• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Kult Feniksa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1403

Guest
Czy event jest tak wyliczony, żeby zabrakło jajek? Już dawno skończyłam główne zadania, zadania dzienne zrobione wszystkie do dzisiejszego, jajka z mapy zbieram, a i tak brakuje mi 70 piórek. Musiałabym wydać 80 zł, żeby je zdobyć i dostać 3 nagrodę. Czy to tak miało wyglądać? Żeby regularna gra nie wystarczała i nakazywała kupno diamentów? Wszystkie dotychczasowe eventy były dobrze zaplanowane i można było zdobyć wszystkie nagrody główne po wykonaniu wszystkich zadań. Czuję się zawiedziona, bo gram od dawna. Nie, nie kupię diamentów, żeby zdobyć główną nagrodę. Pierwszy raz macie u mnie wielkiego minusa.
Pozdrawiam innych wytrwałych Graczy
 

DeletedUser174

Guest
od zawsze!!! to było tak, że 3 nagroda była niedostępna bez kupowania diaxów. Od zawsze! jedynie wykonanie wszystkich zadań nie wystarczało na zdobycie 3 nagrody. Ile razy można płakać z tego powodu i wykazywać zaskoczenie???

Od kilku eventów pfójcy poszli na rękę graczom i wprowadzili dni podwójnych piórek (chwała im za to), wiec każdy mógł zdecydować czy chce mieć ciastko czy woli zjeść ciastko (czyli czy chce mieć zestaw czy woli wybrane nagrody dzienne). Jak komuś zależało na głownych nagrodach na 100% mógł je zdobyć. Wszelkie żale, pretensje i inne rozgoryczenia są nieuzasadnione. Sory, ale nawet na tej grze czasami trzeba włączyć mózg, Mimo wszystko czasami trzeba

i to żebym ja musiała rzygać tęczą....świat stanął na głowie! chyba chora jestem
 

visit0r

Paladyn
1. Studnie Życzeń - mam ich 5 i zaraz po skończeniu Żywiołaków sobie je postawię.
2. Płonący Basen też załapałem się na 5. Wyrzuciłem 5 winnic i produkcja many zwiększyła mi się z 1830/h do 2580/h, ale ważniejsze że zyskałem 80 kratek czyli 3 ekspansje.
W przypadku Płonącego Basenu na poziomach niższych niż Żywiołaki ten zysk jest mniejszy a dla graczy poniżej Leśnych Elfów to nawet nie wiem czy jest sens stawiania tego budynku.
Dlatego wyraźnie napisałem - ja jestem z niego zadowolony. Bo jestem.
Jest jeszcze świadomość czego się chce.
Ja na samym początku wybrałem budynki które mnie interesowały ignorując zupełnie nagrody główne i pozostałe.
A co by było gdybym nie znalazł pasujących budynków?
W przedostatni dzień były bonusy 4x14h, tych nigdy dosyć.
tez mam kilka basenow i mimo nizszej epoki nastapil nagly boost zdobywanej many, bibliotek nie mialem wiec brak porownania
 

DeletedUser2553

Guest
jednym słowem [cenzura] , ostatni mój event i raczej zegnam sie z tą grą , poswieciłem czas zrobiłem wszystkie zadania i 3 nagrody nie mam , wielkie cwaniactwo cwaniaków , pa pa elvenarze ,

Hurrra! Mam nadzieję, że nie żartujesz z tym "pa, pa" :D

tez mam kilka basenow i mimo nizszej epoki nastapil nagly boost zdobywanej many, bibliotek nie mialem wiec brak porownania

Boost to Ty masz nie tylko many...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

G4PISZONEK

Wędrowiec
Mi się nie udało zdobyć trzecej nagrody, ale mimo to event bardzo mi się podobał i czekam na kolejny :)
Smutno w mieście będzie bez kolorowych jajek i spadających esencji...
 
Status
Zamknięty.
Do góry