• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Linia zadań: Halloween

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1174

Guest
Forum jest po to, aby prezentować opinie o grze, pozytywne i negatywne. Jak się komuś nie podoba - niech nie czyta :p Czyli - kto mieczem wojuje, od miecza ginie. ;) Rada "nie podoba ci się - nie graj" nie powinna padać z "ust gracza" na tym forum, bo niczego nie wnosi a nie najlepiej świadczy o piszącym.
Jestem pewien, że szeroko rozumiani twórcy są zadowoleni, że są ludzie na tyle emocjonalnie zaangażowani w ich grę, że zamiast nic nie pisać, wylewają na nią pomyje. To dowód, że jest dla nich WAŻNA. A to podstawa marketingu.
Parę celnych uwag powyżej powinno zapaść w serca twórców - też z nudów układam z budynków napisy na placu pustym po niziołkach hehe :)
Syty głodnego nie zrozumie i dlatego np. Kybebe patrzący z perspektywy takiej, jak patrzyłem ja 1,5 roku temu, nie jest w stanie doświadczać takiej samej grywalności, jakiej w tej chwili ja doświadczam. I przekonywanie się że wszystko jest cacy, bo MNIE gra się fajnie, albo odwrotnie, że wszystko jest BE bo mnie się gra gorzej niż półtora roku temu nie ma sensu. Trzeba się skupiać na konkretach, liczbach i poziomach, odnosząc każdy problem do epoki gry w której występuje.
Ewentualnie, można udostępnić swoje konto osobie o 7-8 epok niżej, niech sobie pogra tydzień i zobaczy o czym my tu w ogóle piszemy (mam na myśli graczy, którzy skończyli niziołki i/lub ekspansje).
Jeśli dodamy jeszcze do tego różne style gry, liczbę posiadanych kont, inwestycje w grę itp. zobaczymy, że jak to mówią, jeden lubi ogórki, a drugi jak mu nogi śmierdzą ... ;)
 

DeletedUser174

Guest
@kybebe i słusznie :) masz prawo wyrazić swoją opinię, ale nie odbieraj też prawa do marudzenia i zrzędzenia innym. Kiedyś (i to pewnie niebawem) też dołączysz do grona zrzęd, bo każdy z nas był kiedyś zafascynowany grą i też psioczył na zrzędzących... Dzisiaj tych kiedyś zrzędzących już nie ma, pewnie "jutro" dzisiejsze zrzędy też powiększą grono zapomnianych... miejsca będzie sporo dla "nowego pokolenia"... i nie ukrywam, ze ta perspektywa wcale, ale to wcale mnie nie cieszy...

ps. @Azulena cieszam sie :) śmiech to zdrowie, więc dobry uczynek moge dopisać do swojego cv ;)
 

DeletedUser2022

Guest
Nie spotkałem w tej grze jeszcze tak brzydkich budynków, jak te eventowe.
Wołami nie zaciągną mnie do robienia zadań z tą wysraną czaszką.
Brzydkie i nie podoba mi się. Postarajcie się następnym razem ogarnąć.
Nie każdy jest stuknięty, by za raz obchodzić "święto" trupów.
Halooween jest dla pajaców. Ludzie biorą w tym udział, a nie wiedzą nawet skąd to pochodzi.

edit, a jak już musicie to dajcie za rok wielki krzyż 4x4, może mieć znicze wokoło.
Skoro przecież nie obchodzi was to, że ktoś tym eventem może być urażony, to mnie tym bardziej uraza ateistów i muzułmanów nie obchodzi. :) Przecież nikt nie musi robić tego eventu, co nie?
Ja tu jestem święty, a nie jakieś trupy.
 

DeletedUser2618

Guest
Niestety event dla mnie bardzo nieudany.. Prowincje odkrywam na najłatwiejszym poziomie w min. 40h, nie dam rady go skończyć i jestem tym rozczarowany.. Even powinien dawać radość, a nie negatywne odczucia.
 

Vernixen

Wędrowiec
Jak to jest z odbiorem budynków eventowych? Zakończyłem badania w IV erze, otworzyłem skrzynię i rozpocząłem badania w V erze i dopiero wtedy zakończyłem eventowe zadania. Mimo to budynki zaliczył mi do IV ery. Czy to błąd czy nieznane mi zasady gry?
 

DeletedUser1496

Guest
Musisz skończyć zwiad, żeby zaliczyło z następnego rozdziału, wcześniej niestety nie :(
 

DeletedUser1550

Guest
Droga Dragomiro,czy mozesz dowiedziec sie i uczciwie nam napisac,czy to juz koniec gry? Drzewka pokonczone,robotnicy stali sie bezuzyteczni,a ile mozna w niepotrzebne bez nowej rasy cuda ladowac PW ? Ewenty zaczynaja byc nie do zrobienia juz na wejsciu,kiedy zwiad trwa 3 dni,lub dluzej,a konfliktow do rozwiazania jest coraz wiecej,to skad je wziac? Rozbudowa juz niepotrzebnych budynkow,tylko w celu zrobienia ewentu jest irytujaca. Napisz prosze,czy tworcy robia nowa rase,czy czas zabrac zabawki i przeniesc sie do innej piaskownicy? Juz raz przezylam nagle zakonczenie gry,ktora lubilam,tak ,jak te i wole znac prawde. Mam nadzieje,ze odpiszesz,pozdrawiam.
 

Midi67

Rozbójnik
Droga Dragomiro,czy mozesz dowiedziec sie i uczciwie nam napisac,czy to juz koniec gry? Drzewka pokonczone,robotnicy stali sie bezuzyteczni,a ile mozna w niepotrzebne bez nowej rasy cuda ladowac PW ? Ewenty zaczynaja byc nie do zrobienia juz na wejsciu,kiedy zwiad trwa 3 dni,lub dluzej,a konfliktow do rozwiazania jest coraz wiecej,to skad je wziac? Rozbudowa juz niepotrzebnych budynkow,tylko w celu zrobienia ewentu jest irytujaca. Napisz prosze,czy tworcy robia nowa rase,czy czas zabrac zabawki i przeniesc sie do innej piaskownicy? Juz raz przezylam nagle zakonczenie gry,ktora lubilam,tak ,jak te i wole znac prawde. Mam nadzieje,ze odpiszesz,pozdrawiam.

@Dragomira - przyłączam sie do pytania ! OUQ VADIS Elvenar? prosimy szczerze i uczciwie .....
 

DeletedUser2054

Guest
Walcz o 1350 prowincji - po 150 każdrgo rodzaju - by w Turnieju 10 skrzyń samemu zrobić ;P.
 

DeletedUser626

Guest
Gra się nie kończy, nowa rasa jest w przygotowaniu, praca dla programistów jest zaplanowana na rok do przodu. Wiem, że dla osób na końcu drzewka brak rozdziału rodzi nudę i mroczne wizje przyszłości, ale Elvenar jako całość, jako gra i projekt ma się naprawdę dobrze, nikt nie planuje go zamykać. Nie byłoby zresztą aplikacji, gdyby ktokolwiek wróżył Elvenarowi krótkie życie.
 

DeletedUser174

Guest
Gpraca dla programistów jest zaplanowana na rok do przodu. .

czyli już wiemy, że w ciagu roku nie doczekamy się paczek pw z turniejów i czy z cudów, a także wielu innych rzeczy przydatnych graczom... to pocieszające jest... a jakie budujące! Drago dzieki!!! aż się łezka kręci z wzruszenia że ig tak o nas dba...
 

DeletedUser626

Guest
Zaplanowana praca oznacza, że jest lista rzeczy do zrobienia i jakieś orientacyjne daty na kiedy co ma być gotowe. Jest w tym przewidziany czas na naprawdę błędów, wprowadzanie pomysłów społeczności czy sytuacje awaryjne. Jeśli coś wymaga wprowadzenia wcześniej, plan jest na tyle elastyczny by to umożliwić.
 

DeletedUser174

Guest
wprowadzanie pomysłów społeczności

ktoś nadgorliwy mógłby pomyśleć, ze chodzi o społeczność graczy... ale, że pomysły graczy leżą w koszu i najwidoczniej im tam dobrze to szybciej wylądują na śmietniku razem z graczami niż zobaczymy je w grze... to o jakiej społeczności dokładnie mowa? garbatych aniołków?
 

DeletedUser2054

Guest
Oj się czepiasz...
Czas przewidziany w tym rocznym planie na pomysły społeczności to pewnie jedna dniówka (z piciem kawy itp.)...
akurat na przeczytanie paru starczy ;P
 

Midi67

Rozbójnik
Prosiłem o szczerą i uczciwa informacja a co dostaliśmy... jak zwykle "post pełen ogólników" jak to gra ma się dobrze ... i to, że planują (IG) na rok do przodu i od kilku miesięcy wprowadzili nowy rozdział N U D Ę :) dla tych co skończyli drzewko.... dziękujemy @Dragomira za tak wyczerpujące informacje o planach na rok do przodu z których wynika, że nadal nic nie wiemy co dalej.... Cały czas nieustająco BRAWO WY !
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2010

Guest
rok do przodu prace a od kilku miesięcy nie wiadomo kiedy będzie nowa rasa ,chyba że w planach na najbliższy rok nic z nową rasą nie planują i pytanie najbliższy turniej startuje o 19 czy 20 ? bo dalej mi turniej nie działa
 
Status
Zamknięty.
Do góry