• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Zimowa Magia

DeletedUser174

Guest
mam w nosie urlop cm. Opisu eventu nie da się przeczytać. Co to ma być do jasnej cholery???? jakbym dorwała @Shannqa.... jak nie ma czasu na robotę to niech zwolni miejsce komuś kto ma czas na takie zabawy. To już naprawdę nie jest śmieszne. U mnie jest juz tak pod kreską że nie da rady się z tego zadną miarą wygrzebać. Kiedy będzie nowy CM i jakoś zacznie ogarniać ten burdel?
 

Hassano

Łucznik
Też na to czekam aż "władza" sie zmieni bo to są jaja i kpiny.. Zastanawia mnie tylko czemu na becie event ruszył tak wcześnie?? Może chcieli uniknąć błędów na normalnych serverach :D:D sam event jak każdy inny przelecieć zadania jak najszybciej, czekać na studnie i do zapomnienia.. przy okazji pare niepotrzebnych budynków wpadnie do przepalenia :)
 

DeletedUser174

Guest
i tak 2 posty poniżej przeczytamy:
a ma ktos listę zadań?
a gdzie są nagrody?
a ktoś ma zadania?
....
życie :/

ktoś się wnerwi i poda wreszcie listę zadań, która będzie niezgodna z regulaminem, bo nie będzie zaspoilerowana lub zlinkowana. Norma

a na filmiku widziałam te "kryształki", które idealnie wtapiają się w białe tło "śniegu". już widzę jak przeglądam miasto by je wyłowić... taaa...na pewno
 

DeletedUser

Guest
Ja mam pytanko :
Czy ma ktoś listę zadań i nagród ? Jak widzisz, @kikimora udało się 1 post poniżej :D

A tak poważniej - jeżeli ktoś jest na niziołkach lub wyżej (ewentualnie na leśnych elfach) to zestaw z głównych nagród wygląda dosyć ciekawie.

Łatwo ustawić (wychodzi prostokąt: 5x6) , maks bonus na wszystkich 3 budynkach, każdy budynek - populacja + kultura.
Link bonusy : monety+1PW, mana(niżej:surki/młotki)+1PW, ziarna(niżej:mana/surki/młotki)+1PW.

Chyba pierwszy raz od niepamiętnych czasów zastanawiam się nad zestawem, tym bardziej, że jak na razie nagrody nie zachwycają.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
Przykre, że na taki piękny event jak święta nie potrafią dać opłacających się nagród poza studniami życzeń i produkcjami ras gościnnych 5%. Jeszcze bardziej przykre, że nikt z teamu polskiego nie poczuwa się do odpowiedzi, dlaczego jesteśmy olewani względem wersji US/DE.
 

Hassano

Łucznik
Przykre jest nawet to że nie chciało im sie układać nowych zadań tylko skopiowali wszystko z innego wcześniejszego eventu :( @Nusion pisał że są identyczne chyba że sie coś zmieniło :)
 

Nusion

Kapłan
@Nusion pisał że są identyczne chyba że sie coś zmieniło :)
Tak, są w zasadzie identyczne jak w Woodelvenstock, jedynie do 2 czy 3 zadań z rozbudową dodana została alternatywa w postaci zbadania technologii. No i w którymś zamiast 3 prowincji wystarczy zdobyć 1. Poza tym wszystko to samo.
 

Sherab

Wędrowiec
Przykre, że na taki piękny event jak święta nie potrafią dać opłacających się nagród poza studniami życzeń i produkcjami ras gościnnych 5%. Jeszcze bardziej przykre, że nikt z teamu polskiego nie poczuwa się do odpowiedzi, dlaczego jesteśmy olewani względem wersji US/DE.

Jaki budynek daje zaklęcia produkcji ras gościnnych 5%. Nie mogę tego znaleźć.
 

Sorcha

Rycerz
Ponarzekam sobie, a co ;)
Krysztaly na tle zimowego wystroju sa bardzo slabo widoczne...
Ho, ho ho;), a czemu to w ogóle się nazywają Śnieżne Kryształy:confused:, a nie Płatki Śniegu. Dzięki zmianie nazwy przecież nie są lepiej widoczne. Trzeba liczyć na to, że czasem upadną na cześć wystroju, gdzie śniegu nie ma.
 

Nusion

Kapłan
Mam ich kilkanaście z poprzedniego eventu. Ale czy w tym ebencie ten budynek będzie dostępny? Jeśli tak to którego dnia?
(na gamersgemofknowledge nic nie ma na ten temat)
Jeszcze nie wiadomo, informacje o budynkach na gamers... pojawiają się dopiero, gdy te budynki pojawią się w nagrodach na becie. Do tej pory placówki nie było i na razie nikt nie wie czy będzie. Event na becie trwa od 2 tygodni więc pozostaje poczekać
 

Sherab

Wędrowiec
Jeszcze nie wiadomo, informacje o budynkach na gamers... pojawiają się dopiero, gdy te budynki pojawią się w nagrodach na becie. Do tej pory placówki nie było i na razie nikt nie wie czy będzie. Event na becie trwa od 2 tygodni więc pozostaje poczekać

Coś mi się wydaje, że twórcy gry wycofali się z pomysłu budynku tego typu. Po ostatnim evencie i kilkunastu placówkach handlowych nie dość, że bardzo szybko skończyłem ostatnią rasę, to jeszcze mam w zapasie 194 zaklęcia 5%

Głowy nie dam ale jak event wystartował na Becie to na gamersgemsofknowledge w opisie tego eventu (Overview) najpierw Ferris Wheel czyli Diabelski młyn miał dawać 10% zaklęcia wypełniania portalu rasy gościnnej co 4 dni. Potem to zniknęło a jeszcze później pojawiło się już to co jest teraz.
 
Ostatnia edycja:
Coś mi się wydaje, że twórcy gry wycofali się z pomysłu budynku tego typu.
Czy z budynkow, to nie wiem, ale scrolle mozna tworzyc w akademii,
wiec przynajmniej tam mozliwe jest ich zdobywanie.
Głowy nie dam ale jak event wystartował na Becie to na gamersgemsofknowledge w opisie tego eventu (Overview) najpierw Ferris Wheel czyli Diabelski młyn miał dawać 10% zaklęcia wypełniania portalu rasy gościnnej co 4 dni. Potem to zniknęło a jeszcze później pojawiło się już to co jest teraz.
Mi sie wydaje (rowniez nie dam glowy), ze to byl "Elvenade supply
carriage", mial dawac scrolle na produkcje portalowa 10% co 48h,
ale opis zostal zmieniony i ma dawac mlotki, jak sama nazwa zreszta
wskazuje. Pytanie, czy to wczesniej byl blad w opisie (bo nazwa
budynku wskazuje na produkcje mlotkow), czy cos zostalo zmienione
juz w trakcie ? Tak swoja droga, nie za bardzo rozumiem, dlaczego budynek
dajacy zwykle mlotki i to nie jakas powalajaca ilosc ma wygasnac
po 50 dniach... przeciez to bez sensu.
 

DeletedUser174

Guest
Ponarzekam sobie, a co ;)
Krysztaly na tle zimowego wystroju sa bardzo slabo widoczne...
uratuję Cię ;)
nie ma obowiązku ich zbierania. Ba! nawet robienie zadań nie jest obowiązkowe. Event sam w sobie jest całkowicie dobrowolny ;)

ale fakt taktem, ze kryształki są niewidoczne. Tylko że dla odmiany ja nie bedę na to narzekać. I tak ich nie bede zbierać to co za różnica czy są widoczne czy też nie :p Nawet lepiej że są mało widoczne. Przynajmniej nie drażnią jak przykładowo jajca wcześniej
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Pamiętajcie, że nie zawsze to, co pojawia się na becie trafia do nas w 100%. Jeśli dobrze pamiętam zeszłoroczny zimowy event, to płatki śniegu wyglądały podobnie i fakt, że trochę ciężko je czasem dojrzeć.
@Koval92 rozwiń proszę, o co Ci chodzi z tym, że "jesteśmy olewani względem wersji US/DE"?
I pamiętajcie, że jak macie do nas jakieś konkretne pytania to wrzucajcie @ z nickiem moim lub Hajmdala.
Nie możemy Wam wrzucać konkretnych list z zadaniami, czy budynkami zanim się pojawią(inni gracze i tak to robią w spoilerach :) )
 
Do góry