• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia

Midi67

Rozbójnik
Zgadzam się z @Azulena - gra idzie w złym kierunku.. o tym piszemy z graczami o podobnym postrzeganiu gry od dawna (niektórzy piszą, że ciągle marudzimy) jednak Nasze uwagi i brak zgody na niektóre działania twórców gry ma na celu uzmysłowienie wszystkim, że dzisiaj to już nie ta gra w którą część z Nas zaczynała grać ponad 2 lata temu.
Powtórzę jeszcze raz... dla tych, którzy nie zrozumieli... gram bo sama gra jest graficznie super, są fajni ludzie oraz jako całość jeszcze nie spadła tak nisko, żeby mnie zmotywować do odejścia :) i co najważniejsze mam prawo do dawania swych uwag w stosunku do twórców, gry i supportu, dlatego nie piszcie po co nadal gram i że mogę zmienić zmienić grę.
 

Miroslaw78

Zwiadowca
Kolejna przygoda... kolejne zmiany... o ile "nagrody" się odrobinę poprawiły ( choć 1 konkretny budynek dla wszystkich ), o tyle zmiany na kolorowych szlakach to już "lekka" przesada... koszty kosmiczne... było by to do przeżycia i wykonania... ale nie w 6 dni... przygoda na tym poziomie trudności powinna trwać z 2 tygodnie by był sens ją zaczynać robić... szkoda słów "AP..." Pozdrawiam.
 

jakub357

Łucznik
Nagroda za Przygody Bractw, to powinno być z 300 diamentów w ostatniej skrzyni; a nie jakieś plichty.
Moje Bractwo bojkotuje PB4, tak samo jak PB2 i PB3.
W pierwszej odsłonie wzięliśmy udział, z ciekawości i była to nowość. Zajęliśmy 2gie miejsce - duma z nami została. Za dalsze dziadostwa podziękujemy.
 

Hassano

Łucznik
^^
Dokładnie tak, za zrobienie mapek na końcu powinny być diaxy lub ekspansja bo to są towary najważniejsze a nie jakieś dziadostwo albo budynki beznadziejne.. I te nagrody powinny być dla każdego w bractwie za skończenie map a nie jak teraz za pierwsze 3 miejsca i tak jak mówie budynki beznadziejne..
 

DeletedUser3033

Guest
ZNIECHĘCAJMY ICH DO GRY !!! (kluczowe słowo to ironia )
Witam wszystkich to mój pierwszy i ostatni zarazem post . Obserwując eventy ,turnieje , i przygody gra w oczach graczy pikowała na samo dno do "" Zera""" . Lecz twórczy gry mnie zaskoczyli pomysłowością i udało im się przebić przez dno co tłumaczy mój post :) . Każda negatywna opinia czy też pozytywna to pseudo reklama nie róbmy tego .Nie piszcie na forum skoro nikt tego nie czyta bo poco? :) . To gra nie mająca nic wspólnego z grą społecznościową twórcy gry zadbali oto :) . Zniechęcajmy nowych graczy, młode bractwa do wspólnej gry czy też zabawy bo wsunie tym jest gra :).Powiększajmy barierę dzielącą graczy dłużej grających w bractwach z czołówki do nowych graczy i nowych bractw czy też słabszych to na pewno ich zmotywuje do gry :) . Sprawmy by słabsi grali coraz rzadziej ,słabsze bractwa nie startowały w żadnych przygodach wręcz uniemożliwmy im jakąkolwiek wspólną gre to na pewno umocni zgranie w bractwie . Nowi gracze czy też bractwa są nie potrzebni bo niby poco ? ( a tu mnie zainspirował jpg. gdzie ładnie są pokazane wieżowce 27lv i slamsy 1lv ) Jest tego o wiele więcej i pewnie wielu z was ma podobną opinię czy też zdanie . Pierwszy raz odkąd gram przeleciała mi myśl przez głowę by poszukać czegoś innego choć ogólną opinie o grze mam całkiem dobrą . Pozdrawiam wszystkich do zobaczenia w grze :) .
A do twórców gra hmm "" Zniechęcajmy ich do gry sprawmy by już nikt nie pisał jakiekolwiek emocje opadły jak i zainteresowanie grą :) "" Zniechęcajmy ich do gry bo oto nam chodzi :)

PS: sorki że tak bez ładu i składu nom emocje :)
 

Pantherapardus

Wędrowiec
No to sytuacja jest taka: na początku wszyscy krtykowali tych, którzy krytykowalli przygody - oj ile było miłośników PB. I jakie to peany wygłaszali. Teraz jak widać, co raz mniej chętnych do klikania w PB - Jak widze większośc bractw z topki w ogóle nie bierze udziału. Jakieś maleńkie bractwa szaleją, ale jak mniemam im też to się znudzi. I pytanie brzmi - czy nie lepiej od razu trzeba było całą chmarą zbojkotować ten - nazwijmy to event ? Może skutek byłby szybszy i lepszy? No, ale byli mądrzejsi i marudy w stylu nic to nie da , jest świetnie itp. No to jak tak jest świetnie czemu na drugim miejscu dzisiaj jest bractwo z rangą pozycji 104 ??? Tak więć bierzcie udział My popatrzymy kiedy Wam sie to znudzi....
 

DeletedUser2823

Guest
Wczoraj szczena mi opadła :oops:.
Jeden z kolegów w bractwie nie zdążył nic wrzucić na 1 i 2 mapie, niby pech, ALE.

Pytam dlaczego twórcy przyjeli założenie, że to Oni będą dyscyplinować ludzi z bractw?
Ad hoc robicie Państwo złą atmosferę?

Bractwo jest pewną społecznością i powinno mieć prawo samo decydować komu nie należą się bonusy z przygody.
Życzę Autorom większego zaufania do graczy i udanego dnia jak zwykle; niezwykle serdecznie.
 

blazius1

Paladyn
Bractwo jest pewną społecznością i powinno mieć prawo samo decydować komu nie należą się bonusy z przygody.
Życzę Autorom większego zaufania do graczy i udanego dnia jak zwykle; niezwykle serdecznie.

Jesteś Arcymagiem? Jeśli tak, to zdajesz sobie raczej sprawę że gracze są w stanie obrazić się za byle pierdołę.
Jeśli jedni gracze mieliby nagle przydzielać bonusy innym, to byłby szybki początek końca tej gry.
 

DeletedUser2823

Guest
Nie, początkującym towarzyszem. Napewno masz rację co do "arcymagowania" - bo Nam władza nie przeszkadza.
Lecz trudno mi zgodzić się z zasadą, że gracze wykonujący inne funkcje są z nagród a priori wykluczani.

Wiem, że dura lex sed lex tutaj przetłumaczy się - durne prawo lecz prawo. ;-))
 

DeletedUser2421

Guest
Wiecie co? Ja może się powtarzam ale będę pisać to dalej z uporem maniaka. Zabrali nam latarnię i nadal starają się obrzydzać grę w każdy możliwy sposób. Przygody bractw są same w sobie konkursem, który wyłania TRZY (słownie, żeby było czytelnie) bractwa bardzo obdarowane, czyli po prostu 75 osób. To dużo poniżej tego jednego procenta, który tak ''cholernie'' zarabiał na latarni. Reszta która się ''bije'' o te pierwsze miejsca dostaje guzik wielki wielkimi kosztami. Mam tu na myśli nowe pomysły IG, czyli orki, wojska, relikty, materiały. No ale przecież czy nie bawimy się coraz lepiej? :D.
 

DeletedUser392

Guest
(...)Przygody bractw są same w sobie konkursem, który wyłania TRZY (słownie, żeby było czytelnie) bractwa bardzo obdarowane, czyli po prostu 75 osób. (...):D.

Kurcze, ale ty pitolisz, opowiadasz jakieś historie o których nawet nie masz pojęcia i powiem Ci dlaczego się z tobą nie zgadzam.
Sprawdź sobie obecne PB pod względem Top 1-3, sprawdź kto miał Top 1-3 w poprzednich i wcześniejszych, potem zwróć uwagę jaki jest obecnie Top 1-3 na świecie W.
I adnotacja. Obecnie mamy Top 1 na W w PB. Mamy w cholerę pkt. i już kilka bractw pisało do nas jak to jest możliwe, że diaxujemy itp. No cóż, rozgoryczeni mogą pisać co chcą, nawet jak nie mają pojęcia o naszej grze..ale to pewnie ci co czytają też onet i wyborcza, mają swoje fantazje i się ich trzymają.
Na PB-1 zajęliśmy Top-7, na ostatnich Top-2, teraz jak się uda to utrzymamy Top-1. Co ciekawe, nie diaxujemy, nie kupujemy diamentów itp.
Po prostu potrafimy się zorganizować, zaplanować z wyprzedzeniem co i jak, mamy swoją taktykę itp. Po za tym, my nie gramy dla Topki, dla nagród...ale dla samych siebie, dal ucznie się pomyślnego organizowania produkcji, mimo że pracujemy, uczymy się, ale siedzimy w grze, jesteśmy zgrani, znamy się, wspieramy, rozmawiamy, mamy swój regulamin którego się trzymamy. itp. Nie gramy dla złotych gaci, a co ugramy to nasze...reszta to opinie hien cmentarnych :)
Zwrócić uwagę trzeba że wiele bractw topowych nie bierze udziału, a więc konkurencja ciężkiego kalibru nam częściowo odpada. Nie kupujemy budynków za diamenty, więc też nie mamy problemu przywiązania się do kilku struktur aby je wywalić. Co się postawiło, to się odbuduje, to nie problem. Sama gra głosi: znajdź balans pomiędzy populacja, kulturą a produkcją. Latarnia szału nie zrobiła, mimo że jej "bonus" został zdegradowany, jakoś szczerze nie odczuwam osobiście jej braku. Kwestia adaptacji do danej sytuacji. Gram ponad dwa lata i jakoś potrafiłem się obchodzić od diamentów. Nie przeczę, AM poszło za diamenty jak i Robotnicy...ale zabudowy nie mamy żadnej diamentowej, przynajmniej ja. Diamenty można pozyskać z ukończenia rasy.
Ja nie spędzam całego dnia w grze, na topce mi nie zależy, gram dla siebie, a przede wszystkim dla fajnej zgranej ekipy która potrafi się zorganizować, a mamy graczy z kilkoma tys. pkt jak i b.wysokimi, z czego obecnie nie gra nawet kilkoro osób, bo nie mają czasu, ale mają te 10-20 warsztatów, kilka kpl manuf. i wystarczy że postawia nawet tą produkcje na 24h...to już jest coś, bo jest to o niebo lepsze niż siedzieć na dupsku, marudzić i nie robić nic.
Ale masz od tego czat i wiadomości.

Zgadzam się mimo to z opinią że IG działa coraz durniej, nie wiem co oni tam wciągają...ale powoli coraz bardziej osiągają dno.
Miały być ułatwienia. Usunęli okno potwierdzające anulowania orderu i super, bo mieli tym ułatwić grę...ale dołożyli nowe ordery :// Produkując np. 30 kpl Flakonów, Naszyjników...przebrnij przez anulowanie 15 orderów, aby dojść do zebrania kolejnego, przy czym jeszcze się zawieszają ikony paszczy orderowych. Wpienia to mega, kosę otwiera w kieszeni jak nic, kompa chcesz wyrzucić itp. Ale rozumiem że wprowadzenie Orderu Wojskowego zostało celowo, były poprzednio wioski które miały same manuf. i warsztaty zostały do zmuszenia produkcji jednostek, ale jak nie ma czym wyprodukować wymaganej ilości na poziomie gracza, więc to pewnie dlatego.
My obecnie z mapy 1-2 zrobiliśmy wszystko, 3 praktycznie kończymy, pewnie kilku pkt. nie zrobimy...ale nie wydaliśmy na to ani centa diamentowego...czyli się da, ale tylko wspólnie.
Jak pisałem: taktyka, zgranie, organizacja, komunikacja i zaufanie, wiemy że jak ktoś powie że coś zrobi...to to zrobi.
A relikty, orki itp. Jak masz np. 700k orków, to oddać 100k to nie problem, masz 1200 reliktów, więc oddać te 200 to nie problem, zwłaszcza jeśli wrzuci 10 osób po 20szt. Wystarczy się zgrać. Przyznam, że wystarczy to na kilka PB. Trzeba wspomagać się Turniejami.
Więc wiecie już na czym to polega. Jak grasz sobie klimatycznie na luzaczku, pach pach raz dziennie...to w przygodach szału się nie zrobi. Trzeba jeszcze powalczyć turniejowo...wiec IG zmusza nasz na działania na każdym polu gry.

25 osób u nas nie gra i nie jesteśmy obdarowani. Wiec nie pitol na ten temat, jeśli nie znasz reali gry w naszym bractwie lub pozostałych.
Masz swoje, jeśli ci nie leży, zmień bractwo albo grę. Nie pytaj co Bractwo Ci da i co zrobi dla ciebie, tylko co ty zrobisz dla niego i na jego rozwój.
Handlujcie wewnątrz, pomagajcie sobie i rozwijajcie się, a przede wszystkim komunikujcie się :)

PB nie są łatwe, a te, to w ogóle mega padaka, bo nie raz miałem nerwa przy zbiórce, zwieszki, błędy miały być usunięte, a nadal się powtarzają, ale mimo to...wspierać się trzeba w bractwie i to jest super, miały być też PB co kwartał, lub coś koło tego...a tu jak widać...lipa.
W sumie to można powiedzieć że te PB zostały wypuszczone w celu pochwalenia się nowymi orderami, mapami, wymogami produkcji...i w sumie to nic więcej. Może PB są selekcją kto da radę to wytrzymać :) Ale przyznaję że tym razem mamy też b.dużo szczęścia i fart nam leci za fartem...ale kiedyś i on pójdzie na urlop :)

Pozdrawiam was popierających PB i tych marudzących również. Nie dajcie się IG i ich zmuszaniu do wyścigu szczurów.
Ktoś pisał że IG ma w czterech literach graczy. Tu się nic nie zmieniło: kochają wasze portfele...i nic więcej :))

Pozdrawiamy też pomysłodawców w IG za nowości w tych PB jak i poprzednich. Polecamy wam wizytę u specjalisty, zaprzestania wciągania tego co wciągacie, łykania tablet i rozwiązania problemów życiowych przez które przelewacie swe pomysły na realia w grze, zwłaszcza wasze "polepszacze" gry i PB które mają skutek przeciwny do zapowiadanego. Pomysłodawców nowości, nagród powinni postawić przed ścianą.
 

Pantherapardus

Wędrowiec
Dzień dobry, czy jest szansa, że przygody bractw pojawią się w najbliższym czasie w aplikacji mobilnej?
Raczej nie będzie - jak patrzę to w Przygodzie bierze udział jakieś 120 bractw z 2100 i na dodatek, jak widzę zwątpiły już bractwa z pierwszej 10 - brawo nareszcie powoli dochodzą do takich samych wniosków co Ci, którzy dostrzegli bezsens udziału już po pierwszej odsłonie, którzy potrafili od razu porównać koszta poświęcony czas z oferowaną nagrodą - oraz fakt, że te przygody tyle łączą co i dzielą ludzi w bractwach. Na drugim miejscu w PB na Felyndral jest bractwo z rangą 104....to co tu można więcej dodać.

Kurcze, ale ty pitolisz, opowiadasz jakieś historie o których nawet nie masz pojęcia i powiem Ci dlaczego się z tobą nie zgadzam.
Sprawdź sobie obecne PB pod względem Top 1-3, sprawdź kto miał Top 1-3 w poprzednich i wcześniejszych, potem zwróć uwagę jaki jest obecnie Top 1-3 na świecie W.
I adnotacja. Obecnie mamy Top 1 na W w PB. Mamy w cholerę pkt. i już kilka bractw pisało do nas jak to jest możliwe, że diaxujemy itp. No cóż, rozgoryczeni mogą pisać co chcą, nawet jak nie mają pojęcia o naszej grze..ale to pewnie ci co czytają też onet i wyborcza, mają swoje fantazje i się ich trzymają.
Na PB-1 zajęliśmy Top-7, na ostatnich Top-2, teraz jak się uda to utrzymamy Top-1. Co ciekawe, nie diaxujemy, nie kupujemy diamentów itp.
.

zapomniałeś zauwazyć, że wiele bractw już nie podnieca się tymi PB i jedzie sobie na pół gwizdka bądz w ogóle - tak więc to nie WY jesteście lepsi.... a inni odpuszczają - spoko w następnych też będziecie pierwsi będzie co raz mniej chętnych z top 20 do marnowania czasu, i nie pisz mi, że nie gracie dla nagród nie dla top - widac jak się podniecasz tym, ze jesteście pierwsi, jak to uwypuklasz, iż to wasza taktyka, jaki dumny jesteś :)
Oczywiście patrzę to po moim świecie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser392

Guest
zapomniałeś zauwazyć, że wiele bractw już nie podnieca się tymi PB i jedzie sobie na pół gwizdka bądz w ogóle - tak więc to nie WY jesteście lepsi.... a inni odpuszczają
Przeczytaj dokładnie raz jeszcze zanim coś palniesz :)
Skoro pisałem że wiele topowych bractw odpuściło PB, to znaczy że zauważyłem to, a jaki jest tego powód ? to ich powód i ich sprawa, więc nie mam prawa uznawać tego czy to podniecenie czy jego brak lub jakaś inna kwestia. Nic mnie do tego nie upoważnia, abym ich wybór komentował...w przeciwieństwie do Ciebie jak widzę. Widocznie wszystko wiesz.
spoko w następnych też będziecie pierwsi będzie co raz mniej chętnych z top 20 do marnowania czasu
To czy będziemy Top 1, ba, czy będziemy brać udział...to już jest nasza broszka i nic nikomu do tego, bo jest to sprawa wewnętrzna i tyle w tym temaci.
i nie pisz mi, że nie gracie dla nagród nie dla top - widac jak się podniecasz tym, ze jesteście pierwsi, jak to uwypuklasz, iż to wasza taktyka, jaki dumny jesteś :) Oczywiście patrzę to po moim świecie.
Wystarczy przelecieć nasze miasta. Raczej nie stawiamy bud. eventowych, więc o jakich nagrodach mówisz ? przyspieszacze ? o rany, taktycznie. Dostaniesz tu 3. Szał pał :) No i widzę że wiesz lepiej o co i dlaczego gramy :) Gramy dla Top ? Wydało się, gramy dla Sławy !! A tak poważnie, to tak, gramy dla sławy :) Nie byliśmy poprzednio 1 jak i we wcześniejszych PB pierwsi...i jakoś nam to nie przeszkadzało. Cieszyliśmy się z każdego miejsca i to nam wystarczy. Będziemy drudzy, trzeci....jedenaści... i super :) Wynik fajny. A o czym to świadczy ? że się nam udało, że się zgraliśmy i cała otoczka z tym związana.

Zresztą, nie rozumiem dlaczego tego nie pojmujesz: skoro masz fajny top, to jasne że się cieszysz, jesteś dumny ze współpracy pomiędzy członkami bractwa. Jeśli do tego miałeś jakiś fajny plany to jeszcze lepiej. Wiesz, jest takie powiedzenie że domu nie stawia się na piasku ale na skale. Każdy materiał na dom również przechodzi testy, jest opracowywany na podstawie prób i błędów.
Najważniejsza kwestia której chyba nie uchwyciłeś. Dziesiątki jest marudzących i snujących opowieści z krypty że tylko jak to pisał poprzednik: PB wyłania TRZY (słownie, żeby było czytelnie) bractwa bardzo obdarowane, czyli po prostu 75 osób. Czyli że co ? jak nie masz obdarowanego bractwa 25 osobowego, wysoko surowcowego, super rozwiniętego to nie masz szans w PB ? czy uwypukłałem takie coś ? jeśli tak ktoś sądzi...to przykro że się myli. Każdy ma szanse, pytanie jak ją wykorzysta i co osiągnie. Jasne że jak ktoś wpadł do gry miesiąc temu to szału nie zrobi w PB, bo nie ma jak. Ale nie musisz być koksem na sterydach aby osiągnąć wynik, zwłaszcza że sterydziarze mogą siedzieć w szatni w czasie kiedy ty ciśniesz.
A jeśli ktoś nie chce brać udziału,to każdego bractwa sprawa i nic nikomu do tego.
No ale umiemy tylko narzekać, marudzić, bla bla bla i nie dziwne że potem mamy problem że ktoś inny jest z czegoś zadowolony, dumny, cieszy się bo widzi że jest efekt ciężkiej pracy i współpracy.
 

kasiaczb

Zwiadowca
Przeczytaj dokładnie raz jeszcze zanim coś palniesz :)
Skoro pisałem że wiele topowych bractw odpuściło PB, to znaczy że zauważyłem to, a jaki jest tego powód ? to ich powód i ich sprawa, więc nie mam prawa uznawać tego czy to podniecenie czy jego brak lub jakaś inna kwestia. Nic mnie do tego nie upoważnia, abym ich wybór komentował...w przeciwieństwie do Ciebie jak widzę. Widocznie wszystko wiesz.
To czy będziemy Top 1, ba, czy będziemy brać udział...to już jest nasza broszka i nic nikomu do tego, bo jest to sprawa wewnętrzna i tyle w tym temaci.

Wystarczy przelecieć nasze miasta. Raczej nie stawiamy bud. eventowych, więc o jakich nagrodach mówisz ? przyspieszacze ? o rany, taktycznie. Dostaniesz tu 3. Szał pał :) No i widzę że wiesz lepiej o co i dlaczego gramy :) Gramy dla Top ? Wydało się, gramy dla Sławy !! A tak poważnie, to tak, gramy dla sławy :) Nie byliśmy poprzednio 1 jak i we wcześniejszych PB pierwsi...i jakoś nam to nie przeszkadzało. Cieszyliśmy się z każdego miejsca i to nam wystarczy. Będziemy drudzy, trzeci....jedenaści... i super :) Wynik fajny. A o czym to świadczy ? że się nam udało, że się zgraliśmy i cała otoczka z tym związana.

Zresztą, nie rozumiem dlaczego tego nie pojmujesz: skoro masz fajny top, to jasne że się cieszysz, jesteś dumny ze współpracy pomiędzy członkami bractwa. Jeśli do tego miałeś jakiś fajny plany to jeszcze lepiej. Wiesz, jest takie powiedzenie że domu nie stawia się na piasku ale na skale. Każdy materiał na dom również przechodzi testy, jest opracowywany na podstawie prób i błędów.
Najważniejsza kwestia której chyba nie uchwyciłeś. Dziesiątki jest marudzących i snujących opowieści z krypty że tylko jak to pisał poprzednik: PB wyłania TRZY (słownie, żeby było czytelnie) bractwa bardzo obdarowane, czyli po prostu 75 osób. Czyli że co ? jak nie masz obdarowanego bractwa 25 osobowego, wysoko surowcowego, super rozwiniętego to nie masz szans w PB ? czy uwypukłałem takie coś ? jeśli tak ktoś sądzi...to przykro że się myli. Każdy ma szanse, pytanie jak ją wykorzysta i co osiągnie. Jasne że jak ktoś wpadł do gry miesiąc temu to szału nie zrobi w PB, bo nie ma jak. Ale nie musisz być koksem na sterydach aby osiągnąć wynik, zwłaszcza że sterydziarze mogą siedzieć w szatni w czasie kiedy ty ciśniesz.
A jeśli ktoś nie chce brać udziału,to każdego bractwa sprawa i nic nikomu do tego.
No ale umiemy tylko narzekać, marudzić, bla bla bla i nie dziwne że potem mamy problem że ktoś inny jest z czegoś zadowolony, dumny, cieszy się bo widzi że jest efekt ciężkiej pracy i współpracy.

Bastian! Nie gorączkuj się:) [wycięte przez moderatora] Jedni to zazdrośnicy,którzy nie mają pojecia jak zorganizować zgrany zespół, a inni ci diamentowi- cholery dostają bo tyle nakupili że nie mają co wywalić z miasta żeby się w przygodach pobawić:) Nie dotrze to takich że są gracze którzy pół miasta wykasują a potem od nowa stawiają tylko po to żeby się zabawić bo nie zależy im na czasie i wyścigu szczurów w zaliczaniu kolejnych er...
A jeszcze inni - trolle tzw. bedą się najlepiej bawić dokuczając innym- No i OK niech każdy bawi się jak lubi:) a my lubimy przygody i gramy o "sławę" No i nawiasem mówiąc bez względu na wynik tych przygód ta "sławe" już nam trolle zapewniły:) Dzięki Wam za to!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest
nazwanie kogoś "istotą jednokomórkową" jest jawną obrazą. ale taki urok tego forum na kogo bardziej narzygamy... nie wstyd wam paplac się w tych pomyjach?

robicie przygody? super! nie oczekujcie tylko od innych że bedą wam się pokłony bić z podziwu że je klikacie. Peany i zgraniu i orgranizacji... błagam zlitujcie się - nie kazdy jest w stanie łyknąć ten suchy kit, bo przygody z palcem w nosie można zrobić na spontanie i ta wyjątkowa organizacja jest tak potrzebna że oj... jak ktoś ich nigdy nie klikał to może jeszcze uwierzy... Potrzebujecie dowartościowania? Może bardziej profesjonalna pomoc by sie przydała?

mam prawo nie lubić przygód. I wypraszam sobie niewybredne komentarze... takie bagno sie tu zrobiło ze az zaglądac sie nie chce. Tak wie, nie będziecie tęsknić. Moze nawet ktoś się ucieszy...
 

DeletedUser

Guest
o jak mi tego brakowało tego klimatu forum :)
szczycić się miejscem w PB to jak chwalić się bycia najzdrowszym w paraolimpiadzie ... fajnie, cool, życzę zdrowia itp ale jakiś niesmak zostaje

W moim bractwie słabo się dogadaliśmy (flastart), trochę przez problemy z czatem itd w każdym razie wystartowało około 6 osób dobili to 3 etapu (po kosztach minimum by jakaś zwrotka była) podziwam samozaparcie, próbowałem pomóc ale:

- ogólnie robienie odznak to mordęga, jakby nie można zrobić automatyzacji zaliczania odznak albo chociaż dropdown listy z wyborem co chcę, natomiast jeśli tak miało być to designer jest sadystą
- generalnie chyba wam się gra ideologicznie rozjeżdza jak nogi przydrożnej ukrainki, taki głupi przykład przytrzymując palec/guzik myszki można oblecieć zbiory w mieście - fajny pomysł, teraz jak to sie ma do gestej zabudowy, chirurgicznych trafień i przeklikiwania odznak - tak straciłem elficki posąg bo majdając kursorem po ekranie przeklikiwajac te durne znaczy zbędne odznaki przypadkie zebrałem jeden ze zbiorów potrzebny do niej ... co ja to pisałem aha designer jest sadystą
- trafiało mnie też to że będąc w podróży nijak nie mogę pomóc bractwu poza cheerledowaniem na czacie (chwała że sie znowu nie zbiesił) - no tak gra przeglądarkowa vs mobilna to tak naprawdę dwie różne gry

Na szczęście wiosna idzie, zdecydowanie lubię IG, dzięki nim ponownie doceniam uroki natury
 

DeletedUser80

Guest
Dragimiro skoro zamknęłaś mój watek z sugestią dyskusji tutaj to tutaj się wypowiem, aczkolwiek uważam że im więcej tematów w jednym wątku tym mniej staje się czytelny a to zniechęca do dyskusji.
Po raz pierwszy spotkałem się z odrzuceniem pomysłu "bo to kosztuje". Nie dlatego że był zły, niemożliwy do wprowadzenia, nie był w klimacie gry. Wybrałaś najgorszy dla mnie z możliwych. Bo idąc Twoim tokiem rozumowania nie zmieniajmy gry "bo to kosztuje".
Od pewnego czasu zauważyłem, że wszelkie pomysły wykraczające poza zmiany kosmetyczne i poprawki są odrzucane przez graczy. A prawda jest taka, że to Ty jesteś motorem takich postaw.
Szefostwo ma swoją wizję gry a nam wara od jej zmiany i Ty własnie tego pilnujesz.
Nie słuchacie uwag, że eventy na jedno kopyto stały się nudne, że wasze pomysły rozmijają się z oczekiwaniami graczy, że niszczycie tak pięknie zapowiadającą się grę.
Posuwacie się do tego, że legalizujecie multikonta żeby tylko wykazać światu jak wielu graczy macie.
Bo przecież hasło "trzy miliony graczy nie może się mylić" przemawia do wyobraźni.
Tylko to zamek na wodzie który wcześniej czy później runie.
Najgorsze, że mam wrażenie iż nam graczom bardziej zależy żeby tak się nie stało niż Wam, którzy mają z tego pieniądze.
 

DeletedUser626

Guest
Proszę powstrzymać się od wzajemnych prowokacji i rozmyślań o tym komu gorzej idzie myślenie, ostatnie posty nie miały nic wspólnego z dyskusją o Przygodzie - dlatego też je pokasowałam.

@PanGry Kwestia kosztów faktycznie zajęła spore miejsce w moim poście, nie to było jednak powodem odrzucenia pomysłu, czuję więc się w obowiązku to wyjaśnić. Napisałam to również w Twoim temacie - Zmiana mapy na labirynt to zmiana koncepcji Przygody, w której Bractwa mają do wyboru różne drogi prowadzące do tego samego celu. W Twoim pomyśle zostały wprowadzone dodatkowe nagrody, a co za tym idzie, wzrost wymagań wobec Bractw i komplikacji samej mapy. W tej chwili wystarczy zrobić jedną ścieżkę, aby dostać te same nagrody za mapy co inne Bractwa i takie było założenie projektantów. Robienie dodatkowych ścieżek/punktów jest wyzwaniem dla Bractw walczących o ranking Przygody. W wersji z labiryntem dodatkowe nagrody tworzą presję robienia większej ilości ścieżek niż to minimum, które jest obecnie - i to jest coś, przeciw czemu projektanci są przeciwni. Temat kosztów wprowadzania zmian i procesu tworzenia gry pojawił się tylko dlatego, że uznaliście przebudowę mapy za niewielką zmianę, a jest większa niż Wam się zdawało, nie miał jednak znaczenia przy odrzucaniu pomysłu.
 

DeletedUser

Guest
tak tak zdawało nam się :) zapomnieliśmy o sprzątaczce

tak na marginesie sami śrubujecie wymagania w PB do coraz wyższego poziomu (czary + wojsko + płatność orkami/towarami) ale można mydlić oczy tym że to gracze powodują te koszta swoimi pomysłami
 
Do góry