• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Nowa opcja: Przeniesienia Gracza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser449

Guest
@hassano
Z tym sie nie zgodze bo ja u siebie aż z ciekawości oglądnąłem mapke i widać jak na dłoni że ludzi który mają produkcje kryształu jest 7 a mam odkryte 297 prowincji.. Co więcej sprawdziłem ludzi którzy mogą produkować kryształ i żadne z nich nie gra, miasta są rozwinięte bardzo słabo co świadczy że porzucili gre dawno temu.. Czemu tak uważam?? bo premiuje graczy z okolicy i kojarzę już miasta które stoją w miejscu więc wiem że nie są to nowe konta które sie rozwijaną.
Wymienię przykładowych jedenastu graczy w twojej okolicy, którzy mają bonusy do kryształu i do których możesz mieć dostęp. Są to: Rogata (krasnoludy), JacMad61 (orkowie, aktywny) maja2317 (orkowie, aktywna), SzunajPL (orkowie), KaRoLiNaR (orkowie), Ludwar (leśne elfy, aktywny), Narzekacz (wróżki), tomekhaha (orkowie), menelopa (krasnoludy, aktywna), KiBach (krasnoludy, aktywny) Botanik (orkowie, aktywny).
Jako aktywne wymieniłem osoby, które na 100% logowały w tym tygodniu. Przy czym szukałem tylko w miarę rozwiniętych miast, samych miast z kryształem masz prawie tyle co każdy gracz w tej grze - a mniej tylko dlatego, że graniczysz z pustkowiami.
Jakbym wiedział jakie konkretnie prowincje masz odkryte, mógłbym wypisać nawet wszystkich graczy z kryształem w twojej okolicy - i zapewniam, jest ich dużo, dużo więcej niż siedmiu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

miriella

Zwiadowca
chciałabym się dowiedzieć , czy doczekam się w końcu przenosin?!
Czekam już parę miesięcy i ile jeszcze ?
pozdrawiam miriella
 

DeletedUser626

Guest
Przenosiny odbywają się co tydzień, jeśli masz zaznaczoną opcję w ustawieniach, to znaczy po prostu, że już znajdujesz się blisko centrum mapy.
 

miriella

Zwiadowca
"Dragomira napisał:
Przenosiny odbywają się co tydzień, jeśli masz zaznaczoną opcję w ustawieniach, to znaczy po prostu, że już znajdujesz się blisko centrum mapy."

Dragomira jakim cudem mogę być blisko centrum , jak jestem na obrzerzu ?
Hej , ja chcę być między graczami a nie na wygwi.......wiu, sorry ale nie uwierzę ,że centrum jest blisko mnie
 

DeletedUser1331

Guest
noooo, ja właśnie zostałam przeniesiona z wygwizdowa na jeszcze większy wygwizdów...
przedtem pustynię miałam na zachodzie, teraz mam na zachodzi i na północy... Pomimo odkrycia prowincji na północ od siebie- mam same kopalnie! Gracze mieli być aktywni, odwiedza mnie dwóch sąsiadów. Z czego na rynku nie ma żadnego z nich. Są tylko sąsiedzi, z którymi za handel płacę prowizję. Rzeczywiście bardzo korzystne przenosiny :(
 

DeletedUser629

Guest
@Muszelina ... tak to jest z automatycznymi przenosinami ... a koło mnie jest dziś 4 wolne prowincje ... a wczoraj były 2 .... pisz do supportu - może coś zaradzą ... powodzenia :)
 

DeletedUser1331

Guest
Agafi, a są inne przenosiny niż automatyczne? ;) pisanie nic nie da :( pisałam przedtem, kazali czekać. Jestem teraz bliżej członków bractwa. Może z czasem jeśli nie zostanę jeszcze raz przeniesiona, to dołączą do moich sąsiadów ;) hehehe
 

DeletedUser629

Guest
@Muszelina nie wiem czy są inne ... ale przydałyby się w takiej sytuacji ... może cosik podkręcą i Cię przerzuci dalej o_O i jakiś bonusik złapiesz po drodze :rolleyes:
Próbuj ...powodzenia :)
 

DeletedUser626

Guest
Pokusiliśmy się o małą wizualizację : )

pl2.png


Szare kropki to oczywiście nieaktywne konta. A niebieskie - aktywne. Niebieskie nieprzeniesione do środka to takie, które odznaczyły opcję w ustawieniach, nadal jednak mogą zmienić zdanie i załapią się do następnych przenosin.

Grafika po prawej to obecny wygląd serwera, to niebieskie "centrum" też ma swoje granice, ale system działa tak, że nieustannie ściąga Graczy bliżej siebie, więc to, że po przenosinach ma się więcej kopalni oznacza, że trafiło się na brzeg niebieskiego stosu i w tym miejscu będą dalej dołączani Gracze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry