• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Za kulisami: Elvenar staje się mobilny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser967

Guest
Ta apka jest ładniejsza i bardziej przyjazna dla oka niż elvenar stacjonarny.
 

Deleted User - 172852

Guest
Już nie mogę się doczekać :) To jedna z najlepszych wiadomości tutaj :) Wielkie dzięki :)
 

Hassano

Łucznik
w najbliższych miesiącach dostarczymy Elvenar do Waszych smartfonów i tabletów!

Ja bym sie tak nie cieszył po tym zdaniu.. " najbliższych miesiącach" to mało precyzyjny termin a znając tych wspaniałych programistów połowa rzeczy nie będzie działać.. I nie wiem tak do końca czy mamy im gratulować że "wpadli na pomysł" zrobienia apki na telefony, w dzisiejszych czasach to POWINNA być norma do wszystkiego zważywszy że teraz telefony są wszędzie i zastępują wielu ludziom komputery i laptopy.. No ale na pewno pomysł na plus tylko czy ja tego doczekam.. hmm śmiem wątpić..
 

DeletedUser626

Guest
Aplikacja już istnieje i trafiła do sklepów appek w UK na Androida i iOS jako rynku testowego, spokojnie można na niej zebrać/nastawić produkcję, poprzestawiać miasto czy wrzucić PW w badania. Jest to oczywiście jeszcze wersja daleka od wersji przeglądarkowej, brakuje na niej Bractw, Cudów czy Turniejów, myślę jednak, że będzie miłym dodatkiem choćby właśnie dla samego zebrania produkcji poza domem, a z czasem brakujące elementy również zostaną do wersji mobilnej dodane.
 

Hassano

Łucznik
Możesz podać linkt do pobrania bo znalazłem dwa na necie ale jeden nie działa a drugi niby ściąga apke ale nie chce sie zainstalować
 

Hassano

Łucznik
Mi sie zrobiła aktualka pufina i nie umiem sie połapać na nim :D ale apka żeby tylko zebrać surke dać budowe i pw to i tak dobrze i faktycznie ma bardzo fajną grafike lepiej niż na pc :D
 

DeletedUser967

Guest
Turniejów nie da się za to jeszcze robić :<
fajnie jakby takie monety i taką grafikę dodali do wersji stacjonarnej
 

Hassano

Łucznik
Już nie oczekujmy wszystkiego na raz :) generalnie mi wystarczy zebranie surki danie budowy i rozdanie pw, często niema sie dostępu do kompa a tak na szybko można sie ogarnąć :) niema co przesadzać żeby wszystko sie dało robić :p
 

DeletedUser967

Guest
Właśnie że z przesadą ;) Na puffinie wszystko się da zrobić ;) na razie prócz grafiki nie widzę w czym ta apka ma być lepsza niż puffin
 

Deleted User - 172852

Guest
UK rynkiem testowym? Zatem już biegnę do sklepu coby przetestować towar :)

Hmmm... Pobrałam grę, zainstalowałam i spróbowałam wejść. A tu takie info: Pobieranie zasobów... 0.00/301.09 MB 24.855 d.
Zaraz zaraz... ile to lat będzie? :)

Edit:
Wymusiłam zatrzymanie aplikacji i uruchomiłam ponownie. Pliki się załadowały. Otwiera się plansza główna. Pasek postępu w 3/4 zapełniony i... pyk. Gra się wyłączyła. Kolejne próby i restart tabletu niczego nie zmieniają. Bu :(
Na razie lipa z graniem mobilnym :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser976

Guest
Standardowo nie ma wersji na Windows Mobile. Tak wiem, wkopałem się w ten system, więcej go nie kupię :p i wiem też że da się jakoś zainstalować inny
 

Christo

Rozbójnik
Ja pytanie mam takie. Czy będzie dużo pożerać MB w trakcie używania apki? Kiedyś grałem w FOE i tam apka przynajmniej na początku trochę jadła tych MB i przez to zrezygnowałem z grania na mobile. Teraz nie wiem jak jest, bo już dawno zaprzestałem grania w FOE.
 

DeletedUser626

Guest
Aplikację polecałabym pobrać przez wifi, natomiast w dalszej grze nie zanotowałam w ogóle potrzeby ograniczania się w taki sposób. Dla każdego jednak te MB mają inną wartość zależnie od posiadanego pakietu, u mnie aplikacja zużyła dziś 2 Mb, przy czym jakieś 800Kb pobiera się przy logowaniu, potem naliczają się grosze.

Za pomocą Puffina odpalicie po prostu grę z komputera w bardzo pomniejszonej wersji, natomiast aplikacja ma interfejs dostosowany do naszych ekranów dotykowych, nie jest to więc różnica tylko grafiki. Oczywiście wersja przeglądarkowa w Puffinie pozwala na dostęp do wszystkich funkcji, ale aplikacja dopiero staje na nogi, a już można zrobić na niej wiele, za to wygodniej. Gdy zostaną do niej zaimplementowane Cuda, Turnieje i komunikacja z Bractwa, szybko Puffin się znudzi. Ja już nie mogę się doczekać Cudów na apce : )
 

Christo

Rozbójnik
Pobranie pobraniem i normalne jest to aby pobrać to przez wifi. Moje pytanie dotyczyło głównie jak dużo może zżerać MB w trakcie. Jak wyjdzie aplikacja to się przetestuje, ale dzięki za jakieś początkowe informacje. 2 MB to jest praktycznie nic... pytanie brzmi jak długo i ile rzeczy zrobiłaś w apce? Aplikacja nie jest skończona, więc trzeba też podejść z dystansem.
 

DeletedUser1493

Guest
Najważniejsze że powstaje mobilna wersja na pewno z czasem będzie super wszyscy u mnie w bractwie którzy graja na dwóch światach są zadowoleni pomysłem wersji mobilnej...gdzie pobrac wersję mobilną gry aby już mozna było przetestować taka jaka jest

Fajnie by było gdyby i u nas w Polsce była dostępna apka w wersji beta do przetestowania

Fajnie by było gdyby apka była i u nas dostępna w wersji beta do przetestowania
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry