• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia

Azulena

Rozbójnik
A niech to...
Pominęłam pierwszy punkt, ten z ... "flagą"? czy co to jest... wydawało mi się, że to tylko strzałka wskazująca.
Zdobyłam odznakę Cieśli, która jest potrzebna na drugim punkcie....

Jeśli jakieś Bractwa są już na 7 punkcie, to chyba tylko za diamenty. :(
Albo mają "wtyczki" ;) na Becie i byli już dobrze przygotowani. :(
 

DeletedUser1783

Guest
Witajcie kochani.

Ja chciałam się dowiedzieć , czy jeśli nie jestem w żadnym bractwie to czy mogę wziąć w tym udział ? ( wydaje mi się że nie ale wolę dla pewności zapytać ) Dodam też że mam swoje założone bractwo ale jestem w nim sama.

Pozdrawiam
 

DeletedUser626

Guest
Jeśli ktoś według Was łamie zasady to zgłoście to do supportu, a nie piszcie na forum, do tego wprowadzając ludzi w błąd.
Multikonta są na Elvenarze dozwolone, push jest zabroniony i logowanie się na czyjeś konto również jest zabronione. Jeśli macie dowody albo przynajmniej konkretne poszlaki - możecie napisać zgłoszenie. Zgłoszenie typu "sprawdźcie wszystkich z top 100 bo pewnie oszukują" to nie konkret.
I na tym proszę zakończyć ten offtop.

@Atariel Możesz brać udział jednoosobowym Bractwem, tylko sama wiele nie zdziałasz, to wydarzenie jest przewidziane na współpracę większej grupy Graczy.
 

DeletedUser1015

Guest
Mam pytanie. Czy jeśli się odblokuje tylko jedną ścieżke i przejdzie do drugiej mapy, jest możliwość potem dokończenia pozostałych i powrót do map poprzednich?
 

Elelkal

Rozbójnik
Mam pytanie. Czy jeśli się odblokuje tylko jedną ścieżke i przejdzie do drugiej mapy, jest możliwość potem dokończenia pozostałych i powrót do map poprzednich?
Niestety nie ma dlatego trzeba przemyśleć decyzję czy dokończyć pozostałe etapy czy przejść do kolejnej mapy.
Ktoś wie, czy przy przechodzeniu na kolejną mapę poprzez odebranie nagrody jest jakieś potwierdzenie decyzji?
 

DeletedUser1015

Guest
Niestety nie ma dlatego trzeba przemyśleć decyzję czy dokończyć pozostałe etapy czy przejść do kolejnej mapy.
Ktoś wie, czy przy przechodzeniu na kolejną mapę poprzez odebranie nagrody jest jakieś potwierdzenie decyzji?
dzięki za szybka odpowiedź :D To sie teraz będziemy zastanawiać, co tu robić
 

DeletedUser2287

Guest
Witam, czy częściowe opłacenie zadania z towarami (surowcami) będzie zaliczone jako dorzucenie przedmiotu (jako udział w przygodzie)? Róznie jest to opisane w Ogłoszeniu i w interpretacji Dragomiry...
 

DeletedUser2021

Guest
Witam ma pytanie ;pp

1 Czy zielona ścieżka odpowiada pierwszej skrzynce w wieży niebieska drugiej a czerwona trzeciej ??
2 ile trzeba przejść ścieżek żeby odblokować mapę i przejść do następnej ??
3 do końca jest 6 dni ile jest przewidzianych map ??

Sorki ale opis jest dla mnie trochę niejasny ja potrzebuje prosto, być może odp na moje pytania jest na forum pprzeoczyłem proszę o odp i z góry przepraszam za fatygę :p ;p
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Witam ma pytanie ;pp

1 Czy zielona ścieżka odpowiada pierwszej skrzynce w wieży niebieska drugiej a czerwona trzeciej ??
2 ile trzeba przejść ścieżek żeby odblokować mapę i przejść do następnej ??
3 do końca jest 6 dni ile jest przewidzianych map ??

Sorki ale opis jest dla mnie trochę niejasny ja potrzebuje prosto, być może odp na moje pytania jest na forum pprzeoczyłem proszę o odp i z góry przepraszam za fatygę :p ;p

Zacznijmy od tego, że map jest 3. Pierwsza mapa 1. skrzynka, druga 2., trzecia 3. Wystarczy przejść jedną ścieżkę, by przejść do następnej mapy - natomiast na skrzyżowaniach można zmieniać wybór, np. nie podobają Ci się przedmioty na kolejną zieloną, to zmieniasz na niebieską lub żółtą.

Mnie natomiast interesuje to samo, co jednego z przedmówców: czy jest jakieś okno potwierdzenia przed przejściem na kolejną mapę?
 

DeletedUser2021

Guest
to dziwne to wszysto :p to jasne ze każdy wybierze zielona bo jest najłatwiejsza ;pp
 

DeletedUser1171

Guest
Ja mam również pytanie... gdzie są "zebrane" produkty do tego eventu?
Współpraca bractwa, a skąd mam wiedzieć co już mam a czego nie?!
 

DeletedUser2021

Guest
mam pytanie odnośnie przygody z bractwem, czy zadania sa bez limitu czy jeśli odrzucę parę to mi się mogą skończyć ??
 

DeletedUser2021

Guest
Ja mam również pytanie... gdzie są "zebrane" produkty do tego eventu?
Współpraca bractwa, a skąd mam wiedzieć co już mam a czego nie?!

Zasoby które zebrałeś , musisz wejść w ta mapkę z zadaniami i na srodku u góry masz taki napis Przygody Bractwa i obok 3 centymetry po prawej stronie masz taki znaczek naciskasz i masz zasoby :pp
 

DeletedUser2021

Guest
heh narqs przewin kawałek do góry temat i odp na moje pytania ;p[p[
 

DeletedUser626

Guest
Swoje przedmioty już zrobione znajdziecie tutaj:
przedmioty.png



*****

Ktoś wie, czy przy przechodzeniu na kolejną mapę poprzez odebranie nagrody jest jakieś potwierdzenie decyzji?
Jest komunikat i prośba o potwierdzenie.

Witam, czy częściowe opłacenie zadania z towarami (surowcami) będzie zaliczone jako dorzucenie przedmiotu (jako udział w przygodzie)? Róznie jest to opisane w Ogłoszeniu i w interpretacji Dragomiry...

"Za odblokowanie skrzyni nagrodę dostaną wszyscy Towarzysze, którzy mieli swój udział w danym etapie Przygody (mapie)" Częściowe opłacenie towarami to też uczestnictwo.

Witam ma pytanie ;pp

1 Czy zielona ścieżka odpowiada pierwszej skrzynce w wieży niebieska drugiej a czerwona trzeciej ??
2 ile trzeba przejść ścieżek żeby odblokować mapę i przejść do następnej ??
3 do końca jest 6 dni ile jest przewidzianych map ??

Każda mapa ma 3 ścieżki, na każdej mapie możesz przejść 1 lub wszystkie ścieżki, byle dotrzeć do wieży. Na nowej mapie zaczynasz od startu znowu.
Wystarczy dotrzeć do wieży dowolną ścieżką, możesz też na skrzyżowaniu zmienić ścieżkę.
Są 3 mapy.

mam pytanie odnośnie przygody z bractwem, czy zadania sa bez limitu czy jeśli odrzucę parę to mi się mogą skończyć ??
Zadania są powtarzalne i bez limitu, można kręcić nimi dowolnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2021

Guest
[
Każda mapa ma 3 ścieżki, na każdej mapie możesz przejść 1 lub wszystkie ścieżki, byle dotrzeć do wieży. Na nowej mapie zaczynasz od startu znowu.
Wystarczy dotrzeć do wieży dowolną ścieżką, możesz też na skrzyżowaniu zmienić ścieżkę.
Są 3 mapy.

Dalej nie rozumiem jak działa przyznawanie nagród czy sciezki powiązane sa z nagrodami w złotej wierzy tz czy jak dojdę zielona ścieżka to wygram pierwszą bez gwiazdek ?? czy działa to to na innej zasadzie sa 3 mapy i przy każdej otwiera się jena skrzynia ??

Przeanalizowałem wszystkie sciezki i zielona wydaje się najłatwiejsza i na jej zrealizowanie potrzeba najmniej czasu nie wiem po co np.isc czerwona i tracic surowce
 

DeletedUser626

Guest
Tylko przedmioty za towary ? czy te za narzedzia rowniez??

Jedne i drugie, napisałam o towarach bo o nic była rozmowa z Azuleną.

@Magik121291 Za każdą mapę otwiera się jedna skrzynia, za pierwszą mapę brązowa, za drugą srebrna i za trzecią mapę złota. Wszystkie ścieżki na wszystkich 3 mapach robią Bractwa, które walczą o ranking Przygody, za który są dodatkowe nagrody dla Bractw.
 
Do góry