• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Za kulisami: Elvenar staje się mobilny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Deleted User - 172852

Guest
Aplikacja jest w sklepie Play i nie ma ograniczeń przestrzennych (nie ma znaczenia z jakiego kraju ją pobierzesz) :)
Po zainstalowaniu wybierasz język polski i masz natychmiast dostęp do polskich serwerów :)
Jest tylko jeden warunek - Twoje urządzenie musi być zgodne z aplikacją :)
 

DeletedUser967

Guest
@Alex35 nie ma jeszcze z tego co widzę... Co trzeba wpisać w wyszukiwarkę prócz takich oczywistych rzeczy jak "elvenar", "elvenar game"? Albo daj link
 

DeletedUser629

Guest
tu pobrała mi się cała aplikacja sklepu ... a Elvenaru jak nie było tak nie ma i szukałam przez wyszukiwarkę i nic.. zawiesił mi się telefon i musiałam resecik robić ... czyli trzeba uważać ... laikom nie polecam :(
a tu pisze mi, że jest niedostępna w moim regionie ... (mazowieckie)
Z tego wynika, że rzeczywiście zależy od terytorium w jakim się znajdujemy :(
więc przepraszam Puffinka ... i działam na nim dalej hehe :p
 

DeletedUser626

Guest
Pisałam już, że rynkiem testowym jest UK. Nie pobierzecie jeszcze aplikacji w Polsce, a przynajmniej nie w sposób dozwolony przez Androida i iOS, nie mogę więc niestety Wam pomóc. Pracujemy nad tym, by aplikacja jak najszybciej była dostępna dla wszystkich naszych Graczy. Tymczasem, jeśli macie jakieś pytania z nią związane (inne niż o nielegalne metody jej pobrania), chętnie pomogę.
 

DeletedUser629

Guest
@Gustaw-Konrad tak pisze ? ehh sorki to przez te moje 99 latek ... ciut już bez lupy nie widzę :D
@Dragomira myślałam, że i mi się uda to wgrać ... bo nie pisane było gdzie aktualnie przebywają te osoby :( sorki za zamieszanie :)
 

Deleted User - 172852

Guest
A mam takie pytanko... Czy ukrycie swojego IP i pobranie w ten sposób to jest nielegalna sprawa? :)
Bo, jeśli nie jest nielegalna, to spróbujcie tą metodą :)
Gdyby ktoś nie wiedział jak, to polecam zerknąć do gugla :)
 

DeletedUser626

Guest
Każda próba oszukania/ominięcia ograniczenia lokalizacji w aplikacjach sklepu Androida lub iOS jest niezgodna z ich zasadami. Tak jak mówiłam, pomóc nie mogę. Zabronić jednak też nie.
 

DeletedUser62

Guest
nosz kurcze :(. nigdzie nie widze wersji na iPada :(. mam wszystko na ISO :(
 

Deleted User - 172852

Guest
Pobralam aplikacje ta inne urzadzenie niz tablet (sorry, chwilowo nie mam polskich znakow). Telefon z Androidem w wersji 5.1. I historia sie powtarza. Mozna gre pobrac, pliki sie laduja. Potem rusza plansza powitalna (ta po wybraniu swiata) i... gra sie wylacza.
Hmmm... Teraz chyba nie moge zrzucic winy na Amazona i jego grzebanie w systemie Android :(
 

DeletedUser821

Guest
u mnie wyświetla się informacja Aplikacja jest niezgodna ze wszystkimi Twoimi urządzeniami.
szkoda że nie wszyscy mogą korzystać z tej apki tylko wybrani, jadę na urlop bez laptopa i taka apka by się przydała
 

DeletedUser2308

Guest
Ja bym był zadowolony gdybym mógł sobie pograć w elvenar na xboxie ale ten microsoft to są fizjolodzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry