• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2043

Guest
Nie, nie rozwijają się normalnie, tylko pod kątem przygód. My cały czas szukamy graczy chcących robić przygody. Ogłoszenie jest odświeżane na forum co jakiś czas i kilka osób już w ten sposób znaleźliśmy. Cały czas jest aktualne. Naszym głównym celem w tej grze są PB, pod ich kątem dobieramy skład bractwa. Jeszcze pół roku temu mieliśmy problemy z turniejami, graliśmy na poziomie 6-7 skrzyń. Ale przed każdą przygodą dołączali do nas nowi gracze, którzy chcieli je robić i w pewnym momencie okazało się, że dzięki takiemu doborowi graczy, jesteśmy w stanie zrobić 10 skrzyń w turnieju. Na początku zakładaliśmy że co któryś turniej tak pociągniemy, ale z każdą przygodą i każdym nowym graczem nasze wyniki się poprawiały. Obecnie nawet jak 2-3 osoby z różnych powodów nie robią turnieju bez problemu pęka 10. Wszystko to dzięki PB :D
Nie udało nam się pobić rekordu świata, zabrakło 100pkt! Szwedzi zrobili dwa wiry więcej. Postaramy się go pobić na jesieni. Lato, to czas odpoczynku. Kto robi przygody na wysokim poziomie, to wie ile to wymaga pracy i wyrzeczeń. Także zapraszam bractwa chętne pobić rekord świata do rywalizacji jesienią.

Pozdrowienia dla wszystkich od graczy MGŁY, zmęczeni, niewyspani ale szczęśliwi.
 

Tajniakos

Paladyn
@Blunder idealnie w punkt.. I takie bezczelne typy będą mówić że przecież przygoda jest prosta i przyjemna..
Ja sie nie czepiam stylu gry bo każdy robi co chce ale niech jeden z drugim nie próbuje wmawiać innym że wszystko jest cacy..
@hassano to nawet nie chodzi o czepianie się stylu gry a chwytów jakich używa się aby na wstępie zdeklasować przeciwników w przygodach. Nie wierzę że są gracze którzy maja tylko jedno konto w grze przeznaczone tylko i wyłącznie na przygody bo co robią pomiędzy? oglądają w między czasie swoje wypasione warsztaty na 1 poziomie? Co Ci gracze robią pomiędzy przygodami?
Ja domyślam się co i Wy zapewne też ;)
Idąc tym tropem gdyby suportowi chciało się prześwietlić graczy z tego właśnie bractwa mogło by się okazać że dwie osoby mają swoje dodatkowe konta tylko na cele przygód ;) Nie jest to uczciwe i uważam że zdobycie takich wyników nie jest zaszczytem a zasłanianie się tym że ogłoszenie o naborze wisi to tylko czysty pic i mydlenie oczu :) MGŁA miejcie wszystkich graczy z normalną rozbudową i wtedy róbcie przygody i będzie i sprawiedliwie i transparentnie.:)
Pokusiłem się o wyliczenie takiej strategi na podstawie swojego konta. Gdybym usunął wszystkie manufaktury, zbrojownie i warsztaty zyskał bym 47756 populacji usuwając rezydencje które mam stracił bym 23200 populacji zostało by mi 4556 populacji akurat na 253 warsztaciki na 1 poziomie ;)
Można? jak widać można :) tylko jaką miał bym przyjemność z gry? żadną ;) Sytuacja by się zmieniła jak bym miał 2 konta w bractwie ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2043

Guest
@hassano, @tajniakos jakoś słabo z tymi waszymi wyliczeniami i spostrzegawczością. Bo chyba jesteście tak samo leniwi w przygodach jak i liczeniu warsztatów u naszych graczy. Czepiacie się dwóch najsłabszych graczy z najmniejszą powierzchnią, a nikomu nie chciało się policzyć warsztatów u pozostałych graczy. Jesteście nieobiektywni przez to i swoim jadem i zawiścią krzywdzicie ludzi. Bo gdybyście to zrobili to byście zobaczyli że większość graczy w bractwie miała więcej warsztatów i kompletów manu niż Dyplomata. A jedno konto nie wytworzy tylu odznak aby uzyskać tak miażdżącą przewagę, na to składa się gra całego bractwa, wszystkich 25 osób bez wyjątku. U nas na czas przygody likwidujemy część albo wszystkie rasy gościnne i zbędną kulturę, to już indywidualna sprawa każdego gracza.
Was najzwyczajniej zżera zawiść, że takie małe bractwo potrafi wygrać z największymi bractwami, które dysponują o wiele większymi możliwościami niż my, ale boicie się zburzyć tak długo budowane miasteczka, i męczyć się przez tydzień kilkając non stop i przewijając zadania nic nie dostając w zamian - bo przecież te nagrody co są, to tak jak by ich nie było.
My nie patrzymy na nagrody, nie boimy się burzyć miast, i tylko Pantery i Illuminaci tak naprawdę podjęli rywalizację. Z Kubusiem już jesteśmy po słowie, odnośnie pojedynku za kilka miesięcy, po wakacjach.

I zapraszam wszystkich innych - pokażcie że też potraficie. Zamiast złorzeczyć podejmijcie rywalizację, pobijcie rekord świata, odbierzcie go Szwedom. Jeżeli to zrobicie, będę pierwszym który Wam pogratuluje wyniku.
 

Azulena

Rozbójnik
U nas na czas przygody likwidujemy część albo wszystkie rasy gościnne i zbędną kulturę, to już indywidualna sprawa każdego gracza.
O jak dobrze, że to wszystko opisałeś...

Definitywnie wyleczyłam się z pokus na robienie Przygody! Oraz z kompleksów, że inni jakoś robią, a my nie. ;)

Burzyć całe miasto, przy UWAGA: BRAKU prawdziwego MAGAZYNU na złoto i narzędzia?
Zebrane złoto stale zapycha magazyn, kilka domów stoi z daleka od drogi, rzadko to złoto zbieram - ale gdybym miała odbudować od początku całe miasto, to z pewnością by go nie wystarczyło!
A CZAS?!
MÓJ czas jest cenny, mam życie poza grą, miałabym poświęcić tyle włożonego w budowę miasta czasu dla jakiegoś niewydarzonego ... czegoś... co nie daje żadnych nagród, za to masę frustracji z powodu STALE ŹLE DZIAŁAJĄCEGO CZATU?!
Wiadomości nie zastąpią czatu, służą do tego, żeby zostawić informację na później.

O nie... jeśli to tak wygląda robienie tych durnych Przygód, jeśli tylko w taki sposób można to robić, to ja dziękuję.

Ale jednocześnie byłabym wdzięczna naszej CM, gdyby zechciała "twórcom" tego czegoś przekazać wyrazy szczerego oburzenia!

I nie chodzi o to co i jak zrobili - "kij im w oko", jak są Bractwa, które chcą takie coś robić (ja tego nie nie pojmuję, ale gusta są różne), to niech to sobie będzie.

OBURZA mnie i to bardzo, że "twórcy" nie raczyli napisać wyraźnie, że TO NIE JEST ZABAWA. A już z całą pewnością, NIE JEST DLA WSZYSTKICH.
Ja i moje Bractwo oszczędzilibyśmy sobie frustracji, gdyby to było jasne od początku!

Nazwałam moje Bractwo "Zielony Zakątek" nie przypadkowo - nazwa miała wskazywać, że ma być spokój i miła "odpoczynkowa" atmosfera, żadnych "wyczynów", rankingów, wysiłków, itd.

2 lata temu, to NIE BYŁA gra na "wyczyny".
I miałam prawo NIE SPODZIEWAĆ SIĘ, że nagle ktoś tu wprowadza jakieś cudactwa z zupełnie innej bajki! Dlatego jestem wściekła, do białości dosłownie!!, że nas nie uprzedzono!!
 

DeletedUser

Guest
To raczej nie uprzedzenie tylko wpuszczenie w kanał, przygody ze wstępnych opisów miały raczej integrować ludzi wewnątrz a jak widać stały się chorą rywalizacją (chorą bo jak ktoś nadwyręża swój organizm dla... w sumie niczego to jest to chore)

@QUFEL-JB więc piszesz że regularnie pykacie 10 skrzynkę a do tego PB (główny cel) przy średnim poziomie graczy (cokolwiek to znaczy), ciekawe

Na szczęście jestem zbyt leniwy (lub zapracowany) bo nie chcę tracic czasu na zakładanie konta na innych światach, by to sprawdzić
 

Tajniakos

Paladyn
jakoś słabo z tymi waszymi wyliczeniami i spostrzegawczością. Bo chyba jesteście tak samo leniwi w przygodach jak i liczeniu warsztatów u naszych graczy. Czepiacie się dwóch najsłabszych graczy z najmniejszą powierzchnią, a nikomu nie chciało się policzyć warsztatów u pozostałych graczy. Jesteście nieobiektywni przez to i swoim jadem i zawiścią krzywdzicie ludzi.
Wcale nie uważam abym kogokolwiek skrzywdził a podzieliłem się tylko swoją subiektywną opinią oraz wyliczeniem na swoim przykładzie :) Wskaż mi proszę w którym miejscu popełniłem błąd w swoich wyliczeniach bo to mi zarzucasz.
W mojej wypowiedzi nie było ani jadu ani zazdrości bo nasze bractwo choć przygód nie miało robić na spokojnie jednak sobie te przygody zdecydowało zrobić nie tyle dla nagród co dla wspólnej integracji. Nie zabijaliśmy się nie burzyliśmy swoich miast.
Nie zrozumiałeś chyba sensu mojej wypowiedzi albo zrozumiałeś i nieudolnie wychodzi Ci odpieranie może nie zarzutów a tego że napisałem iż nie do końca wasze zagrania są sprawiedliwe. gdybym wprowadził 2 osoby do bractwa z taką ilością warsztatów to uważam że nie jest to sprawiedliwe i mało prawdopodobne:) bo kto trzyma konta przygotowane tylko na przygody Możesz nam to objaśnić? Można się w przygodach bawić ale co chcecie i komu udowodnić?

@QUFEL-JB więc piszesz że regularnie pykacie 10 skrzynkę a do tego PB (główny cel) przy średnim poziomie graczy (cokolwiek to znaczy), ciekawe
Jestem Ciekaw ile punktów w turnieju robią owe dwa konta bez manufaktur i bez zbrojowni :) To jakiś fenomen;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Nie no spokojnie sam pisał że bez 2-3 graczy robią tą 10tkę, więc ok - tylko że średnia podskakuje do poziomu 1800+ co dla średniego gracza jest już czymś (piszę bo jestem w orkach więc jak najbardziej "średniak")

Natomiast nie zgrywa mi się jedna rzecz, bo albo ma sie specjalizację na turniej albo na PB (inne wymagania PB to bardziej ewentowe) i ok można to mieć natomiast przebudowa jest czasochłonna i tego nie ma jak przeskoczyć. Tak samo jak zbędna kultura, po ostatnim rebalansie straciłem kilka tysięcy bez potrzeby wyburzania czegokolwiek ;)

Tym niemniej piszę ciekawe, bo może pomimo śledzenia topki na becie i inne dodatkowe materiały nie znalazłem tego "złotego" środka który by mi pozwolił pogodzić te dwa bardzo odległe style gry
 

DeletedUser2043

Guest
@BlossomValvi, @tajniakos wybaczcie, ale chyba nie mamy na razie o czym rozmawiać, wasza (nie)znajomość gry przeraża. Nie potraficie sprawdzić kto ile punktów robi, nie zależnie od serwera? I wy się chcecie wypowiadać na temat gry? Na dodatek średnia bractwa NIE DAMY SIĘ nie przekracza 7 skrzyń na turniej. POTĘGA już lepiej wypada ze średnią 9,5 skrzyni na turniej. Ja się Was nie czepiam, że gracie na luzie - wasza sprawa. Ale nie wytykajcie innym że są bardziej ambitni, bo to jest żałosne i niestety takie polskie ostatnio - ja nie mogę/nie chcę, to inni też nie. My wolimy rywalizację. Znam kilka bractw gdzie gra się na zasadzie, nic muszę, sielanka itd. (m.in. od graczy, którzy stamtąd uciekli). Zwykle tam wieje nudą, cała masa mało aktywnych graczy, każdy skupiony wyłącznie na swoim mieście, zupełnie bez emocji. Nic dziwnego, że dużo ludzi porzuca grę, bo jak długo można wytrzymać taką monotonię.
Dlatego IG chciało ratować sytuację, zmniejszyć odpływ graczy i wprowadziło element rywalizacji pomiędzy bractwami w postaci PB.

Żeby nie być gołosłownym.
@tajniakos twoje osiągnięcia w ostatnich turniejach:
31-03-2018 1541pkt
07-04-2018 2120pkt
14-04-2018 1152pkt
21-04-2018 2833pkt (ładny wynik)
w następnych pięciu turniejach nie zszedłeś poniżej 2000pkt - brawo TY, jesteś nawet lepszy od naszej Winterki, choć akurat w ostatnim turnieju, w czasie trwania przygody, byłeś słabszy od niej o ponad 800pkt.

@BlossomValvi
31-03-2018 1596pkt
07-04-2018 777pkt
14-04-2018 1032pkt
21-04-2018 1788pkt
w następnych pięciu turniejach średnia ok 1500pkt - średnio że tak powiem, lepiej niż Dyplomata, słabiej niż Winterka.

Także jak widzicie można sprawdzić każdego gracza, i to na całym świecie, na wszystkich serwerach. Jak chcecie, mogę nawet wam powiedzieć ile macie każdej surki, kultury, wolnych pracusi. Co tylko dusza zapragnie.
A skąd to wiem? A nie powiem, nie ma tak łatwo :). Poszukajcie, popytacie bardziej doświadczonych graczy (lepiej obeznanych w grze).
Jak znajdziecie to sprawdźcie nasze wyniki i uwierzcie - PB poprzez dobór graczy skutkują otwieraniem 10 skrzyń w turniejach.

Ja życzę każdemu aby cieszył się grą w taki sposób, jaki mu odpowiada. I proszę aby uszanować nasze zaangażowanie w przygody, to nasz wybór, nasz czas, nasz wysiłek. Albo przyjmiecie wyzwanie jakie Wam rzuciłem, albo grajcie swoją grę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
@QUFEL-JB nie ma sie co irytować, chodzi ci o:

https://www.elvenstats.com/
to zapoznaj się dokładnie z FAQ i pewnymi hmm "brakami" w sofcie, dlatego to się nie nadaje do śledzenia graczy, aczkolwiek można parę rzeczy zauważyć :)
tym niemniej podgląd przez siebie daje kilka dodatkowych informacji, ale jak jesteś taki hop to wiesz po co ci to pisać ;)

Swoją drogą to powiedz mi ile mam teraz obecnie wolnej surki , co ;)?

To tak w ramach tego co pisałem o dodatkowych materiałach, jak sama wzmianka o śledzeniu graczy z Bety to mało...

Jak widzisz po moich kwietniowych :) statach wiem co mówię pisząc o 1800+ na turniej, nie wiem też po co porównujesz ten twój Dyplomata przez kwiecień nie robił turnieji więc nie trudno być lepszym :) (tak poświęciłem kilka minut na sprawdzenie, szkoda czasu)

Co do polityki IG dzięki tym działaniom odeszły conajmniej dwie osoby z gry (z mojego bractwa) z uwagi na to co @Azulena pisze, że ta gra zrobiła się "gorszym" FOE albo inną grą, których podstawową jest rywalizacja. A w ten sposó nie wygraja z konkurencją na rynku, bo ta gra miała swoją niszę od której coraz szybciej się odcina. Co też jest typowym problemem z niszą, ogranicza rozwój produktu - no ale mają swoich analityków biznesowych (oby)

A to twoje wyzwanie, szczerze IG już do tego doprowadziło że wolę się wyspać niż brać w czymś udział, więc miłej zabawy :) powodzenia to jak najbardziej serio, choć dla mnie ostatnie nagrody są takie że nawet myszką nie kliknąłem w PB
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2043

Guest
Wiem @BlossomValvi o tych brakach i pewnej inercji w odświeżaniu danych, więc doskonale wiesz że nie jestem w stanie podać aktualnego stanu twoich magazynów, tylko z pewnego wycinka czasowego :). Ale jest to narzędzie, dzięki któremu łatwo sprawdzić kto jak gra. Więc skoro zajrzałeś, to zapewne widziałeś że średnia MGŁY w turniejach wynosi 10 skrzyń.
I to niezależnie od ilości graczy w nich uczestniczących, bo już mieliśmy dwa takie turnieje w których 2, a innym razem 3 graczy było na urlopach, a i tak zdobyliśmy ponad 40000pkt. Czyli tak jak dobrze wyliczyłeś średnia wyniosła 1800+ na każdego gracza.

I zakończmy ten temat bo to i tak do niczego nie doprowadzi. Kto ma awersję do przygód to nie będzie ich robił, choćbym nie wiadomo co wymyślił i jak zachęcał. A ci co lubią przygody, będą je robić, choćbyście nie wiem co pisali i do nich zniechęcali.

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.
 

DeletedUser1660

Guest
Wiesz @QUFEL-JB też bym zachęciła graczy do Przygód. Mojemu bractwu nie zależy na nagrodach. Bardziej chodzi o rywalizację. Ale jak tu rywalizować z bractwami, które jadą na dopingu pod postacią takich kont?
 

DeletedUser

Guest
@QUFEL-JB zauważ ja w ogóle nie atakowałem twojego "ukochanego" bractwa po prostu stwierdziłem, że jest to ciekawe bo szperajac po różnych portalach nie udało mi się znaleźć owego "złotego środka" i pomimo bycia średniakiem mam na tyle wiedzy o Elvenar by rozplanować miasto do etapu żywiołaków ;)

A ty pojechałeś ostro, więc wycofujesz się z tego:

Także jak widzicie można sprawdzić każdego gracza, i to na całym świecie, na wszystkich serwerach. Jak chcecie, mogę nawet wam powiedzieć ile macie każdej surki, kultury, wolnych pracusi. Co tylko dusza zapragnie.

bo jak ci udowodniłem twoje żródło ma braki, które tak lekko przemilczałeś a całkowicie zafałszowywują "efekty". Nie jesteś wstanie powiedzieć nic na ten temat :) zwłaszcza po poprawce 1.54

oraz

Nie no spokojnie sam pisał że bez 2-3 graczy robią tą 10tkę, więc ok - tylko że średnia podskakuje do poziomu 1800+ co dla średniego gracza jest już czymś (piszę bo jestem w orkach więc jak najbardziej "średniak"

gdzie wkońcu napisałeś to samo

I to niezależnie od ilości graczy w nich uczestniczących, bo już mieliśmy dwa takie turnieje w których 2, a innym razem 3 graczy było na urlopach, a i tak zdobyliśmy ponad 40000pkt. Czyli tak jak dobrze wyliczyłeś średnia wyniosła 1800+ na każdego gracza.
Jak widzisz po moich wynikach dokłądnie wiem jaki jest koszt, jak już coś piszę to nie jestem gołosłowny :)

Także miłej zabawy w coraz węższym gronie PB i trochę luzu to jest tylko gra na czyimś serwerze.
Jak IG będzie chciało to pozmienia wyniki w trakcie PB ("o nie przecież to już było")., więc trudno mieć zaufanie do Game Mastera jak nie dba o jakość zasad.
 

DeletedUser2043

Guest
@BlossomValvi ja się z niczego nie wycofuję. Powątpiewałeś w moją prawdomówność, najpierw że jesteśmy w stanie zrobić 10 skrzyń, mimo ukierunkowania na przygody, a później że robimy to nawet w okrojonym składzie, wszystko w lekko ironicznym tonie (przynajmniej ja tak to odebrałem). Zarzucałeś mi kłamstwo a nawet nie chciało Ci się sprawdzić wyników. To jak chciałeś abym zareagował - miałem Ci przyznać rację? A teraz się czepiasz rzeczy nie związanej z tematem - sprawdzania ilości surki, którą rzuciłem tylko dla przykładu, że można na tej stronce sprawdzić też inne rzeczy niż tylko wyniki turniejów, a tu już nie ma żadnych wątpliwości co do ich dokładności. A o to przecież chodziło, nieprawdaż?
 

Tajniakos

Paladyn
Żeby nie być gołosłownym.
@tajniakos twoje osiągnięcia w ostatnich turniejach:
31-03-2018 1541pkt
07-04-2018 2120pkt
14-04-2018 1152pkt
21-04-2018 2833pkt (ładny wynik)
w następnych pięciu turniejach nie zszedłeś poniżej 2000pkt - brawo TY, jesteś nawet lepszy od naszej Winterki, choć akurat w ostatnim turnieju, w czasie trwania przygody, byłeś słabszy od niej o ponad 800pkt.
No i powiedz mi teraz co tym stwierdzeniem chciałeś mi udowodnić? bo chyba nie lenistwo?
Ja w żadnym słowie nie zarzuciłem wam lenistwa ani braku zaangażowania w grę a tylko wspomaganie się dopingiem w postaci kont które są ustawione tylko i wyłącznie na tłuczeniu odznak w przygodach.
Najlepszą obroną jest atak dlatego wchodząc na https://www.elvenstats.com/ starałeś się nam coś udowodnić tylko nie do końca wiem co? Nieznajomość tej strony?
Skoro już tak ładnie podsumowałeś nasze osiągnięcia w turniejach może przedstawisz statystyki winterki skoro podajesz ją jako przykład? Raczej nie ma się czym pochwalić;) jeden turniej 2800pkt reszta niestety wypada blado więc porównanie nie wyszło
957pkt -276pkt -690pkt dwa turnieje po około 2k pkt a reszta w okolicach tysiąca.
wasza (nie)znajomość gry przeraża. Nie potraficie sprawdzić kto ile punktów robi, nie zależnie od serwera? I wy się chcecie wypowiadać na temat gry?
I proszę Ci nie zarzucaj nam nieznajomości gry bo mijasz się z prawdą ponieważ te dwa konta które sa u was na ostatnim miejscu z grą mają najmniej wspólnego i pisze teraz tylko o tych dwóch kontach a nie o reszcie graczy w waszym bractwie.
Na dole jest Fellowship History i widać migrację tych dwóch kont do waszego bractwa ;) raz są u was raz w avengers po czym przed przygodami znowu u was i piszesz o rywalizacji? Ja bym to nazwał zwykłym cwaniactwem...
 

DeletedUser2043

Guest
@tajniakos, już to przecież wyjaśniałem, że naszym głównym celem są przygody i takich graczy szukamy a ty dalej swoje.
Nie robicie przygód z takim zaangażowaniem jak nasze bractwo to trudno wam zrozumieć że można wyburzyć pół miasta i postawić infrę pod przygodę. Wy byście chcieli zachować całe miasto i mieć dobry wynik w przygodzie, a tak się nie da. I jeszcze raz powtórzę, większość naszych graczy miało większe infrę od Dyplomaty, a jedno konto nie zdecydowało o tak dużej przewadze nad drugim bractwem:
49900pkt MGŁA
38000pkt Pantery
To jest przewaga 238 wirów! (ponad 2000odznak) Takiej przewagi nie zrobisz nawet 3-4 graczami, co dopiero jednym. Więc te wszystkie wasze zarzuty nijak się mają do rzeczywistości i są bardzo krzywdzące. Rzekłem i już nie zamierzam się więcej wypowiadać. Szkoda mojego czasu.
 

Tajniakos

Paladyn
@tajniakos, już to przecież wyjaśniałem, że naszym głównym celem są przygody i takich graczy szukamy a ty dalej swoje.
Nikt wam nie zabiera zaangażowania i waleczności i tego nie podważa ale nazywać graczem te konta? jakiś żart ;)
Wcale nie twierdzę i nie twierdziłem że te dwa konta zrobiły całą robotę a to że w sposób znaczny wspomagają i deklasują pośrednio inne bractwa które normalnie się rozwijają to fakt nie do podważenia.
Nie każde bractwo nastawia się na przygody choć chce wziąć w nich udział ale jak widzi takie wałki to chce się rywalizować z góry wiedząc że szans na zdrową rywalizację nie ma?
Skrzętnie pomijasz moje argumenty zasłaniając się moimi statystykami itp. Nie mam się czego jako gracz wstydzić a Twoje statystyki potwierdziły tylko że na zdrowo funkcjonującym mieście też da się grać i rywalizować nawet w turniejach.
Pomijasz większość naszych wypowiedzi i pytań manipulując faktami i takie jest moje i sądząc z wypowiedzi innych nie tylko moje zdanie :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry