• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Linia zadań Roberta Rudobrodego

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2017

Guest
Jedno mnie się tylko nasuwa na myśl olej przygody i tak postępuję - wolę rozbudowywać niż szukać marnych przygód :D
 

DeletedUser2825

Guest
Nie wiem czy te cacka są przydatne czy nie, ale jako nowy gracz ów zadania są dla mnie do wykonania dość "trudne"
Dla mnie niewykonalne, nie z powodu braku zasobów, bo z tym sobie jeszcze jestem w stanie poradzić ale z powodu braku czasu. Teraz mam wyprodukować coś tam w manufakturze marmuru i zajmuje to jedną dobę a do końca eventu zostało 30 godzin. Potem do wykonania jeszcze sześć, czy siedem też czasochłonnych i kosztownych zadań- a nagroda taka sobie.
 

Christo

Rozbójnik
Ja mam takie pytanie do @Dragomira . Dlaczego w tym mini evencie nie było nagród w postaci szybkich bonusów? Ponoć kiedy zostały te szybkie bonusy dodane do gry mieliśmy w jakiś sposób je zdobywać i miało to być poprzez zadania w eventach. Dlaczego nie jest to systematycznie robione?
 

DeletedUser1412

Guest
Dlaczego w tym mini evencie nie było nagród w postaci szybkich bonusów? Ponoć kiedy zostały te szybkie bonusy dodane do gry mieliśmy w jakiś sposób je zdobywać i miało to być poprzez zadania w eventach
ja polubiłam te bonusy (tylko błagam, nie minutowe!). I racja, dawno ich nie było. W zimowym evencie były tylko 14h
 

DeletedUser

Guest
Ja mam takie pytanie do @Dragomira . Dlaczego w tym mini evencie nie było nagród w postaci szybkich bonusów? Ponoć kiedy zostały te szybkie bonusy dodane do gry mieliśmy w jakiś sposób je zdobywać i miało to być poprzez zadania w eventach. Dlaczego nie jest to systematycznie robione?

Niestety ale ostatnio była promka na szybkie bonusy za diamenty, więc wiesz... ;)
 

DeletedUser2813

Guest
Witam
gdzie mogę zobaczyć 2 linie zadani :)))
Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Witam
gdzie mogę zobaczyć 2 linie zadani :)))
Pozdrawiam
W spojlerach
Linia zadań Roberta Rudobrodego część II
26 zadań, niecałe 6 dni

1. Wyprodukuj Trunki 5x (warsztat 5min)
2. Przemieść budynek
3. Zdobądź małą ilość marmuru
4. Zdobądź małą ilość stali
5. Zdobądź małą ilość drewna
6. Wyprodukuj marmur 2x (3h)
Wyprodukuj stal 2x (3h)
Wyprodukuj drewno 2x (3h)
7. Wyprodukuj marmur 1x (9h)
Wyprodukuj stal 1x (9h)
Wyprodukuj drewno 1x (9h)
8. Zdobądź przyzwoitą ilość marmuru
9. Zdobądź przyzwoitą ilość stali
10. Zdobądź przyzwoitą ilość drewna
11. Wyprodukuj Trunki 50x (warsztat 5min)
12. Wyprodukuj Chleb 30x (warsztat 1h)
13. Wyprodukuj Kosz Zakupów 10x (warsztat 9h)
14. Rozbuduj 6 budynków do poziomu 4 lub wyższego
15. Zdobądź 14 reliktów
16. Rozwiąż 10 konfliktów
17. Zbadaj 1 technologię LUB rozbuduj 1 budynek do poziomu 16 lub wyższego
18. Wydaj 13 PW
19. Zdobądź pokaźną ilość monet
20. Kup 11 PW
21. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 7x (3h)
22. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 4x (1d)
23. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 3x (9h)
24. Zdobądź 16 reliktów
25. Rozwiąż 12 konfliktów
26. Wyszkol 500 jednostek

https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/co-w-trawie-piszczy-spoilery-cz-2.2232/page-10
 

DeletedUser73

Guest
Mam pytanie - dlaczego tworcy tych zdań sa tak ograniczeni? 25 zadań, z czego conajmniej 2 na odkrywanie prowincji, które trwa wieki, jakieś zadania, które trwają kolejne dni. Dlaczego nie ma wszystkich zadań opisanych już w grze, tylko trzeba latać po forum i liczyć na szczęście, że może się je znajdzie? Dlaczego ilośc czasu do wykonania tych zadań jest taka sama dla graczy w ostatnich epokach, jak i pierwszych? Ktoś w ogóle bierze pod uwagę graczy, którzy nie wydają milionów monet na to, ani nie interesuje ich forum?
Nie pozdrawiam, inno jak zwykle nie wykazuje się za szczególnie.
 

Christo

Rozbójnik
Niestety ale ostatnio była promka na szybkie bonusy za diamenty, więc wiesz... ;)
Nie interesuje mnie to, że były za diamenty czy cokolwiek innego. Była kiedyś informacja, że będą mini eventy i w nich będzie można pozyskać szybkie bonusy, ponieważ nie można ich produkować.. dlatego takie pytanie ślę do Dragomiry.
 

jakub357

Łucznik
Pierwsza część zadań skończyła się bezczelnie w kilka dni po zakończeniu Turnieju. A wiadomo, że aby ukończyć tę linię zadań, trzeba wykonać ostatnie zadanie na zdobycie reliktów w dużej ilości, tutaj 20. Przecież to oczywiste, że jak ktoś tego zadania nie skończy wraz z Turniejem, to potem nie ma szans go wykonać, jeśli wcześniej nie ciułał odkrytych prowincji na.mapie w zapasie. Nie rozumiem, skąd taki pomysł. Oczywiście na tym zadaniu utknąłem, bo wyskoczyło mi po turnieju, a spoilerów nie czytałem. Żenada - caly wysiłek dla eventu uwienczony kilkoma zalosnymi reliktami i tyle.
 

DeletedUser1174

Guest
Czytając Opowieść o Robercie Rudobrodym dochodzę do wniosku, że nie da się tego czytać :D
Grafomania, rym częstochowski, niespójne, nieśmieszne.
 

DeletedUser626

Guest
Ja mam takie pytanie do @Dragomira . Dlaczego w tym mini evencie nie było nagród w postaci szybkich bonusów? Ponoć kiedy zostały te szybkie bonusy dodane do gry mieliśmy w jakiś sposób je zdobywać i miało to być poprzez zadania w eventach. Dlaczego nie jest to systematycznie robione?

Szybkie bonusy pojawiają się i będą się pojawiać w wydarzeniach, co nie znaczy, że zastąpią wszystkie inne nagrody. W zimowym wydarzeniu byli Pomocnicy 20h i 14h, bo był to nagrody adekwatne do wielkości wydarzenia. Ale np. było sporo negatywnych opinii na temat Pomocników minutowych, których można było sporo nazbierać np. w Halloween. Obecna linia zadań jest nastawiona na 2 częściowy zestaw budynków, bo to jest nasz nowy typ nagród. W kolejnych wydarzeniach ponownie się pewnie nagrody zmienią, Pomocnicy też wrócą.
 

DeletedUser1174

Guest
Nowy typ nagród? Chyba za karę :D Przecież nikt rozsądny tego zestawu budynków u siebie w mieście nie postawi, bo on nic nie daje .... Dziś wydałem mniej więcej po 100 tysięcy każdego z surowców 3 poziomu, czy sądzisz że postawię w mieście budynek dający 25 sztuk na godzinę??? A może zrobię to dla 155 sztuk boskich ziaren? Niestety nie, mam ich 250 tysięcy i nie mam na co wydać. O populacji i kulturze nie wspomnę, 970/1290, podczas gdy mam 3000/50000 wolnych i nie mam na co zużyć. Ten zestaw to jest kompromitacja. Nie obroni się choćby nie wiem ile tu wypisywać na forum takich odpowiedzi jak powyższa. Każdy kto umie liczyć wie, co to warte.
 

Vito Andolini

Zwiadowca
Event dla zaawansowanych graczy awykonalny .Ze wzgledu na dlugi czas odkrywania prowincji ,rozbudowe budynku do 16 poziomu ewidentnie widac ze to skok na kieszen graczy.Bez zakupu diamentow nie da sie go poprostu ukonczyc ze wzgledu na krotki czas trwania.Pazernosc niestety ma tez drugi koniec kija poprostu zniecheca....
 

jakub357

Łucznik
Pierwszą część robiłem i nie podołalem, drugiej nie robię, bo nie dostanę nawet pełnego bonusu, który się należy jak psu zupa za ten wysiłek, a dostępny tylko w zestawie.
 

DeletedUser1174

Guest
Event dla zaawansowanych graczy awykonalny .Ze wzgledu na dlugi czas odkrywania prowincji ,rozbudowe budynku do 16 poziomu ewidentnie widac ze to skok na kieszen graczy.Bez zakupu diamentow nie da sie go poprostu ukonczyc ze wzgledu na krotki czas trwania.Pazernosc niestety ma tez drugi koniec kija poprostu zniecheca....

Nie wiem czy będąc w top 20 jestem zaawansowany, ale zaraz kończę event i jest on banalnie prosty do ukończenia. Ale niewart tego, jeśli chodzi o nagrody.
Mój zwiad to 81 godzin, ale można w zamian rozbudować budynek (ja rozbudowuję do poziomu 22 manufakturę w 9 godzin), a wszystko to można skrócić do poniżej 1 minuty zwojami Pomocnik. Nie wiem w czym problem, poza nagrodami.
 

Vito Andolini

Zwiadowca
Creuella fajnie ze dla Ciebie ewent jest banalnie prosty ale proponuje obliczyc dokladnie wymogi.Owszem znajac zadania duzo wczesniej mozna sie do niego przygotowac ale nie kazdy zyje tylko gra.Rozbudowanie budynku w moim przypadku jest mozliwe ale ograniczenie czasowe zwiadu(nie kazdy kolekcjonuje zwoje pomocnik) jest bie do wykonania .Zwiad wroci dlugo po czasie i poprostu nie mam szans na stoczenie 12 pojedynkow a w nastepnym zadaniu zebraniu reliktow gdyz bedzie po turnieju.I to tyle w temacie.
 

DeletedUser830

Guest
A ja zrobila zestaw II Rudobrodatego na spokojnie choc gnalam bo chcialam sie zalapac na turniej bo tak to bym nie zrobila a tak to smyk smyk i zrobione ha ha powodzenia dla walczacych .pa



Creuella fajnie ze dla Ciebie ewent jest banalnie prosty ale proponuje obliczyc dokladnie wymogi.Owszem znajac zadania duzo wczesniej mozna sie do niego przygotowac ale nie kazdy zyje tylko gra.Rozbudowanie budynku w moim przypadku jest mozliwe ale ograniczenie czasowe zwiadu(nie kazdy kolekcjonuje zwoje pomocnik) jest bie do wykonania .Zwiad wroci dlugo po czasie i poprostu nie mam szans na stoczenie 12 pojedynkow a w nastepnym zadaniu zebraniu reliktow gdyz bedzie po turnieju.I to tyle w temacie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry