• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Linia zadań: Obowiązek Menhiroka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

jakub357

Łucznik
Mam nadzieję, że event ten będzie miał ciekawie rozbudowaną linię fabularną; w przeciwieństwie do Odrodzenia Feniksa, gdzie była masakra - ten sam tekst występujący przy niemalże wszystkich zadaniach! Chciałbym, żeby tym razem było inaczej. Chciałbym, żeby została mi opowiedziana ciekawa historia :)

Budynek eventowy prezentuje się wspaniale. Dobrze, że coś się dzieje.
 

DeletedUser1254

Guest
Kolejny event - super! Fajnie, że ciągle się coś dzieje. :) Nagroda jak dla mnie prezentuje się ciekawie i na pewno zagości u mnie, jeśli ją zdobędę. :p Cieszy mnie to, że jednak mamy takie eventy, gdzie nagrodę można zdobyć poprzez po prostu wykonywanie zadań a nie tylko za diamenty, także duży plus za to. :)
 

Hassano

Łucznik
A ja zamiast kolejnego budynku wolałbym np paczkę powiedzmy 50 runek, albo np z 200-300pw albo jednostek ileś tam, nie wspomnę o diaxach bo to nierealne ale te 3 warianty np na końcu turnieju do wyboru tak żeby każdy dostał to co mu potrzebne ;)
 

DeletedUser1088

Guest
taki długi ten event, że pewnie ok 20:00 w poniedziałek będę miał skończony;)
o ile oczywiście wystartuje ok południa
 

DeletedUser192

Guest
event bez nagrod z mana? odpuszczam. moze developerzy kiedys wpadna na to ze mana jest potrzebna bardziej niz kultura czy ludzie w nowszych rozdzialach :D

A ja zamiast kolejnego budynku wolałbym np paczkę powiedzmy 50 runek, albo np z 200-300pw albo jednostek ileś tam, nie wspomnę o diaxach bo to nierealne ale te 3 warianty np na końcu turnieju do wyboru tak żeby każdy dostał to co mu potrzebne ;)

+1

no i robienie zadan za BADZIEWNE czastkowe nagrody (1 relikt.............) juz mi sie znudzilo.
 

Gathran

Wędrowiec
event bez nagrod z mana? odpuszczam. moze developerzy kiedys wpadna na to ze mana jest potrzebna bardziej niz kultura czy ludzie w nowszych rozdzialach :D



+1

no i robienie zadan za BADZIEWNE czastkowe nagrody (1 relikt.............) juz mi sie znudzilo.
to nei rob i tyle dzieciaku
 

jakub357

Łucznik
Jednak jest w tym prawda - budynki eventowe powinny dawać w wyższych rozdziałach manę. To oczywiste, że w dalszym etapie gry, walutą staje się mana, którą pozyskuje się z budynków kulturowych - takimi też są te eventowe.
 

DeletedUser1710

Guest
6 zdobyć Moc zasobów x1
7 rozbudować 3 dowolne budynki do 4 poziomu - proponuję wybudować 3x nowe manu marmuru. Rozbudowa do 4 poziomu trwa ~52 min.
 

DeletedUser1701

Guest
Witam. Event wystartował i już mam pytanie. Jedno z zadań to zdobycie zaklęcia Moc Zasobów, mam juz to zaklęcie. Zaliczy je do zadań czy muszę zdobyć nastepne?
 

jakub357

Łucznik
Pod względem fabularnym, ten event, jest nijaki. Cała historia opiera się na jednym motywie, kradzieży, na który Atlantydzki Menhirok skarży się przy każdym zadaniu.
 

DeletedUser1766

Guest
16 zadanie - zdobądź 14 reliktów - bez kupna diamentów nie jestem w stanie ich zdobyć - 2 relikty dziennie - szkoda - a 37 godzin do końca :(
Zadanie na kasę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry