• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Wydarzenie: Zadymka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser449

Guest
Nie pisz więcej, skoro obiecujesz że nie będziesz pisał więcej. W tej sytuacji mam rację i tylko taki ignorant jak ty może z uporem maniaka iść w zaparte. Odejdź i nie wracaj, dzięki temu to forum zyska.
 

DeletedUser629

Guest
Dzięki Panowie ... dawno się tak nie uśmiałam :D. Ależ piszcie dalej .... właśnie dla takich wypowiedzi to forum zyska ... czytających ;)
Bo event tak jak u mnie już dawno zakończony .. to i tak ... lubię tu wdepnąć ... i Was poczytać... i wrzucić swoje "trzy grosze" :cool:
 

DeletedUser313

Guest
ale lipa już chyba nic fajnego nie będzie same mało-kulturalne przedmioty : ( a został chyba jutro ostatni dzień na becie tak?
 

DeletedUser1406

Guest
Hmm, wszystko co piszecie jest bardzo, ale to bardzo ciekawe, na chwilę obecną jednak tego nie skomentuję.

Napisze jednak moje wyniki:

Do pierwszej nagrody:
8+5 tych za 140:
2x200 płatków
2x140 płatków
3x5 runy
6x nagroda dzienna
2x25 PW

Po odblokowaniu pierwszej nagrody:
16+2 tych za 140
2 lub 3x200 płatków
2x140 płatków
2x5 runy
0x nagroda dzienna
1x25 PW

Jak wszyscy mogą zauważyć po odblokowaniu pierwszej nagrody, jakość przedmiotów losowanych z puszki drastycznie spadła, a ilość zdobywanych nagród dziennych została wyzerowana. Może to moje kiepskie szczęście a może coś innego. Powiem, że na dwie nagrody dzienne na których bardzo mi zależało, zbierałem płatki przez jakiś czas, aby mieć więcej prób i niestety poniosłem porażkę przy losowaniu, które prowadziłem "hurtowo", co jak pokazuje opisany przykład, jest dosyć dziwne gdyż jak wielu przede mną napisało na 6 prób mieli po 4 budynki etc.
Oczywiście szans na 3 nagrodę nie widzę i wątpię, aby nawet przy super regularnym logowaniu, ktokolwiek miał szanse na jej zdobycie bez inwestowania realnych pieniędzy w ten nieco... przekłamany event.

Ps: Suma 24 puszki na jednym serwerze, a 7 na drugim (gdzie kontynuowanie eventu dla "nowego gracza" jest niemożliwe).
 

DeletedUser1115

Guest
Ja się zastanawiam ,czy twórcy z premedytacją nazwali event ZADYMKA hihi :)

Ciekawi mnie czy na zagranicznych serwerach też jest zadymka :)

Dla mnie event na plus . Chomikowanie gwiazdek na fajne nagrody ( dreszczyk emocji hehe) . Wylosowałem troszke fajnych budynków :) Czy to wszystko postawię ... nie wiem . 3 nagroda ??? Jak dwie pierwsze są brzydkie :( Same sterczące sople . Czy ją wygram ... nie wiem .

Wszyskiego Najlepszego Wszyskim W Nowym Roku :)
 

DeletedUser1412

Guest
Ja też obłowiłam się jak złodziej podczas tego eventu ;p Dla mnie jak najbardziej na "plus"!
 

DeletedUser1411

Guest
Mnie też się bardzo podobał ten nadal trwający event :) W małym skrócie 2 nagrody główne (trzeciej pewnie nie uda mi się zdobyć... jednak w życiu też nie można liczyć na wszystko) oraz 3 zmrożone jeziora, 1 zmrożony jednorożec, 1 tęczowy jednorożec, 2 lodowcowe ogrody, 1 zimowa sadzawka z lampionami, 2 drzewa ojca z cukrowych lasek, 1 kodeks słońca oraz najnowsza zdobycz 1 zimowa gwiazdka. :p Natomiast jeśli chodzi o losowania to rzeczywiście zauważyłam, że najwięcej nagród wypada z pudełek za 50 oraz 90 płatków. Więc cytując Gocha 83 - jak złodziej to mało powiedziane :) A i oczywiście Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
 

DeletedUser192

Guest
Udany event. Jeszcze pare dni do konca, ale zadania wszystkie zrobione i platki wszystkie wydane. Co nabralem budynkow do kultury i ludzi (tylko to losowałem) to moje :) 8 sztuk 3x3, 5 sztuk 5x3 no i oczywiscie 2 z 3 nagrod. na trzecia nagrode nie mam szans, ale nie zalezy mi nawet bo juz mam fure dobroci do wystawienia ;)

na minus nagroda w reliktach z losowania... nabralem tego tony tylko po co mi to :/
 

DeletedUser1244

Guest
Dla równowagi masowego hejtu na ten event, pragnę podkreślić, że dla mnie i dla wielu moich towarzyszy z bractwa kończący się właśnie event był najlepszym jak do tej pory wydarzeniem kulturalnym.

Może wymienię pokrótce plusy:
1) długi czas trwania eventu (wymaga to dużego zaangażowania, które jednak zostaje wynagrodzone wieloma korzyściami; pozwala też na zaplanowanie sobie drogi do zwycięstwa, a kilkudniowy brak dostępu do komputera nie przekreśla naszych starań);
2) zbalansowany czas na zadania (można spokojnie zrobić je wszystkie, nawet nie podglądając do listy przyszłych zadań);
3) pojawiające się bonusowo dodatkowe płatki śniegu, które można zbierać przy regularnym logowaniu się do gry (premiuje to aktywnych graczy);
4) super nagrody (Urocze Drzewko rządzi);
5) system losowania nagród oparty jest na czystej statystyce (nie jest prawdą, że po zdobyciu iluś nagród współczynnik zdobywania kolejnych perełek gwałtowanie spada; w trakcie eventu otrzymywałem dużo różnych nagród, a mimo to przy losowaniu uroczych drzewek na 15 strzałów wylosowałem aż 6; po prostu sprzyjało mi wielkie szczęście).

Jeśli miałbym się już czegoś czepiać to tak:
1) nagrody główne nie są zbilansowane z nagrodami dziennymi. (zdarza się, że określona nagroda dzienna jest silniejsza od najsłabszej głównej);
2) sople lodu pojawiają się zbyt często, bo aż raz na godzinę (powoduje to przywiązanie gracza do komputera na cały dzień, nawet w pracy).

Ogólnie było super. Marzy mi się, aby wiosną było coś podobnego.
 

DeletedUser48

Guest
Dla równowagi masowego hejtu na ten event, pragnę podkreślić, że dla mnie i dla wielu moich towarzyszy z bractwa kończący się właśnie event był najlepszym jak do tej pory wydarzeniem kulturalnym.

Może wymienię pokrótce plusy:
1) długi czas trwania eventu (wymaga to dużego zaangażowania, które jednak zostaje wynagrodzone wieloma korzyściami; pozwala też na zaplanowanie sobie drogi do zwycięstwa, a kilkudniowy brak dostępu do komputera nie przekreśla naszych starań);
2) zbalansowany czas na zadania (można spokojnie zrobić je wszystkie, nawet nie podglądając do listy przyszłych zadań);
3) pojawiające się bonusowo dodatkowe płatki śniegu, które można zbierać przy regularnym logowaniu się do gry (premiuje to aktywnych graczy);
4) super nagrody (Urocze Drzewko rządzi);
5) system losowania nagród oparty jest na czystej statystyce (nie jest prawdą, że po zdobyciu iluś nagród współczynnik zdobywania kolejnych perełek gwałtowanie spada; w trakcie eventu otrzymywałem dużo różnych nagród, a mimo to przy losowaniu uroczych drzewek na 15 strzałów wylosowałem aż 6; po prostu sprzyjało mi wielkie szczęście).

Jeśli miałbym się już czegoś czepiać to tak:
1) nagrody główne nie są zbilansowane z nagrodami dziennymi. (zdarza się, że określona nagroda dzienna jest silniejsza od najsłabszej głównej);
2) sople lodu pojawiają się zbyt często, bo aż raz na godzinę (powoduje to przywiązanie gracza do komputera na cały dzień, nawet w pracy).

Ogólnie było super. Marzy mi się, aby wiosną było coś podobnego.
jeżeli chodzi o czepianie się czegoś, jak napisałeś, to z pkt 2 wcale się nie zgadzam, mogły by być jak najczęściej, w końcu nikt nie zmusza nikogo do zbierania ich a przydatne są jak najbardziej.
 

DeletedUser1244

Guest
Nie mówię, że powinno być mniej płatków z sopli. Ja też je bardzo cenię. Ale można by było np. zrobić sopel, które dają więcej płatków, lecz pojawia się tylko co dwie godziny. Albo można by było zwiększyć limit sopli na planszy do 8-10. Są różne sposoby.
Niemniej to była naprawdę poboczna uwaga.
 

DeletedUser48

Guest
Nie mówię, że powinno być mniej płatków z sopli. Ja też je bardzo cenię. Ale można by było np. zrobić sopel, które dają więcej płatków, lecz pojawia się tylko co dwie godziny. Albo można by było zwiększyć limit sopli na planszy do 8-10. Są różne sposoby.
Niemniej to była naprawdę poboczna uwaga.
:)
 

DeletedUser

Guest
A mnie się zamarzył komplet drzew :) Ojca i słodkie już mam, będzie reszta? Parę minut po północy w Sylwestra wylosowałem za to 3 gwiazdki (+1800 do populacji). Zadymkę oceniam na +.
 

DeletedUser1087

Guest
W miarę sprawnie robiłam zadania, a mimo to jestem na 81 ze100 zadań. Patrząc co trzeba zrobić (81 - podwyższyć poziom 10 budynków na minimum 4 poziom) to dość czasochłonne jak się takowych nie posiada, już nie mówię o ludziach rozpoczynających grę. Później jest łatwo zebrać pieniądze a następnie zebrać 40 reliktów. Zostało do końca eventu 3 dni i 13 godzin.
Pomijam fakt braku płatków śniegu (bo to dziwne by było ich mniej niż potrzeba do budynków ale to sobie darowałam) i zastanawiam się czy gracz powinien siedzieć przy komputerze 24godziny na dobę przez czas trwania eventu, a odpoczywać tylko jak ma dłuższe zadania :rolleyes::D;)
 

DeletedUser1087

Guest
a ja widzę progres;)
w ostatnim evencie nie można było zdobyć nawet 2 nagrody bez diaxów, chyba że ktoś miał wielkiego fuksa
a kasa zawsze się liczyła wiec nie piszesz nic nowego.
gratuluję zrobienia wszystkich zadań
Ja w tym hellowinowym zdobyłam dwa budynki (spóźniłam chyba ze 2 czy 3 dni) bez żadnego diamentu a w tym to mimo szybkości robienia zadań nie mam możliwości zrobienia wszystkich, pomijam za małą ilość płatków
 

DeletedUser1087

Guest
A mnie się zamarzył komplet drzew :) Ojca i słodkie już mam, będzie reszta? Parę minut po północy w Sylwestra wylosowałem za to 3 gwiazdki (+1800 do populacji). Zadymkę oceniam na +.
Pod względem dziennych nagród ich możliwości jak dla mnie super, bo mam np populację na ponad 2 tyś ludzi :)
No drzewa super wyglądają :)
 

DeletedUser699

Guest
Moim zdaniem event lepszy niż przesilenie letnie, zdobyłem 2/3 głównych nagród i jestem happy, sporo budynków kulturowych itd. Rozumiem osoby rozgoryczone, które twierdzą,że nie da się zdobyć wszystkich nagród bez wydawania € $, lub jest to astronomicznie niskie. Ale moim zdaniem event lepszy od poprzedniego i dał może niezamierzoną korzyść - mianowicie wiem kto na mapie świata już nie gra a stoi np w erze krasnali albo orkow, bo jak przez miesiąc nie doszedł im chociaż 1 budynek świąteczny to wiadomo że nie gra =]
Pozdrawiam i najlepszego na nowy rok!
 
Status
Zamknięty.
Do góry