• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Wydarzenie: Trzech Lodowych Gigantów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2452

Guest
x2 korony jest w tej chwili na winyandorze a na feryndalu nie. dlaczego taka różnica miedzy światami? błąd?
 

DeletedUser2553

Guest
Na Felyndralu też jest bonus ale go nigdzie nie widać. Sprawdzone info bo jestem już po losowaniach :)
 

Azulena

Rozbójnik
Na Arendyll są podwójne korony dziś.

Co z tego, kiedy zgrali to w czasie z najgorszą nagrodą - i oczywiście trafiłam ją, już w drugim losowaniu.

Więcej nie losuję, bo pewnie by jeszcze kilka razy wpadła, zamiast na przykład 140 lub 200 kluczy. Wrrrrr...
Żałuję, że straciłam klucze bez sensu, koron i tak będzie za mało, a szanse na dobrą nagrodę innego dnia mniejsze. :(
 

DeletedUser1174

Guest
Ja odwrotnie, parę dni temu skończyłem linię zadań i dziś losowałem. Dzisiejsza nagroda przynajmniej przyda się w turniejach. Uzyskałem wszystkie trzy nagrody główne, ale raczej żadnej z nich nie postawię w mieście. I główne, i dzienne nagrody dające kulturę są słabsze niż te z poprzednich eventów.
Zostało mi jeszcze 1500 kluczy. Wykorzystam na losowanie w dniu, kiedy nagrodą będą zwoje Pomocnik 14 godzin (wtedy też są podwójne korony, chociaż mnie to już niepotrzebne).
Podsumowując - bardzo łatwe wydarzenie, z bardzo słabymi nagrodami. Można było zrobić dla tak zwanej zabawy, nie dla nagród. Ten sam schemat powielony już wielokrotnie, identyczne niemal zadania, ze zmienioną jedynie nazwą "waluty" (raz orzechy, raz klucze, raz jeszcze co innego) już się chyba jednak zużył.
 

DeletedUser

Guest
Trochę się nie zgodzę, nagrody dzienne są dobre, ale głównie dla graczy w środku rozgrywki (tak do orków). Teraz celuję w czwartkową nagrodę :) da mi 2500 kultury co pozwoli na wymianę wszystkich "wielkich" budynków kulturowych (np. wielka aukcja daje mi tylko 2300 a to 5x5)

Edit
A co do wartości nagród, zaprzęgając matmę każdy może wykazać że są conajmniej porównywalne do ostatnich ewentów
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Azulena

Rozbójnik
Wszelkie nasze opinie o nagrodach są oczywiście subiektywne - zależą od preferencji w grze (wojsko/ handel), aktualnej epoki, stopnia rozbudowy miasta, itd.
Ja jestem w Elfach, prawie na początku badań, dopiero postawiłam Leśną Polanę. Nie używam wojska, bo już się nie da wygrać.. :p

Mój całkiem osobisty, subiektywny "ranking" nagród w kolejne dni:
30 grudnia - 27 dzień eventu - durne "coś"
31 grudnia - 28 dzień eventu - błee...
1 stycznia - 29 dzień eventu - takie sobie
2 stycznia - 30 dzień eventu - "orkowa" część zestawu... słaba
3 stycznia - 31 dzień eventu - takie sobie
4 stycznia - 32 dzień eventu - Śnieżne Urocze Drzewko, 3700 K, 308/ 1 pole
5 stycznia - 33 dzień eventu - Lodowa Świątynia, mało K, Mana 540, 45/1 godz, 135/ 1 pole ...
6 stycznia - 34 dzień eventu - 4 x Pom. 14 h. Podwójne korony. Znowu nie w ten dzień co trzeba. :( Jednorazowa nagroda to dla mnie nie nagroda, ja chcę coś stałego!
7 stycznia - 35 dzień eventu - ??
 

DeletedUser

Guest
6-sty stycznia to pomocnik 14h x2 i podwójne korony. Jak dla mnie to najlepsze nagroda z podwójnymi koronami w tym ewencie :). A z resztą sie zgadzam
Robię ten 4 budynek do łączenia plus śnieżne urocze drzewka to co zostanie pójdzie do koron x2
 

DeletedUser1174

Guest
Opinia może być całkowicie obiektywna - wystarczy porównać ile czego dana nagroda daje w przeliczeniu na jedną kratkę - cyfry nie kłamią.
No chyba że w losowaniu sugerujemy się wartością estetyczną budynków, wtedy ... o gustach się nie dyskutuje, podobno ;)
 

Christo

Rozbójnik
Ostatniego dnia eventu będzie najlepsza nagroda jaka może być. Drzewko dające 222 ludka na kratkę w epoce niziołków. Warto było czekać :D. 5600 kluczy czeka hy hy hy :D
 

DeletedUser1953

Guest
Jestem rozczarowany brakiem nagród dziennych dodających wojsko pomimo, że event jest o kilka dni dłuższy od poprzednich. Tylko proszę bez odpowiedzi dla inteligentnych inaczej, że są inne budynki np zestawowe. Jedno naprawdę nie wyklucza drugiego
 

DeletedUser2491

Guest
nagrody jak nagrody jedne ciekawe inne tandetne
mam już wszystkie bonusowe budynki ale jak bym nie kombinowała z ustawieniem bonus max (3 opcje)mam tylko na 2 budynkach,
oszustwo?wszystkie budynki powinny dawać max bonus jeśli są ze sobą połączone nawet w jednej lini
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
@Dezire Już kilka razy było powiedziane, że tylko połączenie różnych budynków zestawu aktywuje bonusy, w tym raz w spoilerach jeszcze przed rozpoczęciem eventu. Nawet na wiki jest ta informacja, choć słabo wyeksponowana.
 

DeletedUser2491

Guest
posiadam 4 budynki bonusowe
1 Lodowy Górski Troll
2 Ręka Giganta
3 Zamrożona Fontanna
4 Zamrożony Wir Orków
dlaczego połączenie tych budowli jak by nie kombinować daje bonus pełny tylko w 2 budynkach?
gdzieś było jakieś info?
 
Status
Zamknięty.
Do góry