• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Linia zadań na aplikacji: Crash i nieumarli!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2017

Guest
Jak się zapatrzę w telefon to żebym tylko z tramwaju wysiadł bo jeszcze przystanek przegapię :D
 

Tajniakos

Paladyn
Brawo Wy :) Pierwsze zadanie i jestem pozamiatany... Wydaj dwa Punkty Wiedzy. W drzewku badań jestem zablokowany a w cudaki nie wrzucę bo jakoś nie słuchacie graczy, że się nie da tego w aplikacji zrobić... Można trąbić i trąbić abyście dodali możliwość dodawania PW w cudaki ale lepsze są iventy jak widać dla większości nie do zrobienia a tłumaczenia że ivent jest przeznaczony dla młodszych graczy jakoś mnie nie przekonije bo gra jest chyba dla wszystkich ;) Elvenar na przeglądarkę i na aplikacje to dwie różne gry? Bo jakoś wszystko na to wskazuje...
 

misia111

Wędrowiec
I ja się podpisuje pod postem Tajniakosa ivent jak zwykle niedopracowany i wrzucony na szybkiego. Jak zwykle na tym cierpią gracze bo z takimi brakami jakie są w danej chwili w aplikacji ivent faktycznie nie do zrobienia bo jak się nie wysypiesz na pierwszym zadaniu to polegniesz na zbieraniu reliktów i walkach na mapkach... Jak wiemy bez turnieji w aplikacji raczej niewykonalne a do zebrania łącznie jest 90 reliktów...
Jakoś mnie powoli przestaje to dziwić;)
 

Bigorek

Wędrowiec
Ja się chciałam dowiedzieć co to ma znaczyć? Nie wszyscy grają na aplikacji mobilnej więc jak to jest możliwe , że w tej samej grze jedni gracze maja większe możliwości niż inni. Przypominam , że podstawowa wersja tej gry jest na komputer i wszyscy dotychczasowi gracze mają do niej dostęp plus dodatkowo niektórzy w wersji mobilnej. Dlaczego zmusza się ludzi do pobierania aplikacji?????
 

Tajniakos

Paladyn
Można ustawić zadanie na apce a następnie wrzucić PW z komputera i zalicza. Wiem że nie o takie rozwiązanie chodzi, chciałam tylko powiedzieć że tak zadziała...
@Nusion dzięki za podpowiedz :) Każde rozwiązanie jest dobre jak działa :) Szkoda tylko, że to my tych rozwiązań szukamy bo gdyby wszystko działało tak jak potrzeba nie musieli byśmy :)
 

visit0r

Paladyn
Można ustawić zadanie na apce a następnie wrzucić PW z komputera i zalicza. Wiem że nie o takie rozwiązanie chodzi, chciałam tylko powiedzieć że tak zadziała...
i całe szczęście, jakoś nie widziałem zrobienia na mobilce
-wydaj 25 PW
-uzyskaj xx reliktów
 

Axatloc

Wędrowiec
a dlaczego tylko na 1 świecie można event zrobić? ja gram na 2 światach i co drugi pokrzywdzony?
pomogło odpalenie drugiego świata na drugim tel.
 
Ostatnia edycja:

jakub357

Łucznik
Nie podoba mi się karykaturalna szczęka postaci na ekranie logowania. To ten sam problem co był z koślawą elfką-pijaczką...
Widoki graficy robią piękne, tylko problem jest z postaciami; i wcale nie chodzi o to, że w taki sposób chcą oddać naturalizm czy charakterystyczne walory bohaterów, bo tak też mogłoby być i te grafiki mogłyby też być smaczne - chodzi o to, że one są po prostu dysproporcjonalne i brzydkie.

EDIT: Lecz rozumiem, że co osoba to gust, mam na myśli @tajniakos z portretem jegomościa - więc wyrażam tylko odczucia własne.
 
Ostatnia edycja:

Tajniakos

Paladyn
@jakub357 nie martw się jestem w trakcie robienia sobie nowego avatara więc długo na niego nie będziesz musiał patrzeć:) Często avatary mi się nudzą i je zmieniam więc i na tego przyjdzie kolej :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1775

Guest
Szczerze mówiąc nie rozumiem idei eventu dostępnego tylko z apki... Jaki to ma sens? Event powinien być dostępny, i na apce, i na przeglądarce...
 

Tajniakos

Paladyn
Szczerze mówiąc nie rozumiem idei eventu dostępnego tylko z apki... Jaki to ma sens? Event powinien być dostępny, i na apce, i na przeglądarce...
@jagienkaa Drago napisała że po to wprowadzili ivent na aplikacji bo nie dali na niej przygód bractw co wprawiło mnie w osłupienie biorac pod uwagę że Ci co będą chcieli przejść ivent bez pomocy komputera nie mają na to szans... Totalny absurd
 

DeletedUser1775

Guest
@jagienkaa Drago napisała że po to wprowadzili ivent na aplikacji bo nie dali na niej przygód bractw co wprawiło mnie w osłupienie biorac pod uwagę że Ci co będą chcieli przejść ivent bez pomocy komputera nie mają na to szans... Totalny absurd
Absurd... tak, do dobry termin na określenie tej sytuacji ;)
 

visit0r

Paladyn
wlasnie zobaczylem ze nie jestem w stanie ukonczyc tego ewentu, sumarycznie jest do wykonania 40 krotne rozwiazanie konfliktu w prowincji, nie mialem zapasowych a przy czasie zwiadu 3 dni na prowinicje i wymaganych 5 prowincjach ciezko zrobic 14 dniowy ewent poswiecajac 15 dni na 2 zadania ;(
 

Tajniakos

Paladyn
wlasnie zobaczylem ze nie jestem w stanie ukonczyc tego ewentu, sumarycznie jest do wykonania 40 krotne rozwiazanie konfliktu w prowincji, nie mialem zapasowych a przy czasie zwiadu 3 dni na prowinicje i wymaganych 5 prowincjach ciezko zrobic 14 dniowy ewent poswiecajac 15 dni na 2 zadania ;(
@visit0r Jest jeszcze opcja ustawienia zadania i zebranie reliktów w turnieju ale gdzie sens i logika do jednego iventu używać i przeglądarki i aplikacji tego nie wiem.... Ciężko nadążyć za tokiem myślenia Twórców gry bo momentami absurd goni absurd
;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry