• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2264

Guest
tak tak zdawało nam się :) zapomnieliśmy o sprzątaczce

tak na marginesie sami śrubujecie wymagania w PB do coraz wyższego poziomu (czary + wojsko + płatność orkami/towarami) ale można mydlić oczy tym że to gracze powodują te koszta swoimi pomysłami
No przecież, chcieliśmy lepszych nagród to musimy zasłużyć :D
 

DeletedUser2017

Guest
@Dragomira Wspominasz o kosztach możliwe, że zmiana mapy wg. @PanGry jest nie do przyjęcia przez twórców ponieważ trzeba zapłacić informatykom za wprowadzenie tych zmian, wiadomo nie będą wklepywać kodów za darmo.
Dragimiro skoro zamknęłaś mój watek z sugestią dyskusji tutaj to tutaj się wypowiem, aczkolwiek uważam że im więcej tematów w jednym wątku tym mniej staje się czytelny a to zniechęca do dyskusji.
Aż strach rozpoczynać nowy temat.
A co do samych PB czy naprawdę te nagrody nie mogłyby zrekompensować lepiej włożonego czasu i starań graczy uczestniczących w tych PB to chyba nie są aż takie koszta? Jakby zespół IG podczas jednej ze swoich narad usiadł sobie przy kawie i ciasteczkach przedyskutował oraz wprowadził nagrody mniej śmieszne od tych aktualnych ze swojego repertuaru już posiadanych byłoby raczej fajnie dla grających a koszta raczej nie wzrosną.
 

DeletedUser1702

Guest
Wg mnie dla chcącego nic trudnego :p my skończyli 3 mapki na 100% i zostały nam 3 dni na wir :p
Nie ma tu nic trudnego czy tez niemożliwego pod warunkiem ze ma sie najlepsze bractwo w grze i nie chodzi mi o ranking tylko o ludzi niezastąpionych i chetnych do współpracy :p
 

Pantherapardus

Wędrowiec
Bastian! Nie gorączkuj się:) [wycięte przez moderatora] Jedni to zazdrośnicy,którzy nie mają pojecia jak zorganizować zgrany zespół, a inni ci diamentowi- cholery dostają bo tyle nakupili że nie mają co wywalić z miasta żeby się w przygodach pobawić:) Nie dotrze to takich że są gracze którzy pół miasta wykasują a potem od nowa stawiają tylko po to żeby się zabawić bo nie zależy im na czasie i wyścigu szczurów w zaliczaniu kolejnych er...
A jeszcze inni - trolle tzw. bedą się najlepiej bawić dokuczając innym- No i OK niech każdy bawi się jak lubi:) a my lubimy przygody i gramy o "sławę" No i nawiasem mówiąc bez względu na wynik tych przygód ta "sławe" już nam trolle zapewniły:) Dzięki Wam za to!!!

Jak patrzę to na 2 tyś bractw wzięło udział jakieś 150 bractw z każdą przygoda co raz mniej i zo raz cześciej bractwa z topki już się w tym nie ścigają.Tak więc niedługo sami ze sobą będziecie brać udział w tej przygodzie bractw i dobrze- każdy ma jakieś swoje zafiksowanie

A co do zgranego zespołu :) he, he jak już npisano nie trzeba żadnego wielkiego zgrania aby zrobić te przygody . Co do miejsca w mieście nie kupuję niczego i jak mniemam ty też nie, jednak zakładam, że nie masz tyle wolnego miejsca co ja, podejrzewam, że nie masz nawet połowy wolnego miejca co ja :) Idziesz o zakład? Mało tego - tak więc skoro nie zalezy ci na wyścigu szczurów czemu masz bardziej rozbudwane mańki bonusowe niż ja??? Czemu wszystkie budynki masz rozbudpwane na max?

To co prównujemy miasta - zobaczymy jak to tobie nie zalezy na rankingu
 

DeletedUser856

Guest
Jak patrzę to na 2 tyś bractw wzięło udział jakieś 150 bractw z każdą przygoda co raz mniej i zo raz cześciej bractwa z topki już się w tym nie ścigają.Tak więc niedługo sami ze sobą będziecie brać udział w tej przygodzie bractw i dobrze- każdy ma jakieś swoje zafiksowanie

A co do zgranego zespołu :) he, he jak już npisano nie trzeba żadnego wielkiego zgrania aby zrobić te przygody . Co do miejsca w mieście nie kupuję niczego i jak mniemam ty też nie, jednak zakładam, że nie masz tyle wolnego miejsca co ja, podejrzewam, że nie masz nawet połowy wolnego miejca co ja :) Idziesz o zakład? Mało tego - tak więc skoro nie zalezy ci na wyścigu szczurów czemu masz bardziej rozbudwane mańki bonusowe niż ja??? Czemu wszystkie budynki masz rozbudpwane na max?

To co prównujemy miasta - zobaczymy jak to tobie nie zalezy na rankingu
Tak dla ścisłości to w obecnej edycji PB bierze udział 355 bractw ( 150 to ilość stron, na których je wykazano)
 

DeletedUser174

Guest
po zatwierdzeniu nagród dla ~Mgła~ czuje ogromy niesmak.

@Dragomira mam pytanie dotyczące technicznych aspektów tej "wygranej":
1: czy w ostatecznych wynikach zostały uwzględnione wszystkie bractwa? Czy każde konto/bractwo zostało sprawdzone i czy wszystkie odznaki zostały doliczone? Czy tylko jedno bractwo jest faworyzowane?
2 :Czy licząc ostateczny wynik wyszło wam tylko że Mgła mogła teoretycznie przebić wynik Seldarine czy też przeliczyliście i ich odznaki?
3: Czy wzięliście tez pod uwagę odznak "leżących" na mieście jeszcze? Tzn gotowe produkcje wiszące na fabrykach./warsztatach w pogotowiu na przekucie ich w odznaki o ile zaszłaby takowa potrzeba?
Sory, ale jak wiszą mi produkcje to żaden problem zrobić odznakę, ale tylko głupi by klepał te durnowate zadanka by je zbierać na marchewkę by było więcej w magazynie
4: Dlaczego nie ma trąbki z oficjalnym ogłoszeniem w tej sprawie że wyniki nie są miarodajne? Na pierwszych przygodach podobno "musieliśmy" znać zwyciężców

Bractwu ~Mgła~ kibicowałam od samego początku. Straciliście w moich oczach :( Od dzisiaj Serdelki mają wiernego kibica by w każdej przygodzie zajęły pierwsze miejsce! Mam nadzieję że się nie dacie. Trzymam kciuki za Was

info dodatkowe: nie nalezę do żadnego z tych bractw. Nie mam żadnego interesu w tym które bractwo jest pierwsze. Ale styl tej "wygranej" już mnie eufemistycznie rzecz ujmując drażni. Czuję się jakbym dostała w pysk... sory ale nie podziekuję
 

Osteres

Zwiadowca
No cóż niesmak pozostaje z tej decyzji. Jeżeli uznała administracja, że należy im się jednak pierwsza nagroda - powinni im zabrać drugą a tak pomimo niby wygranej zyskali na tym najwięcej bo mają nagrody za 1 i 2 miejsce.
Co z resztą Bractw?
Czy ten problem dotyczył tylko jednego Bractwa? Dziwne, bardzo dziwne.
Mgła jest pewna swej wygranej ale z pewnością nie dalibyśmy się tak łatwo wyprzedzić. Są jeszcze diamenty :p
W dodatku miasta osób w Bractwie małe, brak odpowiednich manufaktur a tu nagle kilkaset odznak w magazynie???
Grałem w dziesiątki różnych gier i jeszcze nie spotkałem się z sytuacją by 100% Bractwa (Sojuszu czy też Stowarzyszenia) udało się zebrać o jednej godzinie aby uczestniczyć jak w tym przypadku w PB.
Wracając do Diamentów... Dziwną rzeczą jest również to, że nagle dostałem drugą promocję w krótkim okresie czasu na zakup diamentów (+100%)
Czy to ma niby być jakaś rekompensata? :rolleyes:
No jasne wydaj kasę a Ci damy więcej...
Zaczyna mnie wkurzać to coraz bardziej.
Odechciewa się grać przez takie rzeczy, przez te wszystkie błędy bo błąd na błędzie błędem pogania :confused:
 

DeletedUser2868

Guest
No cóż niesmak pozostaje z tej decyzji. Jeżeli uznała administracja, że należy im się jednak pierwsza nagroda - powinni im zabrać drugą a tak pomimo niby wygranej zyskali na tym najwięcej bo mają nagrody za 1 i 2 miejsce.

Muszę coś napisać bo nie wytrzymam i zaznaczam że piszę tylko swoje osobiste zdanie na ten temat. Support tej gry jest tak nieudolny ze nie potrafią nawet napisać prostego i wyczerpującego wyjaśnienia całej sytuacji która zaistniała z ich winy, i żeby była jasność budynki za 2 miejsce zostały usunięte i zastąpione tymi za pierwsze więc żadnych podwójnych nagród nie było (z drugiej strony skoro support uznał że należy się nam 1 miejsce to nie uważam zmiany nagród za jakąkolwiek rekompensatę bo według tego one nam się należały). Sprawa zablokowanego wiru została zgłoszona do supportu praktycznie natychmiast o godzinie 18:00 więc mieli sporo czasu żeby sprawę rozwiązać natomiast oni odblokowali nam wir 10 minut przed końcem czasu. Z tego co słyszałem to problem z wirem zdarzał się też w trakcie tygodnia trwania przygody innym bractwom więc wyjątkowi w tym nie byliśmy, fakt wielki pech że zdarzyło się to w kluczowym momencie. Druga sprawa nikomu nie zależało na budynkach tylko na 1 miejscu a o ile patrzę na wynik przygody to mamy 2 miejsce. Wszyscy w tej sytuacji są pokrzywdzeni a jedynym winnym support który nie potrafi stanąć na wysokości zadania i starając się sprawę zamieść pod dywan lekceważy graczy, ich zaangażowanie i wysiłek włożony w tą przygodę przez cały tydzień. Uważam że obrzucanie się nawzajem błotem jest bezsensowne bo winna jest strona trzecia a nie bractwa.
 

DeletedUser174

Guest
właśnie zaatakowała mnie trąbka...

@Dragomira mam pytanie:
podobno nikt nie podważa ostatecznych wyników?... yyyy ... jakich wyników??? Gdzie te wyniki są? Jak były liczone? Kto je liczył? Ten sam co mi wojsko zebrane z cudów przeliczył na młotki? Skąd mamy mieć pewność że faktycznie te bractwa zasłużyły na nagrodę? Serwer A i F niby miały błąd, a już na W wszystko hulało i żadne bractwo nie miało takich problemów technicznych? A dalsze pozycje to co? Skąd mam mieć pewność ze mi cichaczem nie zabraliście nagrody? A inne bractwa skąd mają mieć taką pewność że są na właściwych lokatach w ranku?

Osobiście nie mam podstaw by przyjąć na wiarę wyniki podane na trąbce. Oczekuję ich uzasadnienia

@Dragomira może chociaż raz zachowaj się przyzwoicie i daj nam graczom szansę by cię szanować. Bardzo niefortunnie to wygląda... wiesz że jak struś schowa głowę w piasek to świeci kuprem? Co chcesz nam dać do zrozumienia takim zachowaniem? Mam nadzieję że nie to co mi sie wydaje... chcę w to wierzyć by zachować jeszcze choć odrobinę sympatii do twojej osoby
 

DeletedUser1660

Guest
@Osteres Nie tylko Mgłę dotkną ten że problem, ale info już pojawiło się w trąbce (pominąwszy Win).

U nas Wir zawiesił się parę min przed 19tą. Co prawda nie walczyliśmy o 1 miejsce, ale rekompensata jest, niesmak pozostał. Jednak nie na długo.

Nie ma co szarpać klawiatury. Jeszcze nie jedna przygoda przed nami ;)
 

DeletedUser2043

Guest
Złote słowa power, złote słowa.
Największy błąd w tej całej sytuacji popełnili admini, że zaplanowali końcówkę przygody na niedzielę i nie dopilnowali aby ktoś z obsługi w tym newralgicznym momencie siedział za sterami i pilnował przebiegu rozgrywki. Tym bardziej jest to dziwne, że już we wcześniejszej fazie tej przygody wiry blokowały się innym bractwom. Więc problem był im znany.

po zatwierdzeniu nagród dla ~Mgła~ czuje ogromy niesmak.
Przykro mi kikimora, że tak uważasz. A to dlatego że tak naprawdę nic nie wiesz, bazujesz jedynie na plotkach i domysłach. A ferujesz takie jednoznaczne wyroki. I bardzo daleko się mijasz w ocenie naszych zasobów. I nie mówimy tu o takiej drobnicy jak bieżąca produkcja. My wiemy, o naszych zasobach. Wie o tym obsługa gry, bo to policzyli. Wie też ile zasobów mieli nasi konkurenci. Gdyby różnica była mała, zapewne nie zamieniliby nam nagród na nagrody za 1 miejsce. Nie mówimy tu o kilku wirach, kilkunastu wirach, nawet nie kilkudziesięciu wirach. Tak Osters, tak,
W dodatku miasta osób w Bractwie małe, brak odpowiednich manufaktur a tu nagle kilkaset odznak w magazynie???
, mówimy o odznakach na ponad setkę wirów.
I tak samo jak kikimora jestem za tym aby udostępnić wszystkim ile tak naprawdę zostało naszych odznak, ile odznak mieli nasi przeciwnicy. Tak żeby każdy Tomasz mógł uwierzyć.
Bo my tu niczym nie zawiniliśmy, zostaliśmy pokrzywdzeni, a teraz chce się z nas zrobić winnych zaistniałej sytuacji.

Nie mamy ŻADNYCH pretensji do naszych konkurentów, bo przecież oni w niczym nie zawinili - wyjaśniłem to już w prywatnej rozmowie Diafiance, liderce Seldarine.
Fakt, było małe nieporozumienie na samym początku, ale to dlatego, że Diafiance nieświadoma naszych problemów z wirem, pogratulowała nam wyniku, w momencie gdy akurat ten wynik był dla nas tragiczny, wszyscy byli nieziemsko wkurzeni ze mną na czele. Następnego dnia, już na spokojnie przeprosiłem za wszystko i pogratulowałem wygranej Elfom.

I tu GRATULUJĘ jeszcze raz wygranej. Całkiem szczerze, bez żadnych podtekstów.

Grałem w dziesiątki różnych gier i jeszcze nie spotkałem się z sytuacją by 100% Bractwa (Sojuszu czy też Stowarzyszenia) udało się zebrać o jednej godzinie aby uczestniczyć jak w tym przypadku w PB.
- widać słabo dobieraliście ludzi, to tak tytułem żartu :D dla rozluźnienia atmosfery.
Nie w tym problem aby zebrać 100% graczy w jednym momencie - błąd w rozumowaniu - tylko tak zarządzać czasem i zasobami graczy, aby zmaksymalizować zyski bractwa - nam to wychodzi świetnie.
 

DeletedUser626

Guest
Ustalmy coś, zanim pokłócicie się z powodu plotek. Po pierwsze, nikt nie zmieniał wyników i nie ustalał nowych zwycięzców. Wyniki Przygody znajdują się w zakładce rankingowej i nikt ich nie edytował, zawierają one dokładnie to co Bractwa zainwestowały podczas wydarzenia. Dwa Bractwa na polskich serwerach zostały dotknięte błędem, który zablokował wir (błąd zaraz wyjaśnię szerzej), w efekcie czego nie mogli oni walczyć o wyższe nagrody i dostali je w ramach przeprosin z naszej strony. Dostali nagrody, ponieważ dotknął ich błąd gry uniemożliwiający wygraną (a jednocześnie posiadali odznaki, które spokojnie to umożliwiały), a nie ponieważ "według supportu wygrali". Nie da się stwierdzić kto ile punktów by zdobył gdyby nie błąd, dlatego też nikt nie odbiera nagrody/zajętego miejsca Seldarine Elfów, ani żadnemu innemu Bractwu. Wszyscy zwycięzcy z zakładki rankingowej uczciwie zapracowali na swój wynik i swoje nagrody. Owszem, Mgła mogła wygrać, ale Seldarine mogło się też obronić - tego się już nigdy nie dowiemy i jest to odpowiedzialność InnoGames, a nie pokrzywdzonych Bractw.

Po drugie, kwestia samego błędu. Dlaczego pojawił się ostatniego dnia, tylko w 2 Bractwach i do tego topowych w Przygodzie? Ponieważ pojawia się on w sytuacji gdy dwie osoby zainwestują odznaki poniżej milisekundy różnicy. Inwestycja w tej samej sekundzie powoduje co najwyżej wyrzucenie z gry, niestety gdy różnica jest mniejsza może to spowodować zablokowanie wiru - może, nie musi. Tak niewielkie różnice pojawiają się praktycznie tylko w momencie kulminacji walki o top i są na tyle rzadkie, że na wielu serwerach w ogóle do nich nie doszło. Jeśli jednak już się pojawiły, to właśnie na sam koniec, przy walce o ranking w wirze.
Błąd, który pojawiał się w dniach wcześniejszych na mapie jest podobny, ale nie jest tym samym co wydarzyło się w niedzielę. Mogliśmy zapewne założyć, że coś takiego się stanie, teraz też to wiemy - wcześniej nikt się jednak tego nie spodziewał się, ponieważ błąd wiru miał być naprawiony i byliśmy co do tego przekonani, jak widać błędnie. Przepraszam więc za to, że nikt z supportu nie był obecny w niedzielny wieczór - następnym razem nawet mając pewność, że błędu nie ma, będziemy Przygody pilnować.
 

DeletedUser2553

Guest
Zatrzymać wir... hmmm... Wiadomo kiedy będą następne Przygody? :)
 

DeletedUser174

Guest
@Dragomira
a można z polskiego na nasze? Bo szczerze to dopiero teraz zbaraniałam

To kto w końcu te przygody wygrał? Bo ja tu nie widze żadnych wygranych a jedynie samych przegranych:
1: Seldanire niby wygrało, ale tak nie do końca bo Mgła miała więcej odznak ale to nie jest pewne... yyy???
wniosek: nic tylko się wściec
2: Mgła niby wygrała bo dostała nagrody, ale jednak nie wygrali, ale mogli wygrać tylko nie wygrali... przeciez to sie kupy nie trzyma! Skoro to "nie wg suportu wygrali" o dlaczego wygrali nagrody? za pierwsze miejsce? A jeżeli nagrody na 2 miejsce im zabrali to dlaczego skoro podobno uczciwie na nie zapracowali? No chyba że dostali 2 zestawy nagród a to by była dopiero jazda (chociaż podobno nagrody zostały "podmienione"). A skoro dostali nagrody za pierwsze miejsce to ktoś mógłby pomyśleć że jednak wygrali... yyy trochę nie za dużo pytań i kontrowersji???
wniosek: nic tylko się wściec
3: dlaczego zaatakowaliście trąbką wszystkich graczy informując że wygrały inne bractwa? Od kiedy to powiadamiasz wszystkich ludzi o błędzie który dotknął raptem 25 osób?!!!! ukaraliście cały serwer za swoją nieudolność? Dlaczego wprowadzasz iw błąd, bo z trąbki wynika ze to jednak nowe bractwa wygrały? A tu się jednak dowiadujemy ze jednak nie wygrały... Dlaczego upokarzasz dotychczasowych zwycięzców? Nie rozumiem takiej polityki.... za grosz jej nie rozumiem
wniosek: nic tylko się wsciec x tych kilka milionów graczy podobno

Czy celem przygód było wkurzyć jak największa liczbę ludzi?

Ja nie potrzebuje księdza żeby wiedziec że w niedzielę święto. A wy potrzebuje dodatkowej wiedzy ze coś na finiszu tak ważnego wydarzenia mozę się skopać??? Przecież to jest jak 2x2! Nie za duże jaja sobie robisz? Skoro już zaczęliście liczyć odznaki to trzeba było je sumiennie porachować i nam tu to ładnie konkretami uargumentować a nie wciskac taki kit!
 

DeletedUser2487

Guest
@kikimora, Wydajesz się inteligentną osobą, nie wiem zatem czego w poście Dragomiry nie rozumiesz. Napisała jasno o co chodzi. Mgła miała realne szanse aby wygrać przygodę, błąd gry to uniemożliwił, dostali zatem rekompensatę. Ale nigdy nie wiesz czy by wygrali, Seldarine mogłoby tworzyć kolejne odznaki gdyby zobaczyło zagrożenie, więc na dwoje babka wróżyła.
Absolutnie nie mam nic przeciwko, że oba bractwa dostały pierwszą nagrodę, choć w rankingu tylko Seldarine jest pierwsze.

Mam nadzieję, że rozwiałam Twoje wątpliwości.
Pozdrawiam,
Nan
 

DeletedUser174

Guest
@Nandariel
pewnych rzeczy nie można zrobić na pół gwizdka. Nie można być trochę w ciąży albo mieć większą połówkę czy bardziej okrągłe koło... i wygrać trochę też się nie da! Albo jesteś top1, bo masz najlepszy wynik i masz wygraną albo nie. Jak jesteś na podium to tez nie chcesz by ktoś dziamał: ale to inni wygrali... Wyników nikt nie powinien podważać! Czy jak kolarzowi w trakcie wyścigu odpadnie koło to dostaje nagrodę "bo mógł teoretycznie wygrać"? Nie! Miał pecha i musi się z tym pogodzić

A ja chce wiedzieć kto te przygody wygrał w końcu! Nie kto mógł wygrać, kto miał jakie szanse tylko kto jest tym top1 - doświadczenie z pierwszych PB pokazuje że musimy być w posiadaniu takowej wiedzy (znaleźć linka?) A jeżeli wygrały Serdelki to co robi to ogłoszenie na trąbie? Chce wiedzieć komu faktycznie należą się zasłużone laury zwycięstwa

Wybacz ale nie rozwiałaś moich wątpliwości. Mówisz mi że mam spróbować usiąść.... yyy.... jak? Nie da

sytuacja była niecodzienna. Ale można było znaleźć lepsze rozwiązanie tego problemu . Wybrano najgorszą z możliwych opcji. To nie moja wina że tak akurat jest

a przy okazji chciałabym złożyć najszczersze wyrazy współczucia @mimia. Nie chcieli walczyć o pierwszą nagrodę i ja dostali. Zostali ukarani podwójnie: bo nie dość że im wir zablokowało to jeszcze dostali nagrodę której nie chcieli :( Potworność! cieszę się że dalej z optymizmem patrzysz na grę - oby ten tęczowy świat gry nigdy nie zbladł w Twoich oczach
 

DeletedUser1496

Guest
Witam :)
Kierunek zmian w Przygodach (bo mam nadzieję, że to nie jest ostatnia poprawka) uważam za właściwy. Nadal uważam, ze za tak ogromny wysiłek i poświęcenie czasu całego lub większej części bractwa powinny być lepsze nagrody, a może więcej nagród, może należałoby dołożyć jakieś bonusy (tylko nie te minutowe) pod kropki (tzn kolorowe punkty na mapie)?
I oczywiście, te kropki z reliktami - to chyba jakieś nieporozumienie ... Wygląda na to, że będą nam one potrzebne chyba nie tylko w najnowszym rozdziale? Tutaj konieczna jest zmiana !!!
Co do nowych odznak - pomysł tez dobry, bo przede wszystkim pozwalający na udział w Przygodach, osobom chcącym w tym uczestniczyć i nie mających miejsca na nowe budynki i z niechęcią (którą dobrze rozumiem) do burzenia połowy miasta.
Nie oceniam nikogo - ani biorących udział, ani tych którzy nie chcą w tym uczestniczyć - bractwa to społeczności - tam powinna decydować większość - i od tego pewnie zależy udział w tej formie zabawy.

I wreszcie to nieszczęsne wydarzenie ... z zablokowanym wirem. Wina systemu - cóż można zrobić - byłoby kilka pomysłów, ale żaden nie zabezpieczy przed możliwością kolejnej awarii (np wspólny magazyn i tylko kilka osób mogących z niego dorzucać - mniejsze ryzyko przekroczenia tej "milisekundy"). Uważam, że największą wpadką była nieobecność nikogo z supportu w takim momencie !!! Tutaj ogromna plama !!! Ale doceniam, że pojawiła się rekompensata i dobrze, że nie odebrano nikomu nagród.
Zwycięzcom - wszystkim ;) gratuluję !!!! Naprawdę :)

Sama organizacja wiru - tzn te 3 plansze 3x3 - oceniam słabo, myślę, że tutaj powinno się coś zmienić, też mam kilka pomysłów, ale z doświadczenia wiem, że i tak nikt ich nie weźmie pod uwagę, więc sobie daruję wypisywanie.

Pozdrawiam wszystkich :)

I jeszcze jedno - dopisek, ale konieczny. Przy takim zawieszaniu systemu, blokowaniu przesuwania własnego miasta i ogromnym ryzyku straty jakiejś odznaki - dajcie chociaż zadania do Przygód w formie listy - bez konieczności ich odrzucania - bo to również niezwykle "zamula" grę. Rozumiem, że ma być jak najbardziej uciążliwie, ale to frustrujące, jak przesuwając ekran, straci się fragment odznaki, na którą się czekało dobę lub dwie. Uważam w tym przypadku, że to nie jest ułatwienie, ale konieczność.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry