• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Linia zadań: Halloween

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1496

Guest
Też nie mam dostępu do żadnych informacji o turnieju :(, ale jestem przekonana, ze wystartuje o godz. 19.00 we wtorek i potrwa do godz. 19.00 w sobotę :)

I tak będzie do wiosennej zmiany czasu w Polsce ;)

Ponieważ jesteśmy w wątku "linia zadań" to proszę @Dragomira, żeby przekazała IG nasze uwagi dotyczące dostosowania zadań w przyszłych eventach - w sposób uwzględniający możliwości zrobienia ich przez graczy bardzo zaawansowanych (mam w bractwie takich, którzy skończyli drzewko i nie chcę ich stracić - są naprawdę aktywni i zaangażowani). Nie mają już zadań w drzewku, jeśli jeszcze nie będą mogli robić eventów - to po co mają tutaj zaglądać ? :(
Proszę, zróbcie przynajmniej ten gest w ich stronę.
Bo mam nadzieję, że budynki dające manę pozostaną już stałym elementem tych długich eventów.

Edit:
O pomysłach co zrobić? - pisałam już wcześniej:
Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1550

Guest
A gdzie prace nad ewentami, mozliwymi do zrobienia przez starych graczy rowniez z ciekawymi zadaniami,bez konfliktow i rozbudowy,z ciekawymi nagrodami? Dragomira,czy Ty zglaszasz te problemy tworcom? Czy tylko te denne ewenty maja nas przez rok caly trzymac w grze? Skoro pracujesz za darmo tyle czasu,jako glos IG i ludu : czyli nas, to czy ktos bierze pod uwage to,co tu piszemy? Bo IG nawet nie fatyguje sie chocby odniesc do protestu graczy i cokolwiek odpisac.... Prosze,zebys odpowiedziala: co do IG od Ciebie dociera,czy moze nic nie mozesz,a my wolamy na puszczy... ???
 

DeletedUser626

Guest
Po każdym evencie/linii zadań przekazuję firmie raport o tym jak event został na naszej wersji odebrany, co się podobało, co się nie podobało i jakie propozycje zmian padały, to samo będzie po Halloween. Raporty ze wszystkich wersji są analizowane przez naszego przełożonego, który dalej omawia je z projektantami i producentami i oni razem podejmują decyzje co będzie zmienione.
 

jakub357

Łucznik
Event jest zły. Pod względem zadań, jak i nagród głównych.

- Eventu nie zdążę zrobić, bo ilość konfliktów do rozwiązania w zadaniach, przewyższa to, ile jestem w stanie faktycznie zrobić (nie zamierzam płacić kilkaset złotych za skracanie czasu pracy zwiadowcy). Przypomnę tylko, że jakieś 2 eventy temu, też były podobne smaczki, gdy w zadaniach kazano graczom zdobywać setki tysięcy zasobów - oczywiście mało kto się wyrobił.

- Event ma bezwartościowe nagrody główne dla zaawansowanych graczy. Budynki bez many. Temat ten był już wałkowany na wszystkie strony i bardzo długo się o to kłóciliśmy. Stosunek twórców do graczy, jak widać - standardy firmy, wielkie iG.


I ogółem event zrobiony niechlujnie - już lepiej, gdyby w cale go nie było. Ani żadnego wystroju halloween, żadnych dyń, żadnej zmiany grafiki. Mogli jakoś wyjść poza schemat, zrobić coś nowego. Ile razy będzie odgrzewany ten sam kotlet, ten sam schemat? A wystarczyłoby dać w nagrodzie, chociażby jakiś portret eventowy - na pamiątkę. Praca dla grafika to jakieś 10min, a nagroda przyjemna. Już nie mówiąc o tym, że powinna być zmieniona muzyka, logo ładowania gry...
 

DeletedUser1470

Guest
aaa kutfa chcialalam tu cos napisac ale sie poddalam w trakcie... dla mnie tez caly event to porazka zadanie nie tyle są trudne co mozolne i nie wnosza nic nowego a jedynie na sile wydluzaja czas...:/ o nagrodach juz nie wspomne bo mi szkoda klawatury:p
podpisuje sie pod pomyslem jakuba zeby dodac jakis nowy avatar w nagrodach byloby jakies urozmaicenie:)
 

DeletedUser2054

Guest
Event jak event. Nagrody z nieciekawą grafiką (delikatnie mówiąc). Że many nie dają? (Jakby dawały to i tak płacze by były że za mało ;)).
@jakub357 - skoro nagrody Ci nie odpowiadają to po co robisz?
(Tego podejścia nie rozumiem za bardzo - "Nagrody denne, zadania kosztowne - ale choćby się ........ robię")
Np. mnie graficznie nie odpowiadają to zbieram tylko częściowe a głównej (choćbym doszła do końca) nie odbiorę.
 

blazius1

Paladyn
Event jest dla młodszych stażem graczy i nie mam uwag. Niech nadganiają, bo mają co nadganiać. Po prostu nie robię tego eventu.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Co do proponowanych zmian, to przyjmuję do wiadomości, że jest sztywna procedura ich wdrażania.

1. Jest środowisko graczy skupione na forum.

2. Jest o wiele ważniejsze środowisko jednopodmiotowe złożone z przełożonego Dragomiry.

3. I na końcu są dwa środowiska: projektantów i producentów konsultujące ze środowiskiem przełożonego.

Decyzje ostateczne podejmują trzy z wymienionych na końcu, więc nie dziwcie się, że wasze wnioski kończą żywot tylko jako zgłoszone.
Wasze środowisko (wraz z Dragomirą jako łącznikiem z IG) jest jedynie przed łańcuszkiem procedury podejmowania decyzji o zmianie w grze.
Jest konsultowane bardzo wstępnie. Właściwie, z tego co pisze Dragomira, to środowisko graczy w sensie ścisłym nie bierze udziału w konsultowaniu konkretnych zmian, tylko pełni funkcję mocno wstępną - opiniodawczą. Jest poza łańcuchem decyzyjnym.

Od dwóch lat tak samo konsultowane są projekty najważniejszych ustaw w sejmie. Mocno teoretycznie, z awanturami w komisjach.

I w sejmie i w sposobie działania IG ma to wiele cech tzw. centralizmu. Mamy do czynienia z korporacją, która działa jak państewko scentralizowane.

https://zapytaj.onet.pl/encyklopedia/4374,,,,centralizm,haslo.html

ps. Sądzę że środowisko garbatych aniołków też nie jest konsultowane.:)
 

DeletedUser1953

Guest
Dobre, dobre dobre z tym centralizmem. Ciekawe, wymyślam grę, lub płacę komuś za jej wymyślenie. Jest moją własnością. Zdaniem blaziusa jeśli robię z nią co chcę to jestem despota mam się słuchać tych którzy ją za moim pozwoleniem użytkują. Na szczęście mamy jeszcze demokrację i prawo do robienia co się chce ze swoją własnością.Uważasz inaczej? To może odwiedzę Ciebie ze swoją liczną rodziną w Twoim domu i będziemy Ci mówili gdzie ma jaka szafa stać bo nas jest więcej i przecz z centralizmem i despotyzmem
 

DeletedUser1470

Guest
kybebe tez jestem w pewnym sensie despotą na pewno w bractwe a i w zyciu nie pochwalam demokracji ale do cholery nidgy nie dzialam na szkode swoich ludzi (graczy) w przeciwienstwie do IG... ostatnio to juz przechodzi ludzkie pojecie
 

DeletedUser1174

Guest
Nie zgodzę się, że event był trudny i niewykonalny - był to event najłatwiejszy do zrobienia ze wszystkich dotychczasowych. Wystarczyło w poprzednim evencie losować właściwe nagrody - zwoje Pomocnik, zamiast na przykład budynków będących nagrodą dnia.Dzięki zwojom Pomocnik można było zrobić event w połowę przeznaczonego na niego czasu. Zgadzam się z opinią o tym, że nagrody są nieprzydatne. Mam cztery strony takich nieprzydatnych budynków nagrodowych z eventów. Sugeruję wprowadzenie możliwości sprzedaży takich budynków, bo na ich zdobycie poszło jednak sporo czasu i surowców, szkoda je tak po prostu kasować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry