• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Za kulisami: Nadchodzące zmiany w Turniejach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Hassano

Łucznik
Negocjancie w turniejach nie powinny zabierać "mordek orków", nagrody nadal śmieszne i co ważniejsze DUŻO GORSZE (mało pw, mało reliktów, zbędne zaklęcia których i tak mało ludzi używa) runy i odłamki generalnie (dla mnie) nawet fajne bo w późniejszym etapie i tak cuda których nie chcemy stawiać to modlimy sie żeby runa sie złamała albo w końcu trzeba postawić cud i go zburzyć żeby łamać dalej runy.
Ciężko sie przestawić w punktacji za turniej bo nie wiadomo ile tak naprawdę trzeba tego naklepać żeby zrobić jakiś wynik ale to pewnie tylko kwestia przyzwyczajenia
Nagrody dla bractw nadal śmiechu warte i na pewno to nie zmotywuje do większej aktywności w bractwie
 

DeletedUser1220

Guest
Dla mnie największy minus wprowadzonych zmian w turniejach, to przetasowania w nagrodach indywidualnych (nagrody w prowincjach) czyli przede wszystkim zdecydowanie mało PW, wprowadzenie odłamków, samo rozłożenie nagród na poszczególnych prowincjach turniejowych i na poszczególnych rundach (gwiazdkach) np czar 'Magiczna produkcja' jest dopiero w rundzie 5 i 6.
Wydawało mi się, że dążono do tego, żeby wyrównać koszt negocjacji z kosztami walki, a jest tak, że negocjacje są dużo tańsze (pomimo wprowadzenia orków, co szczególnie będzie kłopotliwe dla tych, którzy dopiero będą zaczynać rozdział z orkami i goblinami).

Mnie wprowadzone zmiany zniechęcają do gry, a na pewno do turniejów.
Od jakiegoś czasu twórcy gry dążą wszelkimi możliwymi środkami do spowolnienia rozwoju gracza :/
 

DeletedUser967

Guest
(pomimo wprowadzenia orków, co szczególnie będzie kłopotliwe dla tych, którzy dopiero będą zaczynać rozdział z orkami i goblinami).
Ci co nie doszli do tego rozdziału nie mają orków do wydania w prowincjach turniejowych.
Mnie generalnie nie przeszkadza fakt, że trzeba wydać orki, tyle ich mam, że w końcu jest okazja je spożytkować. A orki to tylko młotki, więc bez przesady :D
 

DeletedUser1550

Guest
LegionX na 3s zdobyl ostatnia skrzynie,ciekawe,czy tworcy przewidzieli taka opcje i w nastepnym turku bedzie inna nagroda glowna.
 

DeletedUser1496

Guest
Gratuluję LegionowiX !!!!:):):):):)
Cieszę się, że się komuś udało :):):):):):)
 

DeletedUser1550

Guest
swietnie,ale nie mamy schematu !!! tworcy nie przewidzieli jego zdobycia? Przeprasza za ewentualny spam,ale nie moge myslec racjonalnie,gdy jestem robiona w trabe :(
 

DeletedUser629

Guest
swietnie,ale nie mamy schematu !!! tworcy nie przewidzieli jego zdobycia? Przeprasza za ewentualny spam,ale nie moge myslec racjonalnie,gdy jestem robiona w trabe :(
Hej Iwonko <uścisk> .... też chciałabym ten schemat pooglądać ... ale chyba chwilowo jest ... niewidzialny ;)
No cóż ... może po aktualce dodadzą ... bo chwilowo zgubili kluczyk do skrzyneczki ... i nie mogą schematu wyciągnąć :p
 

DeletedUser1660

Guest
Pochwalę się... Mamy komplet skrzyń w aktualnym turnieju i nie trzeba być nie wiadomo jak zaawansowanym graczem aby zdobyć możliwie jak najwięcej pkt. Pozdrawiam :)
 

DeletedUser1088

Guest
zgadzam się w 100%
jeśli całe bractwo walczy to 10 skrzyneczka to spoko do zrobienia
ważne aby zmotywować wszystkich i jest tak jak w tamtym tygodniu;)
 

Hassano

Łucznik
A mam pytanko ile ptk musi zrobić każdy gracz aby zdobyć 10 skrzynke? na pewno już to ktoś policzył :) będę wdzięczny za takie info
 

DeletedUser1088

Guest
lub dla mniej czasowych:
8 prowincji na 5 gwiazdkę daje 1680

podaję przeliczniki turniejowe za prowincję:
1 gwiazdka 4 x 5 + 10 za ukończenie = 30
1 gwiazdka 4 x 6 + 12 za ukończenie = 36
1 gwiazdka 4 x 7 + 14 za ukończenie = 42
1 gwiazdka 4 x 8 + 16 za ukończenie = 48
1 gwiazdka 4 x 9 + 18 za ukończenie = 54
1 gwiazdka 4 x 10 + 20 za ukończenie = 60

a razem w całości za prowincję
1 gwiazdka = 30
2 gwiazdki = 66
3 gwiazdki = 108
4 gwiazdki = 156
5 gwiazdek = 210
6 gwiazdek = 270
 
Status
Zamknięty.
Do góry