnia).

Wynik: skuteczność 20,48%
na 83 losowania - zdobytych 17 budynków

Skrzynia:
36 biletów - 1 budynek (15 losowań)
46 biletów - 4 budynki (19 losowań)
53 biletów - 7 budynków (29 losowań)
62 bilety - 1 budynek (6 losowań)
85 biletów - 3 budynki (7 losowań)
86 biletów - 1 budynek (5 losowań)
140 biletów - 0 budynków (2 losowania)

Życzę powodzenia w losowaniach :D
M. Garoth
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3448

Guest
Mam pytanie. Zadanie 66: "Rozbuduj 4 budynki do poziomu 7 lub wyższego".
Już 3 podniosłem i nie zaliczyło ani jednego. Błąd w zadaniu, tłumaczeniu czy jeszcze coś innego?
Ktoś coś?
 

DeletedUser2262

Guest
Mam pytanie. Zadanie 66: "Rozbuduj 4 budynki do poziomu 7 lub wyższego".
Już 3 podniosłem i nie zaliczyło ani jednego. Błąd w zadaniu, tłumaczeniu czy jeszcze coś innego?
Ktoś coś?

Mam to zadanie za sobą i rozbudowałem 4 budynki właśnie do poziomu 7 i bez problemu zostało zaliczone to zadanie
 

skuter

Zwiadowca
Ja 13 budynków z około 3400 biletów. Zawsze wybierałem te z największa szansa na budynek. Szczegolnej zaleznosci nie widze
 

DeletedUser2967

Guest
nie miales ustawionej zgody marketingowej na przekazanie wszelkich mozliwych danych podanych przy rejestracji do gry dla niewiadomej ilosci firemek reklamowcyh wiec nie dostales 100 bilecikow podziekowania za rezygnacje z prywatnosci
nieprawda. ja mam ustawione wszystkie zgody, a też maila nie otrzymałam.
 

DeletedUser3426

Guest
Mam pytanie. Zadanie 66: "Rozbuduj 4 budynki do poziomu 7 lub wyższego".
Już 3 podniosłem i nie zaliczyło ani jednego. Błąd w zadaniu, tłumaczeniu czy jeszcze coś innego?
Ktoś coś?
//
Mnie w takich sytuacjach, zawsze pomaga kliknięcie w "Odśwież stronę" (jakby co, lewy górny róg - okrągła strzałka.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ArabellaPrim

Zwiadowca
Zdobyłem budynki z nagród głównych Chatke Many i Powielacz Magów. I z tego tytułu mam pytanie Chatka to szmelc i chcialbym ją usunąc (sprzedać) i jak to zrobie to zniknie calkowicie i dopiero na jakims innym evencie bede mogl ja zdobyc czy bedzie dostepna w inventarzu w dziale budynki??
 

Nusion

Kapłan
Jeśli postawiłeś w mieście i usuniesz to zniknie całkiem, nie wróci do inwentarza
Ale to żadna strata bo z każdym rozdziałem i tak będzie Ci coraz mniej przydatna jeśli już teraz jest do niczego (korzyści z niej się nigdy nie zmienią, nawet jak przejdziesz do kolejnego rozdziału)
I tak nigdy więcej nie zechciał byś jej postawić, więc usuwaj śmiało
 
Ostatnia edycja:

ArabellaPrim

Zwiadowca
Dzieki. Oto mi chodziło zapomnialem dopisac ze faktycznie mam ja postawiona:d.

I takie pytanie jeszcze czy jest jakis budynek uniwersalny w nagrodach dziennych co ludzie wola od innych (rozumiem, ze jedni ida na kulture a inni na ludzi ale moze jest cos uniwersalnego taki swiety graal na ktorego zbiera sie bilety??).
 

Hassano

Łucznik
Tak jest i to nawet dziś :) Nazywa sie studnia życzeń i jako jedyny budynek daje możliwość zdobycia diamentów bez wydawania realnej kasy :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry