• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Linia zadań: Noc Walpurgii

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2264

Guest

Ten krótki event jest całkiem ok, nagrody za zadania może marne, ale całkiem znośne :) przyspieszacze w dalszych zadaniach są nawet przydatne, zadania łatwe :) Trochę za dużo jest zadań na produkcje wojska, takie moje zdanie bo zaburza mi to produkcję wojska, którym planuję walczyć, a które produkuje się w sporo mniejszych ilościach
Ale podsumowując, mimo niepowalających nagród można powiedzieć, że ok :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Annja

Wędrowiec
Zadanie - 21. Rozwiąż 4 konflikty
Niewykonalne.

Otaczają mnie już jedynie prowincje, w których do rozwiązania konfliktów wymagane są orki.
Tych jeszcze nie produkuję i tak szybko nie będę.
Turniejowe konflikty nie są zaliczane.

Alternatywnego rozwiązania nie widzę.
Czy jedynym wyjściem jest wykupienie się za diamenty?

Podobnie będzie w dwóch innych zadaniach:

36. Rozwiąż 7 konfliktów...
48. ...Rozwiąż 9 konfliktów
 
Ostatnia edycja:

Nusion

Kapłan
@Annja nie ma alternatywnego rozwiązania niestety, nie Ty jedna jesteś tym dotknięta. Eventowe zadania są tym razem dość łatwe, ale niestety gracze w takiej sytuacji jak Ty polegną na konfliktach
 

Annja

Wędrowiec
Słaba pociecha, że nie ja jedna :D
Przecież można byłoby dać alternatywnie - 'lub zdobądź ..x. reliktow' - te zalicza z turnieju, albo w przypadku zadań ewentowych zaliczać konflikty w turnieju.
 

Tajniakos

Paladyn
Zadanie - 21. Rozwiąż 4 konflikty
Niewykonalne.

Otaczają mnie już jedynie prowincje, w których do rozwiązania konfliktów wymagane są orki.
Tych jeszcze nie produkuję i tak szybko nie będę.
Turniejowe konflikty nie są zaliczane.

Alternatywnego rozwiązania nie widzę.
Czy jedynym wyjściem jest wykupienie się za diamenty?

Podobnie będzie w dwóch innych zadaniach:

36. Rozwiąż 7 konfliktów...
48. ...Rozwiąż 9 konfliktów
@Annja swojego czasu ja miałem ten sam problem i choć wiem, że dla Ciebie to marne pocieszenie życzę Ci abyś szybko mogła produkować orki bo faktycznie irytujące jest jak się pojawiają na mapie i nic z tym nie da się zrobić :)
 

jakub357

Łucznik
Jakoś nie jestem przekonany co do tego wydarzenia.
Stoję cały czas na drugim zadaniu, bo pierwsze, na zebranie monet, ukończyłem mimochodem.

Jedyne co mi się w nim podoba, to sam koncept, trochę spartaczony moim zdaniem; oraz grafika z szalonymi Czarownicami ciągnącymi na sabat do pieczary.
 

DeletedUser110

Guest
A ja poległem na zadaniu wymagającym zainwestowania w cokolwiek pkt wiedzy. Pech polegał na tym, że byłem tydzień na wyjeździe i grałem z fona. Przy zbadanym drzewku zadanie okazało się niewykonalne, przy posługiwaniu się wersją mobilną. Po powrocie robię zadania, ale tydzień w plecy to dość sporo.
 

jakub357

Łucznik
@Fredek z Fabryki Kredek - ten problem jest oczywistą niesprawiedliwością, lecz można na niego zaradzić właśnie z pozycji telefonu.

Jest przeglądarka na telefon, aplikacja do pobrania, o nazwie Puffin - można w niej otworzyć Elvenar w takim formacie, jak z pozycji komputera. Dzięki temu można inwestować PW w Badania, czy chociażby robić Turnieje.
Sam z tego długo korzystałem, do czasu aż spalił mi się telefon - poszła płyta główna. Nie jestem pewien, czy to przez Puffina, ale jest głównym podejrzanym. Więc taki zabieg jest na własne ryzyko; ja ani nie polecam, ani nie odradzam - mówię tylko, że jest taka możliwość.
 

DeletedUser110

Guest
Dlatego właśnie nie chcę zaśmiecać telefonu Puffinem, w końcu Elvenar to tylko gra. Liczę, że zgodnie z zapowiedziami, zarówno turnieje jak i cuda zostaną zaimplementowane do aplikacji mobilnej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry