• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
@BlossomValvi ja się z niczego nie wycofuję. Powątpiewałeś w moją prawdomówność, najpierw że jesteśmy w stanie zrobić 10 skrzyń, mimo ukierunkowania na przygody, a później że robimy to nawet w okrojonym składzie, wszystko w lekko ironicznym tonie (przynajmniej ja tak to odebrałem). Zarzucałeś mi kłamstwo a nawet nie chciało Ci się sprawdzić wyników. To jak chciałeś abym zareagował - miałem Ci przyznać rację? A teraz się czepiasz rzeczy nie związanej z tematem - sprawdzania ilości surki, którą rzuciłem tylko dla przykładu, że można na tej stronce sprawdzić też inne rzeczy niż tylko wyniki turniejów, a tu już nie ma żadnych wątpliwości co do ich dokładności. A o to przecież chodziło, nieprawdaż?

@QUFEL-JB nie powąpiewam w robienie 10 skrzyń i nigdzie nie pisałem (ba nawet przecież potwierdzałem to przy braku 2-3 graczy), gdzie indziej leżą moje wątpliwości ale bezpodstawnie nie rzucam oskarżeń, Tym niemniej kij ci bułkę i tak zmarnowałem za dużo czasu kopanie z koniem. Sam wyjechałeś z tą surką i innymi parametrami oskarżając graczy o nieznajomość gry, a jak ci piszę że twoje żródło ma takie sobie podstawy do wiary, to i tak idziesz w zaparte i pomimo prośby to jednak nie potrafisz podać obiecanych danych :)... widzisz czasem jednak warto poczytać innych bo moze się okazać że mają głębszą wiedzę i nie piszę tu o sobie.

A dlaczego tak piję do tego źródła? Bo wyniki turniejów na poziomie gracza jak i bractwa to tylko efekt wielu składowych (tak samo jak PB) gdzie zaangażowanie gracza i jego poziom wcale nie są najistotniejsze*, ale jak sięgasz takich wyników to doskonale sobie zdajesz z tego sprawę. Dlatego też twoje źródło można o kant potłuc bo nie zawiera kilku ważnych składowych, by móc cokolwiek wskazać.


*Mały przykład, chyba w każde PB w czwartek , który jest krytycznym dniem IG robi sobie updaty (typu ludziki sobie wpadają na siebie w animacji) conajmniej dwukrotnie rozwaliło mi to czat bractwa, ma to wpływ na wniki ano ma, czy jest to zależne od gracza (poziom, zaangażowanie itd) ano nie. Jest jeszcze kilka takich kwiatków i również trików ale napiszę jak @QUFEL-JB proszę sobie poszukać i potestować ja nie mam zamiaru podsuwać IG pomysłu na "poprawki"
 

Hassano

Łucznik
Mam takie pytanko generalnie związane z przygodą a raczej z jej rekompensatą więc napisze to tu. Czy jak dostaliśmy magiczną rezydencje i jest ona w worku z budynkami to ich staty zwiększą sie jak wejdziemy w kolejny rozdział czy jak już budynek jest tam to pozamiatane?
 

DeletedUser80

Guest
Tym bardziej, że skoro na testowym ruszył letni event to wszyscy spodziewali się eventu a tu niespodzianka.
Bo event z przygodami razem nie będą.
 

DeletedUser

Guest
event ma sporo bolączek ;) więc jak dla mnie trąbka ok da im to czas na dokończego go na Becie
 

kasiaczb

Zwiadowca
Ciekawe ile razy dadza przygody w czasie wakacji i na co tak w sumie liczą? Że ludzie nie wyjadą bo są przygody? :)) Nawet nie wiadomo która wersja przygód wejdzie....
 

DeletedUser2264

Guest
Ja nie mam czasu na kolejne eksperymenty na mnie jako graczu. Ignoruję te przygody bo są bez sensu. Przynajmniej dla mnie. Jak się wam chce to wasz czas, wasza wola, a czasem i złotówki...
 

DeletedUser80

Guest
Nagrody zdecydowanie lepsze (za trzecią planszę studnia).
Ciekawe czy zachęci to do przygody:)
 

Azulena

Rozbójnik
Zajrzałam na ścieżki Przygody, bo ludzie u mnie w Bractwie chcą robić - w poprzedniej Przygodzie było przegięcie niesamowite na długie produkcje, zaklęcia, itd. I to od razu na pierwszej mapie, na "łatwych" ścieżkach.

Teraz absolutne przegięcie w drugą stronę, czyli same krótkie produkcje.

Jakieś wariactwo... powinny być, tak jak w jedynej dobrej Przygodzie, produkcje długie, średnie i krótkie. Gracze, którzy wchodzą rzadziej, robią długie (zresztą każdy robi - w nocy!!!), a ci co mogą zaglądać do gry częściej, robią krótkie.

A przy samych krótkich, to wcale to nie jest "łatwiej".... , no, ale ja i tak nie mam na to czasu. :p
 

Koval92

Kapłan
Tragiczne nagrody główne, budynki głównego contentu gry są o wiele lepsze od tego. Studnia życzeń, raz na ruski rok 10 diamentów, zabiera 3x3, mało kultury, brak możliwości ulepszenia pomocą sąsiedzką, traci moc po 100 dniach.

Za byle event na apce poszedł cmentarz dający 1300 kultury w 4 rozdziale i nawiedzony młyn praktycznie będący ekwiwalentem takiej "bogini płodności" a na PC nagrody jak zwykle koszmar.

Patrząc na te nagrody i na nagrody za nadchodzący woodelvenstock, mam wrażenie, że niedługo dostaniemy nagrodę w stylu "centrum społeczności elvenar", rozmiar 10x10, dające po 10 kultury na pole. Jak chcecie takie nagrody dawać to powiększcie mapę gry dwukrotnie, żeby nie żałować miejsca na to badziewie.
 

DeletedUser80

Guest
Teraz absolutne przegięcie w drugą stronę, czyli same krótkie produkcje.
Spokojnie, pojawią się w kolejnych mapach.
Jedna studnia wiosny nie czyni, ale jeszcze dychają z poprzedniego eventu a w kolejnym znów będzie można wygrać.
Nieśmiertelna studnia doprowadziła by do tego, że po pewnym czasie zamiast budynków produkcyjnych mielibyśmy same studnie dające za darmo coś co kosztuje ciężkie pieniądze.
budynki głównego contentu
A może tak bardziej po polsku? Użycie obcych słówek nie oznacza, że treść staje się mądrzejsza ani tym bardziej prawdziwa.
Nagrody mają lepsze parametry niż budynki kulturowe tego samego poziomu które możemy wybudować bez ograniczeń.
 

DeletedUser626

Guest
Nie ma innej Studni życzeń w grze jak ta na 100 dni.
I tak, będą studnie w eventach jeszcze.
 
Do góry