• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia

Hassano

Łucznik
Nie ma innej Studni życzeń w grze jak ta na 100 dni.
I tak, będą studnie w eventach jeszcze.

Drago nie chce sie czepiać naprawdę ale mogła byś czytać ze zrozumieniem..
Zapytałem wprost CZY W NASTĘPNYM EVENCIE BĘDZIE STUDNIA DO WYLOSOWANIA a nie czy jeszcze kiedyś ona będzie..
 

Hassano

Łucznik
A skąd Ona ma to wiedzieć, jak nie jest programistą? Główny administrator gry oraz programiści tylko to wiedzą.

Od tego jest żeby sie dowiedzieć, sama kiedyś pisała że polityka firmy "niby" działa tak że na początku roku jest ustalanie co i jak będzie wyglądało w grze a potem to sukcesywnie wprowadzają. Więc skoro tak twierdzi i może tak jest to 1 stycznia już wiedzą jakie będą nagrody w grudniowym evencie ( ewentualnie mogą pozmieniać ststy tych budynków)
 

DeletedUser

Guest
o to trzeba się będzie zebrać na ewent, a wracając do tematu łyżeczka dziegciu - zgodnie z poprawką 1.57 maja grzebać w studni (kosmetyczna poprawka), jednak znając ich dokonania* obawiam się że może być coś głębiej

*znaczy jak zwykłą poprawka animacji ludzi rozwala czat a nigdy nie piszą o poprawkach z czatem (teraz zresztą też) a błędy i zawieszanie są to co dopiero gdy faktycznie dłubią przy jakimś temacie

PS. Co do studni to ten budynek jest na stałe (jak i reszta terminowych) tylko po 100 dniach wygasa możliwość losowań
 

Hassano

Łucznik
PS. Co do studni to ten budynek jest na stałe (jak i reszta terminowych) tylko po 100 dniach wygasa możliwość losowań

Jeżeli studnia niema już możliwości losowania to jest bezużyteczna bo może i daje tej kultury trochę (3600 na końcu drzewka) ale brak motywki w nią i tak nie zachęca do trzymania nawet potem..

Dziś na becie jako nagroda dnia w evencie jest studnia do wylosowania

Pewne jak amen w pacierzu że lista zadań będzie inna? Bo przyznam że troche mnie to zniechęca i martwi że nie moge sie przygotować
 

DeletedUser3392

Guest
Ja w zasadzie zadam takie techniczne pytanie, nie wiem czy w odpowiednim miejscu ale w tematyce eventu więc może ktoś bardziej doświadczony udzieli Nam odpowiedzi. Dlaczego w aplikacji na tel event się nie pojawia? Pobrałam aktualizacje nawet i nic. Nie ma opcji żeby zadania były widoczne w aplikacji ?
 

DeletedUser3392

Guest
Dlaczego część członków bractwa otrzymała nagrodę po odblokowaniu ścieżki a część nie? To ja nie doczytałam gdzieś zasad czy po prostu błąd techniczny?
 

Miroslaw78

Zwiadowca
Zmiany w możliwości "przejścia mapy" i odbioru nagród przez dowolnego gracza (ambasadora) z bractwa... nie są dobre o_O , rozumiem że nie powinny opierać się na 1 osobie ( arcymaga ) - jednak po to w bractwie wyznacza się magów ( zastępców ). Jedno nieprzemyślane / przypadkowe kliknięcie dowolnego gracza... rozkłada całą strategię przejścia przygody ułożoną przez bardziej doświadczonych graczy...

Każde bractwo ma własne stopniowanie rangi gracza... towarzysz to najniższe z możliwych i przeważnie tyczy się zupełnie nowych graczy lub tych na wylocie... nie chcę sprowadzać wszystkich graczy do rangi towarzysza by "odciąć" możliwość "przejścia mapy".

Uważam że należy to zmienić i umożliwić (przejście mapy / odbiór nagród) tylko przez arcymaga i magów. Pozdrawiam.

@Dragomira
 
Ostatnia edycja:
Do góry