• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Linia zadań: Maskarada

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2042

Guest
To może ktoś przetłumaczy 8 zadanie ?
Jak można wypuszczać taki produkt, przykro mi, ale to lekceważenie graczy niestety :(
 

DeletedUser626

Guest
Bardzo Was przepraszam za tą sytuację, nie mam tutaj żadnego usprawiedliwienia, nie wiem czemu tłumaczenia nie zostały wgrane - jest to problem wszystkich wersji i nasi technicy szukają jego przyczyny. Problem zniknie wraz z czwartkową aktualizacją, do tego czasu obawiam się, że te potworki będą widniały w grze. Boli mnie to tak samo jak Was.

Zadanie 5 polega na przyjęciu oferty Hurtownika, ostatnia zakładka Kupca.
Zadanie 6 polega na zdobyciu Zaklęcia Mocy Zasobów.
Zadanie 8 polega na użyciu Zaklęcia Mocy Zasobów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1959

Guest
Proszę o przeczytanie choć raz po polsku zadań eventowych
- błąd na błędzie
czy to tłumaczy translator?
Czy ktoś to sprawdza
Żenada
 

DeletedUser626

Guest
Pełna lista zadań:
Zadanie 1: Wykorzystaj 1 Punkt Wiedzy
Zadanie 2: Zdobądź małą ilość Marmuru
Zadanie 3: Zdobądź małą ilość Stali
Zadanie 4: Zdobądź małą ilość Drewna
Zadanie 5: Przyjmij ofertę Hurtownika
Zadanie 6: Zdobądź zaklęcie Mocy Zasobów.
Zadanie 7: Zamieść 3 oferty handlowe
Zadanie 8: Użyj zaklęcia Mocy Zasobów.
Zadanie 9: Wyprodukuj Marmurową Mozaikę lub Cenny pierścień lub Drewniane Figurki 12 razy (zależnie od posiadanego bonusu)
Zadanie 10: Wyprodukuj Zdobione Kolumny lub Maskę wojownika lub Drewniany Kufer 10 razy (zależnie od posiadanego bonusu)
Zadanie 11: Wyprodukuj Marmurową Mozaikę/Cenny Pierścień/Drewniane Figurki 3 razy (wszystkie)
Zadanie 12: Wyprodukuj Zachwycający Ołtarz/Wielki Globus/Luksusowy fotel 1 raz (wszystkie)
Zadanie 13: Zdobądź 18 Reliktów
 

DeletedUser1852

Guest
Bardzo Was przepraszam za tą sytuację, nie mam tutaj żadnego usprawiedliwienia, nie wiem czemu tłumaczenia nie zostały wgrane - jest to problem wszystkich wersji i nasi technicy szukają jego przyczyny. Problem zniknie wraz z czwartkową aktualizacją, do tego czasu obawiam się, że te potworki będą widniały w grze. Boli mnie to tak samo jak Was.

Zadanie 5 polega na przyjęciu oferty Hurtownika, ostatnia zakładka Kupca.
Zadanie 6 polega na zdobyciu Zaklęcia Mocy Zasobów.
Zadanie 8 polega na użyciu Zaklęcia Mocy Zasobów.

Główny problem polega na zatwierdzaniu przez "KOGOŚ" tych wszystkich wersji gry. Czy tam w tym InnoGames jest jakaś samowolka, czy to jest zakład pracy chronionej? Zawsze gdzie nad jednym projektem pracuje grupa osób, ktoś zatwierdza owoc pracy. Jest ktoś taki w InnoGames? Co nowsze to eventy czy aktualizacje wyglądają jakby zespół InnoGames się uwsteczniał intelektualnie, albo byli tam zatrudniani uchodźcy za minimalną krajową całkowicie bez kwalifikacji i jakiejkolwiek wiedzy na temat przetestowania produktu przed dopuszczeniem go do rynku.
Jak można wymyślić bonus typu: Pomocnik 1 min. - To woła o pomstę do nieba. Ktoś tam za to wziął pieniądze? Nad tym pracował jakiś początkujący, ułomny programista? A może ktoś to wymyśla aby - potocznie mówiąc - oddawać ciepły mocz na graczy jednocześnie tonąc w spazmach śmiechu?
Szukam w pamięci BETY gry, która była by równie niedopracowana jak eventy Elvenara i mam w głowie kilka pozycji, ale żadna nawet nie dorównuje brakiem profesjonalizmu, który graczom serwuje InnoGames.
Do tłumaczenia zatrudnicie ucznia gimnazjum, który przetłumaczy poprawnie słowo "COLLECT" czy "GET" i odróżni je od słowa "USE". Ma to gigantyczny wpływ na wykonanie zadania przez gracza. To nie jest błąd ortograficzny!

Szperając po forum i odnajdując tuziny postów podobnych do mojego nawet z przed 2 lat, zaczynam rozumieć sfrustrowanie graczy.
 

DeletedUser2054

Guest
Po mojemu to bardzo dobrze, że pojawiły się zadania z NIEBONUSOWYMI manufakturami.
I bardzo dobrze, że trzeba wyprodukować x razy, a nie konkretną ilość,
Postawienie manufaktury (1 trier) na pierwszym poziomie to koszt rzędu 400 monet i 21 zasobów. To aż TAKI wydatek???
Kwestia miejsca: jeśli ktoś nie zauważył, że wolne pole to taki sam zasób jak towary, narzędzia czy monety to gratuluje...
I jeśli nie ma w zapasie (tak jak surowców) paru wolnych kratek, to powodzenia w dalszej grze...

A co do tłumaczenia:
Cóż, jak rozumiem zmiany były robione "w locie", bo na Becie inne zadania były.
 

Hassano

Łucznik
Po mojemu to bardzo dobrze, że pojawiły się zadania z NIEBONUSOWYMI manufakturami.
I bardzo dobrze, że trzeba wyprodukować x razy, a nie konkretną ilość,
Postawienie manufaktury (3 trier) na pierwszym poziomie to koszt rzędu 4800 monet i 290 zasobów. To aż TAKI wydatek???
Kwestia miejsca: jeśli ktoś nie zauważył, że wolne pole to taki sam zasób jak towary, narzędzia czy monety to gratuluje...
I jeśli nie ma w zapasie (tak jak surowców) paru wolnych kratek, to powodzenia w dalszej grze...

Też mnie to śmieszy bo akurat te niebonusowe towary to było jakieś urozmaicenie gry :) tak wszyscy narzekają na zadania że ciągle to samo, że monotonne ale tak naprawdę w tej grze nieda sie wymyślić niczego nadzwyczajnego jeśli chodzi o eventy..
A co do miejsca to tez mnie śmieszy że ktoś nie może wygospodarować 5 kratek na pseudo budynek.. Ale jest mnóstwo ludzi którzy jakby mogli to by nawet wcisnęli budynek 0,5x0,5 kratki byle by dodało i 14,357 kultury.. to potem są płacze i lamenty że niema miejsca..
 

Deleted User - 172852

Guest
A ja mam goopie pytanko, bo nigdzie nie zauważyłam info na ten temat :)
Czy nie przystąpienie do pierwszej części eventu pozwoli mi wziąć udział w części drugiej? Czy to są niezależne części? :)
Czy jednak muszę zrobić część pierwszą, żeby wziąć udział w drugiej? :)
 

DeletedUser1171

Guest
Takie pytanko, a gdzie to niby "TOPka", ma postawić te budynki?
Pomyślał ktoś o nas?! Czy po prostu zniszczyć budowle na 23 poz żeby postawić niebonusową?!
Ktoś kto wymyśla te zadanka gra, w ogóle w tą grę? Jeszcze gdyby można było "schować" budynek na czas eventu, to można tak robić. Jednak w tym przypadku to chyba jakaś pomyłka żeby stawiać niebonusowe manufaktury.
Przepraszam, ale dla mnie ten event to porażka :/

No dobra udało mi się znaleźć na tyle miejsca żeby postawić niebonusowe manufaktury.
Jednak nadal nie widzę sensu takich zadań. Nowym graczom zawsze się zwraca uwagę żęby nie budowali niebonusowe, a tu event (BUDOWAĆ!)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1220

Guest
A ja to gram w wersję angielską czy polską? Kto w IG odpowiada za tłumaczenia wersji!! To są jakieś jaja! Przesunięcie ewentu, bo jakieś błędy, a potem gracze dostają coś, co jest zupełnie niedopracowane!! -.-
 

DeletedUser2036

Guest
Generalnie dno i słoik mułu :(

Wychodzi na to że kaskę za diamenty bardzo chętnie przytulicie, a gdy w czasie długiego weekendu ktoś mocno skacowany wypuszcza bubel to w zasadzie nic się dzieje ?
Bo pić, to trza umić" - cytując klasyka

Jestem na szczęście w na tyle dobrej sytuacji że jeszcze sie nie wciągnąłem w grę na maksa i mogę to rzucić w cholerę. Jestem na najlepszej drodze.

kto mi odda niepotrzebnie rzucone zaklęcia ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1917

Guest
ludzie ludzie moze ktos mi powiedziec co trzeba zrobic w 8 zadaniu????

kto odda zmarnowane zaklęcia???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2036

Guest
czego nie zrozumiałeś ?
bo czytam i wychodzi na to że ja napisałem dobrze
gdyby nie BŁĄD w tłumaczeniu ( żeby nie napisać NIECHLUJSTWO ) ja nie rzucał bym zaklęć starając się zaliczyć zadanie.
Mam nadzieję że teraz wszystko jasne
 

Christo

Rozbójnik
Bardzo fajnie, że niektórych bawiło jak inni narzekali na niebonusowe manufaktury. Nie narzekam, ale byłbym wkurzony gdyby te zadania były, bo jeszcze niedawno miałem ponad -12k populacji (teraz -7k) i nie miałbym możliwości wybudowania tych manufaktur... w sumie nadal bym nie miał. Musiałem zwolnić miejsce pod rasę gościnną.

Event jest zabawą dodatkową i nie może być tak, że gracz jest zmuszony aby coś usunąć żeby coś zbudować jeśli ten nie ma miejsca. Jeszcze zrozumiem przy jakimś większym evencie.. tak jak te, które trwały miesiąc czasu.. no to jeszcze można zrozumieć.. ale ten? Trwający jakiś tydzień?
 

DeletedUser2054

Guest
...Musiałem zwolnić miejsce pod rasę gościnną....

Cóż, jak wcześniej o tym nie pomyślałeś. że potrzebne będzię miejsce...
Ja jestem obecnie na początku 4 ery, do Krasnoludów ciut czasu mam, ale już teraz rezerwuje miejsce na ich budynki (i w sumie na kolejne rasy). Te 4 na 5 ekspansji (16x20 pól).
I małe wyliczenie: cały dostępny teren to 11x12 ekspansji - 132 sztuki. 6 startowych, 40 z badań, 60 za prowincje, 25 (27?) za diamenty.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2036

Guest
Za diamenty powiadasz ?
czyli trzeba płacić aby mieć teren - super
ale jeszcze jakiś "super dopracowany" event i zamiast diamenty przeznaczyć na ekspansję wydasz je na ..."coś"
 

Christo

Rozbójnik
Cóż, jak wcześniej o tym nie pomyślałeś. że potrzebne będzię miejsce...
Ja jestem obecnie na początku 4 ery, do Krasnoludów ciut czasu mam, ale już teraz rezerwuje miejsce na ich budynki (i w sumie na kolejne rasy). Te 4 na 5 ekspansji (16x20 pól).
I małe wyliczenie: cały dostępny teren to 11x12 ekspansji - 132 sztuki. 6 startowych, 40 z badań, 60 za prowincje, 25 (27?) za diamenty.
Wypraszam sobie takie komentarze. Siedzę w ostatniej rasie od początku jej istnienia, a już jakiś czas istnieje, więc Twoja docinka jest jak najbardziej nie na miejscu. Tak jak napisałaś.. jesteś na 4 epoce. Jeszcze mało wiesz co i jak trzeba robić w tej grze. Świeża osoba, a będzie mnie pouczać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry