• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia

Hassano

Łucznik
Mogliśmy zapewne założyć, że coś takiego się stanie, teraz też to wiemy - wcześniej nikt się jednak tego nie spodziewał się, ponieważ błąd wiru miał być naprawiony i byliśmy co do tego przekonani, jak widać błędnie. Przepraszam więc za to, że nikt z supportu nie był obecny w niedzielny wieczór - następnym razem nawet mając pewność, że błędu nie ma, będziemy Przygody pilnować.

Czy Ty chcesz powiedzieć że ludzie z IG przychodzą do roboty o 8 ( bo nie wierze że siedzą od 6 rano) odwalają swoje 8h i idą do domu a przez reszte dobry gra żyje sobie swoim życiem??
 

DeletedUser174

Guest
@PanGry
mi przychodzi co najmniej kilka rozwiązań :) tak na szybko
1: standardowe zachowanie suportu czyli: mamy świadomość że jest błąd i bardzo nam przykro z tego powodu... bla bla bla zgłosimy to... bla bla bla czekamy na naprawę błedu itd. jednym słowem: spadać na drzewo
2: przedłużyć przygody
3: przygotować dogrywkę następnego dnia (ale bez możliwości produkcji odznak) i poinformować o tym zaiteresowanych
4: policzyć na sucho te odznaki (uwzględniając wiszące jeszcze produkcje + ustalić możliwości zadeklarowanego diaxowego wspomagania) i przeliczyć wyniki
5: przyznać poszkodowanych jakąś drobną nagrodę pocieszenia (jakiegoś zapyziałego jednorożca albo 2pw na otarcie łez)

a teraz mamy naprawdę kuriozalną sytuację. Mimia sama informuje że dostała rekompensatę tylko że ja akurat nie za bardzo wiem za co akurat skoro podobno nie walczyli o pierwsze miejsce... to dlaczego dostali budynki których nie chcieli? Za karę? Mgła dostała nagrodę której też nie chcieli bo chcieli wygrać dla top1, więc "wygrali na niby"... a powszechnie wiadomo że zwycięzca jest tylko jeden! i ja akurat nie wiem kto nim jest

@Dragomira pomożesz mi to zrozumieć? bo ja nie ogarniam tej kuwety

ps: @Dragomira czy możemy liczyć na wprowadzenie w życie listy zadań do wyboru w następnych przygodach? Ewentualnie jakigoś innego systemu ułatwiającego tłuczenie tych odznak. O automatycznym ich zaliczaniu nie marzę :D Nie wyobrażam sobie przeklikania tych 20 paru zadań (zakładam ze ich lista będzie się wydłużać) by znaleźć to jedno konkretne.... i powtórzyć to milion razy...
 

DeletedUser80

Guest
mi przychodzi co najmniej kilka rozwiązań :) tak na szybko
Kiki, to teraz na wolno.
Która z Twoich propozycji jest lepsza?
Bo na przykład pierwszą traktuję jako żart. A reszta albo nierealna (bo nie sądzę, żeby można było w rozsądnym czasie zrobić cos takiego jak dogrywka) albo łagodnie mówiąc gorsza.
 

DeletedUser

Guest
taki żart (jak tu wszyscy dowcipy wrzucają)

@Dragomira a ja mam takie pytanie, jeśli zrekompensowaliście komuś "potencjalną" nagrodę z powodu błędu - fajnie w końcu światełko na końcu tunelu - nie wnikam w szczegóły

W takim razie jak macie zamiar zrekompensować np. moje straty wynikłe z zawieszania czatu, znikających zadań itp (generalnie lista potwierdzonych błędów) przecież potencjalnie ja już mógłbym być ze dwie rasy do przodu (ponadto problemy z czatem to jeden z powodów odpuszczania PB) to są realne problemy wielu graczy, którzy w ramach dodatkowego wysiłku (zgłoszenia problemów) dostają wielkie nic ... w porównaniu do tej nieładnej zaistniałej sytuacji w PB, to dla mnie to tu jest blamaż Public Relations, ale ok wiem nie jestem w topce graczy ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser626

Guest
Wyjaśniłam na czym polegał błąd, co zrobiliśmy i dlaczego i wyjaśniłam to, ponieważ z naszej winy powstało całe zamieszanie. Nie będę jednak brać udziału w dalszej dyskusji dot. słuszności podjętych działań, polityki firmy, systemu pracy czy zasad rekompensat. Podjęliśmy decyzję, która według nas miała największy sens w danym momencie i była możliwa. Zapewne dałoby się stworzyć lepsze rozwiązanie gdyby był na to czas i były do tego przygotowane narzędzia. Może więc zostaną przygotowane na przyszłość. Ostatnie Przygody były nauczką dla wielu osób i na pewno dały nam do myślenia, nie oznacza to jednak, że mogę teraz składać obietnice w imieniu całej firmy. Czas pokaże czego się nauczyliśmy i co się zmieni.
Jeszcze raz - przepraszam za sytuację zaistniałą w ostatniej Przygodzie.
Z mojej strony to jest koniec tematu.
 

DeletedUser174

Guest
@Dragomira
aż mi się ciśnie podziekowanie... za te wszystkie odpowiedzi z suportu w stylu: wiemy że jest błąd i czekamy na naprawę ale nic nie zrobimy "bo to nieuczciwe wobec innych graczy"!!! albo dziekujemy za zgłoszenie i zgłosimy to do zgłoszenia zgłaszającemu, albo inne podobne "podziekowania" za kontakt z suportem. Ostatnio przy puszczaniu zwiadu obok złota zjadło mi "równowartośc" młotków i mi nawet do łba nie przyszło żeby to zgłaszać. A teraz mam zablokowany turniej i nawet przelogowanie nie pomaga... jaką dostanę "rekompensatę" za to??? A zapomniałam... to na pewno moja wina a wy tylko robicie rekompensaty za błędy gry. Nie ma to jak równe traktowanie graczy... a jak miło... to tak na temat żartu @PanGry

cóż szkoda że nie wiadomo kto te przeklęte przygody wygrał. W mojej ocenie nie ma gorszej obelgi jak łatka fałszywego zwycięstwa, ale to tylko moje zdanie i nikt nie musi się ze mną zgadzac. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko złożyc gratulacje wszystkim zwycięzcom i tym prawdziwym i tym farbowanym, bo nawet nie wiadomo komu laury się należą. Ale następne przygody pewnie pokażą kto jest lepszy... i wiem jedno: kogoś ta porażka będzie kogoś bardzo boleć, bo zakładam ze przegra z kretesem w koncertowym stylu. Mam pewne przypuszczenia kogo nawet tez zaszczyt dosięgnie... Może nawet sama wystartuję... ot tak dla fanu
 

DeletedUser

Guest
@Dragomira przypominam tylko to już czwarta edycja PB (PB4) i czas już pokazał czego się nauczyliście do tej pory, więc dla mnie też koniec tematu.

Zwróciłem uwagę, że trudno kogoś nagradzać za potencjalne zyski/straty i zwracam ostatni raz uwagę: wszystkie potwierdzone błędy na forum też wynikaja z waszej winy
 

DeletedUser

Guest
Ktoś wie kiedy na live wystartuje i czy w ogóle wystartuje kolejna przygoda bractw? Na becie właśnie trwa kolejna. Jakie są nagrody itp.?
 

DeletedUser1329

Guest
stary to jest kpina jak nie poprawią gry po ostatniej aktualizacji to nawet nie pytaj o przygodę co ja ci teraz wybuduje dodatkowo jak mam minus 3k pop i kult??
 

DeletedUser3298

Guest
Na Becie już jest ,ale kpiną są nagrody za tę przygodę w formie jednorożca,kodeksu ,czy też klatki -przy czym przygoda jest z wszystkim odznakami ,zatem na szali trzeba kłaść relikty,kasę i surowce ...dla zdobycia badziewnych budyneczków-tak zabija się ducha przygody....niestety.
 

DeletedUser174

Guest
bo w przygodzie najważniejszy jest fun!!!!!!

zamiast biadolić że nędzne nagrody...
zamiast płakać ile to się trzeba naklikac...
zamiast ubolewać nad rebalansem
i generalnie zamiast lamentować...

przestań się rejtanować i
do jasnej cholery zlejcie w końcu te przygody ciepłym moczem!!! a jak klikacie te durnowate zadania to co sie dziwicie??? że daja kolejne mniej lub bardziej głupie? mi moze być 1pw za mapę... lata mi to.

ludzie ogarnijcie się!

juz dawno powstała inicjatywa bojkotu przygód, która umarła śmiercią naturalną. Bo przecież fun jest. Także nie dziwcie się że skoro daliście przyzwolenie na tak dziadowskie nagrody to że sa one funta kłaków warte. Przestańcie klikać to i magiczne rezydki się pojawią za mapki. a wtedy to i ja będę je dłubać... może.

A teraz macie fun i się z niego cieszcie

mi przygody mogą być co tydzień. a nawet codziennie. i tak mam je tam gdzie słońce nie dochodzi
 

Koval92

Kapłan
Jest mi przykro, że są takie nagrody. Moja gildia już praktycznie zdecydowała, że nie bierze udziału. Event z aplikacji miał mocniejsze nagrody niż 3 ostatnie eventy z wersji PC razem wzięte. Chętnie brałbym udział pomimo słabszych nagród, natomiast samemu się takiej przygody nie zrobi. Ogólnie osoby nadzorujące powinny przemyśleć kwestię nagród na wersję PC, zamiast beznadziejnych budyneczków więcej rzeczy typu złoto, zasoby, punkty do cudów itd. Tak się graczy do wspólnych eventów nie zmotywuje.
 

DeletedUser3304

Guest
czy twórcy gry robią sobie z nas jaja, oszukali nas za ostatnią nagrode obnizając znacznie staty nagrody, mial byc gratis ale gratisu nie ma!!!
po 2 tygodniach kolejna przygoda chyba delikatna przesada, a nagrody to ręce opadają jesli uwazają ze za 197 kultury i 197 popa będe się spianac aby walczyc o top10, to chyba są nie poważni, zrobimy tylko do 2 skrzyni, koszty warte 1240 kultury na 6 polach, ale 3 skrzyni to juz zart!!!

moje bractwo bojkotuje najblizszą przygode, na koniec będzie wielkie ZERO, server Arendyll ostatnia przygoda TOP10
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
Już nie wspomnę o tym, że "wspaniały" to pomysł zwalić na jeden tydzień nową przygodę bractw z fatalnymi nagrodami, turniej na którym wszyscy się skupią, i event z aplikacji który przebił wszystkie ostatnie eventy PC razem wzięte.
 

Pantherapardus

Wędrowiec
bo w przygodzie najważniejszy jest fun!!!!!!

zamiast biadolić że nędzne nagrody...
zamiast płakać ile to się trzeba naklikac...
zamiast ubolewać nad rebalansem
i generalnie zamiast lamentować...

przestań się rejtanować i
do jasnej cholery zlejcie w końcu te przygody ciepłym moczem!!! a jak klikacie te durnowate zadania to co sie dziwicie??? że daja kolejne mniej lub bardziej głupie? mi moze być 1pw za mapę... lata mi to.

ludzie ogarnijcie się!

juz dawno powstała inicjatywa bojkotu przygód, która umarła śmiercią naturalną. Bo przecież fun jest. Także nie dziwcie się że skoro daliście przyzwolenie na tak dziadowskie nagrody to że sa one funta kłaków warte. Przestańcie klikać to i magiczne rezydki się pojawią za mapki. a wtedy to i ja będę je dłubać... może.

A teraz macie fun i się z niego cieszcie

mi przygody mogą być co tydzień. a nawet codziennie. i tak mam je tam gdzie słońce nie dochodzi


No, masz rację :) Ale fajnie jest teraz poczytać - popatrzeć, jak to fani przygód zaczynają narzekać niektórym czas by przypomnieć co pisali kiedyś :) W jednym nie masz racji my braliśmy udział tylko w pierwszej przygodzie i od tamtej pory wisi u nas [AP] tak więć gdzie umarł bojkot tam umarł.

Tak więc kochani zaczynać przygodę i pędem po jednorożca :))))))
 

DeletedUser3033

Guest
Hmm start pewnie jak wszystko inne 14;00
A tak dodam niema się czym denerwować wiecie udało mi się nie zaglądać na forum przez jakiś czas :D
Ach ta błoga nie wiedza jest zbawienna od razu lepiej się grało lecz dali mi rezydencje magiczną co gdzie poco i dlaczego ?:rolleyes:
I znowu tu jestem :( nom ale to nie zmienia faktu że ta rezydencja w moim przypadku a raczej na tym etapie gry jest nic nie warta a nawet jest gorsza od zwykłej rezydencji to mnie rozłożyło rekompensata za rebalans o_O.
Jak ktoś może zauważył nom nie da się pisać pozytywów o grze , a to z wielu powodów w grze jest ich tak mało że ich nie widać a nikt nie będzie chwalił że coś tam jest lepiej jak w grze coraz więcej rzeczy przestaje działać .
Wszystkie zmiany to tylko tak zwane wymuszenie to nie balans gry przyjrzyjcie się manufakturom ile rezydek musi być wybudowanych jak i budyneczków do kultury może u każdego się to odrobinę różni ale na mojej planszy na 1 manufakturę przypada 4 rezydencje i dwa potężne budynki do kultury czyli stosunek powierzchni 1:8 a do budyneczków 1:6 .
A co do przygód bractw jest bojkot może ktoś tam klika ale cofnijcie się kilka miesięcy wstecz a łatwo porównać że aktywność spadła teraz wynosi 1/4 tego co kilka miesięcy wstecz .
A ktoś napisze że się nie zgodzi z tym to w moim bractwie jest 4 aktywne osoby miejsce w ostatnich przygodach 102 gdzie cofnąć się wstecz koło 400 miejsca .
A i nie to by ktoś mylił pojęcia to nie przygody stały się łatwiejsze .

Hmm myślę że sprawa z przygodą bractw się sama rozwiązała brawo :D:p
Niema to jak ciąć gałąź na której się siedzi ;)
Kroczek po kroczku do końca i nie piszcie że gra niema końca zawsze ma tylko jedne kończą się wcześniej inne puzniej :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wojtek 55

Wędrowiec
Ta przygoda nie dość że ma marne nagrody to preferuje bractwa w których gracze mają po wypasione levele,zadania z uzbieraniem 35k różnych surowców (klejnoty,pył) z uzbieraniem reliktów po 30 z każdego surowca zakrawa na kpiny z graczy którzy tak jak ja mają 5k punktów a nie 50k
 

DeletedUser

Guest
Ta przygoda nie dość że ma marne nagrody to preferuje bractwa w których gracze mają po wypasione levele,zadania z uzbieraniem 35k różnych surowców (klejnoty,pył) z uzbieraniem reliktów po 30 z każdego surowca zakrawa na kpiny z graczy którzy tak jak ja mają 5k punktów a nie 50k
Nie łam się, Innogames nienawidzi wszystkich graczy poniżej 100k - oni kupują mało diamentów.

Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda,
Świat jest piękny, czy to znasz?
Otwórz oczy, patrz, otwórz oczy, patrz!
La, la, la... otwórz oczy, patrz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry