• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Zimowa Magia

DeletedUser2264

Guest
te płatki to zemsta za forum.. nie wiem, widzę - nie widzę.. płatek, a może nie..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sorcha

Rycerz
Dzieki za ratunek ;) Co ze mnie bylby za kolega, gdybym nie odplacal dobrem za dobro ?
Jak nastepnym razem to Tobie cos nie bedzie sie podobac w grze czy na forum, "uratuje"
Cie w podobny sposob :p
ale fakt taktem, ze kryształki są niewidoczne. Tylko że dla odmiany ja nie bedę na to narzekać. I tak ich nie bede zbierać to co za różnica czy są widoczne czy też nie:p
Mikołaj Yeti;) zaradził już na ten problem (złej widoczności Płatków Śniegu) dostaniecie 100 Płatków Śniegu, jeśli przejrzycie swoje skrzynki e-mailowe. Wg filmiku z trąbki Placówka Handlowa będzie, cierpliwości!!! Elveniada wygląda jak napój izotoniczny o smaku jagodowym:cool:.
 

Załączniki

  • Yeti_Mikołaj_sel.png
    Yeti_Mikołaj_sel.png
    123,5 KB · Wyświetlenia: 24
Ostatnia edycja:

Sorcha

Rycerz
W trąbce nazywa się Święty Yeti. I słusznie bo w oryginale jest Santa Yeti :)
A na forum w ogłoszeniu wyszło jak wyszło :cool:
Nie tylko na forum wyszło jak wyszło, w poczcie też widocznie się nie popisali bo też jest Yeti Mikołaj, patrz załączony obrazek do mojego poprzedniego posta! Ale mogę używać określenia Święty Yeti, właśnie dlatego obrazek dołączyłem do tamtego posta a nie do tego! Zobaczcie jedno tłumaczenie na forum i poczcie Elvenaru, a drugie na trąbce.
 

DeletedUser174

Guest
Dzieki za ratunek ;) Co ze mnie bylby za kolega, gdybym nie odplacal dobrem za dobro ?
Jak nastepnym razem to Tobie cos nie bedzie sie podobac w grze czy na forum, "uratuje"
Cie w podobny sposob :p
znając życie nie bedziesz musiał zbyt długo czekać...
 

DeletedUser965

Guest
od dawna nie dostaję mejli z diamentami itp od elvenaru, wiecie o co może chodzić? mail jest aktywny.
 
Podobno sporo serwerow takie wiadomosci klasyfikuje jako spam i zamiast
do skrzynki odbiorczej trafiaja one bezposrednio do spamu. Warto tam zajrzec i sprawdzic..
EDIT: Warto tez sprawdzic w ustawieniach gry, czy pod "Opcje uzycia danych"
jest zaznaczone otrzymywanie powiadomien przez e-mail.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser965

Guest
nie ma nic w spamie, ostatniego mejla oprócz powiadomienia o tej odpowiedzi na posta mam z 2016 roku..
 

DeletedUser965

Guest
chodzi o wspieranie przeglądarki HTML5? nic podobnego w ustawieniach nie znalazłam..
 

Koval92

Kapłan
@Urdur wersja US za przygodę bractw dostała czasoskracacze 40-30h za ostatnią skrzynkę, są dowody na elvenar gems of knowledge w postaci screenów, nam władowano czasowniczki 16 i 8h. Do kwietnia 2018 namawiano do głosowania na budynek społeczności elvenar który przepadł gdzieś śmiercią tragiczną, a miał być wręczany pod koniec roku jako super uber nagroda dla społeczności o rozmiarach 2x2 dająca super bonusy do populacji i kultury i miał być wzorowany na leśnych elfach, które wygrały głosowanie na forum. Poza tym olano temat czaru renowacji wprowadzając nikomu niepotrzebne zmiany w akademii, wymagające więcej niż dające, gdyż wszystkie budynki z podstawowej gry są lepsze od tych eventowych kulturalnych i kult + pop, każdy to wyrzuca i wstawia najpierw stawy na wróżkach, potem wierzby na leśnych elfach.

Nie bierz tego do siebie bo mam pretensje do teamu w grze a nie moderatora forum. To oni nas wodzą za nos a wy musicie słuchać naszych jęków.
 

DeletedUser174

Guest
@Urdur a wy musicie słuchać naszych jęków.
akurat nie musza. Mają taki "job" akurat, ale wykonują pracę z własnej nieprzymuszonej woli

@Urdur a ja mam pytanko na które chętnie poznam odpowiedź z "góry". Dlaczego płatki wyglądają jak wyglądają? Musi być przecież jakieś wyjaśnienie... o ile jeszcze na apce są widoczne (może dlatego że są wielkości fabryk czyli 3-4x większe niż na kompie) to na kompie białe (no dobra lodowe vel błękitne, niech będzie) na białym tle śniegu. Mistrzostwo. Będę zobowiązana za oficjalne wyjaśnienie. (z całym szacunkiem, ale Twoje prywatne zdanie jako odpowiedź mnie nie satysfakcjonuje). Generalnie mam w nosie płatki, bo ich nie zbieram, ale chętnie poznam argumentację. Musi być wyjątkowo interesująca
 

ArabellaPrim

Zwiadowca
Mnie tez ciekawi co za geniusz wymyslil kolor tych płatków. W razie obaw o pytanie o taka pierdołe tych wyzej, mozna to podeprzeć tym, że kilku graczy "bardzo chętnie" chciało kupić budynek co podwaja liczbe zbieranych płatków (jesli takowy był:d) ale dało sobie luz bo ich nie widzi na mapie:D
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Postaram się dowiedzieć, co z tymi płatkami i dlaczego była rozbieżność w nagrodach za Przygody Bractw.
Edit//
Oficjalne stanowisko na temat płatków:" Płatki stworzyli nasi graficy. Faktycznie dostajemy informacje, że kontrast między zimowym tłem a nimi jest zbyt mały. Może pomóc zmiana ustawień kolorów na monitorze lub maksymalny zoom"
Co do tych różnic w nagrodach @Koval92 , mógłbyś mi podać link do tego printscreena? Bo na wszystkie rynki używane są te same dane, więc teoretycznie to niemożliwe żeby były inne nagrody i chcemy to dokładniej wyjaśnić :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
Oficjalne stanowisko na temat płatków:" Płatki stworzyli nasi graficy. Faktycznie dostajemy informacje, że kontrast między zimowym tłem a nimi jest zbyt mały. Może pomóc zmiana ustawień kolorów na monitorze lub maksymalny zoom"
@Urdur naprawdę szczerze doceniam Twoje zaangażowanie, ale z całym szacunkiem poproszę o odpowiedź na pytanie.
Bo nie pytałam się kto zrobił płatki (to że je zrobił jakiś niedouczony grafik bez krzty wyczucia dobrego smaku jest oczywistością), ani jakie info dostaje firma tylko dlaczego te płatki idealnie wtapiają się w tło przez co sa zwyczajnie niewidoczne i/lub z czego wynika rozbieżność w wielkości płatków pomiędzy apką a przeglądarką (mimo pozornie promowanej polityki ujednolicania, ale to inna rzecz). Prawdopodobnie gdyby na kompie te płatki tez były wielkości koni i zajmowały 1/4 ekrany to bez problemu byśmy je zauważyli. Nie mam konta na becie, ale idę o zakład, ze już tam się pojawiły pierwsze informacje że z tymi płatkami to im nie pykło bo jak to ładnie ujęli "kontrast jest zbyt mały". Nasuwa się pytanie dlaczego nic z tym nie zrobili, ale to już jest przecież normą że leją na betę i wypuszczają z wszystkimi błędami. Tym bardziej jest to dziwne, że event im się troszkę przesunął względem bety, bo spodziewaliśmy się go troszkę wcześniej, więc pewnie mieli nad czym grzebać (tak, wiem naiwność).

wybacz, ale musze ponowić pytanie: dlaczego wypuścili na ogólne serwery płatki w kolorze tła właściwie. Nie trzeba być geniuszem by wiedzieć ze białe na białym jest niewidoczne. Ktoś zrobił projekt, ktoś go musiał zatwierdzić i jeszcze wklepać to do gry. Ten ktoś musiał podjąć decyzję - przysłowiowo rzecz ujmując "klepnąć" to. I mnie interesują przesłanki/argumentacja/motywacja do podjęcia takiej decyzji.

Płatki same w sobie są ładne i finezyjnie zaprojektowane. Nie rozumiem tylko dlaczego została dobrana taka kolorystyka. A chciałabym to jednak jakoś ogarnąć swoim rozumkiem. O ile starzy "wyjadacze" najczęściej mają już w nosie to całe szukanie, ale też znają triki jak i gdzie szukać tych śmieci w mieście to młodzi gracze muszą być nieźle sfrustrowani... im sie może jeszcze wydawać, ze jak bedą wystarczająco wytrwali to jak zbiorą wszystkie płatki... Oczyma wyobraźni widzę te paniczne poszukiwanie tych kryształków... później to gorzkie rozczarowanie że mimo tego poświęcenia event jest nie do wygrania na 100%. Smutne to

A sugestię by zmieniać ustawienia kolorów by zebrać płatki uważam za wyjątkowo niesmaczną.
 

DeletedUser3332

Guest
Hehe, trochę mnie śmieszy ten cały szum o kolor płatków śniegu. Przecież są niebieskie, wiec juz sa widoczne, a jeśli miałoby być "prawilnie" to powinny być białe albo .... przeźroczyste :D
 

DeletedUser174

Guest
Hehe, trochę mnie śmieszy ten cały szum o kolor płatków śniegu. Przecież są niebieskie, wiec juz sa widoczne, a jeśli miałoby być "prawilnie" to powinny być białe albo .... przeźroczyste :D
co jak co ale niebieskie one nie są. Możemy się spierać czy to bladoniebieski, jasnoniebieski, błękitny, lazurowy a może bardziej siny lub cyjanowy... ale nie niebieski
a "prawilnie" powinny być kryształowe. I kolor płatków to odzwierciedla. Śnieg nie jest biały, więc płatki śniegu też nie są białe. Tylko że to nie ma żadnego znaczenia. Płatki powinny być widoczne. Mogą być w dowolnym kolorze nawet różowym czy nawet kolorze psiej kupy rozumianym jako złoto - to naprawdę nie ma żadnego znaczenia
 
Do góry