• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Kult Feniksa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser626

Guest
Offtop pokasowałam.
E-maile promocyjne są wysyłane na różnych zasadach, podstawowym warunkiem jest aktywowany e-mail i bycie zapisanym na dany newsletter. Szczegółowych warunków nie publikujemy.
 

DeletedUser2264

Guest
Offtop pokasowałam.
E-maile promocyjne są wysyłane na różnych zasadach, podstawowym warunkiem jest aktywowany e-mail i bycie zapisanym na dany newsletter. Szczegółowych warunków nie publikujemy.
@Dragomira, rozumiem, że ta odpowiedź ma zakończyć temat, tak?
Ale serio, odpowiedź, że promocje wysyłane są na różnych zasadach jest co najmniej enigmatyczna. Zero konkretów. Jeśli ktoś spełnia warunek, ma aktywowany email i jest zapisany na dany newsletter, a promocji nie otrzymał, to dlaczego??

Najwyraźniej się nie dowiemy..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3033

Guest
Tak sobie czytam i czytam nagrody nie mają sensu ,event niema sensu i zaraz ktoś napisze gra niema sensu jak niema co robić :p.
Kliknąć coś raz na 3h lub 9h ale tylko poco ?
I coraz więcej miasteczek widm a system zagęszczania mapy polega na wymianie nie grających na nowych graczy .
Tylko co jak niema nowych graczy albo ich ilość jest znikoma a graczy ubywa więcej niż przychodzi ?
 

DeletedUser2489

Guest
Skończyły mi się zadania, a mam tylko 250/800 punktów. Wydawałem tylko po 140 jajek, da się w ogóle zdobyć trzeci budynek bez wydawania pieniędzy?
 

DeletedUser3063

Guest
Mało prawdopodobne ale realne. Musiałbyś mieć dużo szczęścia i losować 200x esencji lub 140. I najlepiej gdyby to wypadało wtedy gdy będą podwójnie liczone pióra.
Więc jakieś tam szanse masz ;)
 

DeletedUser3033

Guest
Hmm zestaw liczy 5 budyneczków , 3 są nagrodą główną ,2 dodatkowe budyneczki nie były w podwojeniu , by opłacało się ustawić zestaw w miasteczku potrzeba minimum 5 budyneczków a nawet 6 , tak czy siak przykro mi ale uważam że jak masz 250/800 to już po evencie.
A tu tak dodam nie przejmuj się mam już kilka eventów za sobą i tylko jeden udało mi się ukończyć więc nie jesteś jedyną osobą co go nie ukończy tak bez liczenia na 100% połowa osób grających też nie ukończy z trzecią nagrodą :)
Choć muszę pogratulować zwycięstwo samo w sobie to wykonanie tych zadań ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1863

Guest
jednym słowem [cenzura], ostatni mój event i raczej zegnam sie z tą grą , poswieciłem czas zrobiłem wszystkie zadania i 3 nagrody nie mam , wielkie cwaniactwo cwaniaków , pa pa elvenarze ,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser80

Guest
raczej zegnam sie z tą grą
Ogłaszam trzydniową żałobę, będzie nam Ciebie brakowało.
Żeby zdobyć 3 główne nagrody nie wystarczy zrobić wszystkie zadania.
Ale temat był już na tyle wałkowany że nie chce mi się powtarzać.
Jeżeli dla ciebie kryterium udanego eventu było zdobycie wszystkich nagród głównych to faktycznie event był nieudany.
To jest twoje zdanie.
Moje jest takie, że nagrody były najlepsze od kilku dobrych eventów i ja jestem z niego zadowolony.
 

DeletedUser2340

Guest
(...)
Moje jest takie, że nagrody były najlepsze od kilku dobrych eventów i ja jestem z niego zadowolony.
Tak? To które nagrody wg Ciebie były takie super i przyćmiły budynki z innych eventów (np. drzewka po kilkaset ludzików i kultury)???
 

DeletedUser3033

Guest
Hmm w lotto też można wygrać 8 milionów he he tylko ile osób wygrywa ;)
Zawsze można twierdzić że szklanka jest do połowy pusta lub pełna tylko co jeśli nie masz szklanki o_O
A i jeszcze dodam ze szczęściem się nie dyskutuje ale komputer to kalkulator a gra to system kalkulacji więc niema mowy o losowości zdarzeń . Więc szczęście w grze niema znaczenia bo go niema to tylko symulacja przypadkowości zdarzeń .Krótko mówiąc co nam się wydaje za losowanie takowym nie jest o_O
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser80

Guest
Tak? To które nagrody wg Ciebie były takie super i przyćmiły budynki z innych eventów (np. drzewka po kilkaset ludzików i kultury)???
1. Studnie Życzeń - mam ich 5 i zaraz po skończeniu Żywiołaków sobie je postawię.
2. Płonący Basen też załapałem się na 5. Wyrzuciłem 5 winnic i produkcja many zwiększyła mi się z 1830/h do 2580/h, ale ważniejsze że zyskałem 80 kratek czyli 3 ekspansje.
W przypadku Płonącego Basenu na poziomach niższych niż Żywiołaki ten zysk jest mniejszy a dla graczy poniżej Leśnych Elfów to nawet nie wiem czy jest sens stawiania tego budynku.
Dlatego wyraźnie napisałem - ja jestem z niego zadowolony. Bo jestem.
Jest jeszcze świadomość czego się chce.
Ja na samym początku wybrałem budynki które mnie interesowały ignorując zupełnie nagrody główne i pozostałe.
A co by było gdybym nie znalazł pasujących budynków?
W przedostatni dzień były bonusy 4x14h, tych nigdy dosyć.
 

DeletedUser2340

Guest
@PanGry, no widzisz, to Twoja obiektywna ocena. Moja jest przeciwieństwem Twojej - najgorszy event pod względem budynków.
Studnia? Patrzysz co wypadło? Od kilku dni na innych miastach w studni mam same monety. Poza tym, budynek po 3miesiącach traci swoje przywileje.
A drzewka miały 3x3, 3x4 lub podobne wymiary i swoje przywileje zachowują przez długi czas, nie ważne na jakim etapie się je wygrywa. A co mi po np. takim basenie? Nic.
 

DeletedUser3140

Guest
Linia zadań skończona już kilka dni temu..... szans na nagrodę 3 brak..... nawet podwajanie piórek co kilka dni nie pomogło..... dziękuje za taką imprezę..... :( :/
 

Lirka

Wędrowiec
nie ma szans ,na zdobycie trzeciej nagrody bo zadania całodniowe się skończyły trzy dni temu,, koszmar i tyle nie każdego stać na kupno diamentów dwa razy w miesiącu, to nie fer,poza tym zdobycie nagrody dziennej graniczy z cudem
 

DeletedUser2649

Guest
Badziew jak nic ostatni dzień a mi nadal brak 160 punktów do 800 , uzbierał ktoś bez kupowania . Zadania wszystkie wykonane i dupa
 

DeletedUser2553

Guest
Zdobyłem wszystkie 3 nagrody główne, przy okazji właściwie, bo interesowały mnie tylko bonusy militarne. Da się bez problemu ;)
 

DeletedUser3033

Guest
Cieszę się razem z wami lecz trzy budyneczki są nic nie warte tak czy siak .
Mam setki gier za sobą i wiem że takie eventy to początek końca .
Bo wiece na zaufanie graczy trzeba długo pracować a bardzo szybko można je stracić.
I nie nikt tu nie beczy bo niema czego to tylko gra jak nie ta to inna ale to normalne że większość wyraża swoje zdanie na ten temat.
 

DeletedUser1865

Guest
Czy są już jakieś informacje nt "Studni życzeń" - co oprócz diamentów będzie można zdobyć i w jakiej ilości?
PS Poprawcie mnie, bo jeśli dobrze zrozumiałem to od chwili postawienia w mieście "żywotność" budynku będzie wynosić 100dni?
Raz dostałem "aż" 10 diamentów. Później cały czas po niecałe 180 wyrobów. Zastanawiam się, czy nie wywalić przed czasem. Szkoda miejsca :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry