• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Linia zadań na aplikacji: Crash i nieumarli!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser110

Guest
40 x rozwiązać konflikt w prowincji (na mapie!!!?) - toż to przecież niewykonalne nawet na kompie. To jest 5 pełnych prowincji czyli ok. 2 tygodnie samych zwiadów. Chyba, że zaliczają się konflikty turniejowe. Ale przecież na fonie turniejów nie ma ...
@Dragomira - gdzie tu sens, gdzie tu logika?
 

visit0r

Paladyn
n
@visit0r Jest jeszcze opcja ustawienia zadania i zebranie reliktów w turnieju ale gdzie sens i logika do jednego iventu używać i przeglądarki i aplikacji tego nie wiem.... Ciężko nadążyć za tokiem myślenia Twórców gry bo momentami absurd goni absurd
;)
nie o relikty chodzi, o rozwiazanie konfliktow, a tego chyba nie zalicza z turnieju
//

40 x rozwiązać konflikt w prowincji (na mapie!!!?) - toż to przecież niewykonalne nawet na kompie. To jest 5 pełnych prowincji czyli ok. 2 tygodnie samych zwiadów. Chyba, że zaliczają się konflikty turniejowe. Ale przecież na fonie turniejów nie ma ...
@Dragomira - gdzie tu sens, gdzie tu logika?
zadanie 26 - rozwiazanie 17 konfliktow (1 chyba celowo dodany aby 3 prowincje trzeba było miec odkrytą) i zadanie 31 gdzie jest 23 do rozwiązania, mam wrazenie ze caly ewent albo dla kogos kto ma niski stopien rozwoju albo dla kogos kto zainwestuje w przyspieszacze

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser110

Guest
No to ewent foniczny jest po prostu nie do zrobienia. Może tylko dla zupełnie rozpoczynających grę, choć też nie jestem tego pewien. Pytam się ponownie @Dragomira - czemu takie coś służy???
 

Tajniakos

Paladyn
No to ewent foniczny jest po prostu nie do zrobienia. Może tylko dla zupełnie rozpoczynających grę, choć też nie jestem tego pewien. Pytam się ponownie @Dragomira - czemu takie coś służy???
Fredek mnie do robienia tego iventu zniechęcilo juz pierwsze zadanie. Przy zablokowany drzewku badań musiał bym skakać z aplikacji na komputer a to już jest z lekka niedorzeczne aby do jednego iventu trzeba było używać i telefonu i komputera.
 

DeletedUser

Guest
Puffin (przeglądarka na android) ma obsługę flasha. Można zalogować się do gry i włączyć pełny ekran (tryb "Teatr"), gra działa jak na PC.
@tajniakos można używać tylko telefonu :)
 

Tajniakos

Paladyn
Puffin (przeglądarka na android) ma obsługę flasha. Można zalogować się do gry i włączyć pełny ekran (tryb "Teatr"), gra działa jak na PC.
@tajniakos można używać tylko telefonu :)
Miło by było gdyby ivent dał się zrobić na jednej platformie a czy trzeba go zrobić na telefonie i kompie czy na aplikacji i na puffinie to jeden diabeł. Miejmy nadzieję, że w końcu doczekamy się zrównoważenia opcji aplikacji i przeglądarki.
 

DeletedUser626

Guest
Osoby, które są na końcu drzewka nie są Graczami tylko mobilnymi, bo nikt by nie dobił do końca drzewka zaczynając grę na apce w listopadzie. Faktem pozostaje, że ktoś kto ma akurat zablokowane drzewko gdzieś w środku rozdziałów będzie mieć problem z wykonaniem zadania na wydanie PW. Padło tutaj też wiele innych trafnych i cennych uwag, które na pewno przekażę projektantom. Dziękuję za wszystkie przykłady, wskazanie konkretnego zadania i konkretnego problemu ma duże znaczenie przy przekazywaniu Waszych opinii!
 

DeletedUser110

Guest
Puffin to proteza, której nie powinno być potrzeby używać. Nie mam go, więc sporo tracę (wczasy na koniec kwietnia, kiedy był ewent). Teraz raczej zrezygnuję z ewentu na fona, bo 17 konfliktów to sprawa niezbyt możliwa do ogarnięcia - nawet jeśli tylko negocjacje były brane pod uwagę:
- trzeba tyle wolnych prowincji mieć
- jeśli nie ma, to trzeba puszczać zwiad
- użycie przyspieszenia niby jest możliwe, ale...
- cóż z tego, że te dwie prowincje odkryję? Negocjacja 16 konfliktów to raczej nie do zrobienia, zaś bitwa na automacie to przecież z góry zakładana porażka
Dlatego uważam, że ręczne walki na fonie powinny być możliwe.
Pomijam już tu pierwszą potrzebę: obsługę Cudów z fona.
 

DeletedUser2553

Guest
Koleżanka z bractwa pyta się kiedy będzie jakiś event tylko na komputery stacjonarne :)
 

DeletedUser629

Guest
u mnie jakos tryb teatr nie bardzo sie sprawdza ;> a bez niego nie da sie kliknac w kazdy budynek ;(
i tak źle, i tak nie do końca dobrze ;/
sprawdź czy masz ustawione na tryb komputera, a nie na androida :)
Ja cały czas działam na puffinie .... mam za słaby telefon i aplikacja nie działa jak potrzeba :(
 

visit0r

Paladyn
Puffin to proteza, której nie powinno być potrzeby używać. Nie mam go, więc sporo tracę (wczasy na koniec kwietnia, kiedy był ewent). Teraz raczej zrezygnuję z ewentu na fona, bo 17 konfliktów to sprawa niezbyt możliwa do ogarnięcia - nawet jeśli tylko negocjacje były brane pod uwagę:
- trzeba tyle wolnych prowincji mieć
- jeśli nie ma, to trzeba puszczać zwiad
- użycie przyspieszenia niby jest możliwe, ale...
- cóż z tego, że te dwie prowincje odkryję? Negocjacja 16 konfliktów to raczej nie do zrobienia, zaś bitwa na automacie to przecież z góry zakładana porażka
Dlatego uważam, że ręczne walki na fonie powinny być możliwe.
Pomijam już tu pierwszą potrzebę: obsługę Cudów z fona.
17 konfliktow to pierwsze z dziwnych zadan, dalej jest wymagajace kolejnych 23 konfliktow ;(
 

DeletedUser110

Guest
He.
Teraz mam zrobienie zwiadu. Jak wiecie to "trochę" trwa. Ale i tak, potem nie będzie 25 wolnych 'podprowincji' do podbicia/wynegocjowania.
@Dragomira - napisz po prostu, że ewent foniczny był wymyślony dla graczy, którzy wcześniej w Elvenar nie grali i dopiero zaczęli na fonie.
Inni, którzy dłużej grają, nie zrobią tego ewentu, bo nie mają go zrobić - z założenia.
Żeby nie było nerwowości, można było napisać:
Ogłoszenie:
Wprowadzamy nowy ewent. Przeznaczany dla początkujących, dla zachęty. Będzie polegał na szybkich zwiadach, dlatego starych graczy informujemy, że dla nich będzie bardzo trudny, o ile nie niewykonalny. Służy to temu, żeby nowi gracze też mogli jakiś ewent 'zrobić', w przeciwieństwie do dotychczasowych, gdzie to właśnie 'starzy' mieli z założenia przewagę. Tym razem przewagę będą mieć 'młodzi'.
 

Hassano

Łucznik
Dokładnie tak Ferdek, wystarczyła by taka krótka informacja i nie było by tej całej rozmowy. 99% graczy zrozumiało by taki stan rzeczy i nikt by słowa nie napisał.. Ale jakoś nie widzę tego żeby Drago nam coś takiego napisała/powiedziała..
 

DeletedUser629

Guest
hej,
zastanawiałam się skąd wzięliście ten nowy event jak u mnie go nie ma :( czyli tylko jest w aplikacji na telefonie ? a czy to nie jest event z halloween ?
przygody bractw są na becie ze wszystkimi odznakami i marnymi nagrodami .... hmmm to mi "pachnie" "karą" za Nasze negatywne komentarze ... tylko czemu się IG dziwi takimi opiniami ? .... sami sobie na nie zapracowali :confused:
 

visit0r

Paladyn
ewent da się zrobić pod warunkiem zużycia wszystkich posiadanych przyśpieszaczy, osobiście w wpakowalem to co miałem w przyśpieszenia zwiadów (to najbardziej czasochłonny element tego ewentu)
 

jakub357

Łucznik
Dzisiaj załączyła mi się promocja na Warsztaty: produkcja 1d trwa 9h, a ta 9h to 3h. Dzięki temu wyrobię się z zadaniami, bo zgromadziłem wolne prowincje na mapie, a co do reliktów to załapie się na turniej.

Tyle tylko, że ta promocja na Warsztaty jest tylko w wersji przeglądarkowej, a event tylko na aplikacji, więc musiałem skakać pomiędzy komputerem, a telefonem.
 

DeletedUser3324

Guest
Zakończyłem linię zadań i .... nie dostałem nagród z eventu...Czy czekać do jego formalnego zakończenia czy pisać do suportu, co radzicie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry