• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Komunikacja wewnatrz swojego Świata (tzw chat globalny)

Propozycja dobra? Chcemy tego?


  • W sumie głosujących
    15

DeletedUser3033

Guest
założyć można wiele rzeczy choćby aktywność w turnieju s1=4205 / ilość użytkowników forum =4238
hmm teraz to podzielić przez 3serwery i można przyjąć że tyle osób gra w te gre ;)
co oczywiście jest założeniem jak i bzdurą:cool:
 

Lanariko

Szef kuchni
ja to wszystko rozumiem tzn staram sie zrozumiec Wasz punkt widzenia, ale jesli nie bedzie czegos nowego co przyciagnie graczy na troche dluzej czy to do gry czy nawet forum to wiekszosc graczy bedzie ta gre traktowala tak : nastaw produkcje 9h lub 1 dzien - logout, jutro to samo, pojutrze tez- pozniej dojdzie 5minut dziennie wiecej na klikniecie turnieje negocjuj, iglica negocjuj lub auto -walcz .. Do tego zmierza ta gra? J
Absolutnie nie - ta gra ma wiele aspektów i naprawdę różne charaktery potrafią znaleźć sobie w niej coś ciekawego - może to być rozgryzanie niuansów walk, może to być rozgryzanie optymalnych ustawień budynków w mieście, a mogą to być kontakty międzyludzkie. Uwierz mi poznałam w tej grze wielu ciekawych ludzi, z niektórymi się zaprzyjaźniłam i spotykamy się w realu - dziewczyny potrafią przejechać kilkaset kilometrów żeby spotkać się w jeden weekend i pogadać przy winie :)
Ale to jest gra dla cierpliwych, poszukaj bractwa, zanim dołączysz sprawdź je - jakie maja wyniki w turniejach, jaki poziom iglicy osiągają - ilu graczy jest tam aktywnych. Wiele informacji można znaleźć na stronie:
www.elvenstats.com
Grasz dopiero dwa tygodnie i miałeś nieszczęście dołączyć do bractwa w którym na 15 kont - 4 już od dawna nie logują się do gry, a średnia w turnieju to 1.3 skrzynki.
Fajnie ze wszedłeś na forum bo w tym bractwie na pewno nie ma kto ci ani pomóc w rozwoju ani poradzić.
Postaraj się poszukać aktywniejszego bractwa, zamiast wysyłać puste zgłoszenie napisz do arcy, zagadaj powiedz jak wygląda twoja gra co możesz zaoferować a czego oczekujesz. Ja osobiście dużo przychylniej patrzę na ludzi którzy coś tam napiszą, i kilkakrotnie zdecydowaliśmy z magami przyjąć zupełne świeżutkie konta, które na początku nawet nie miały szansy spełniać wymogów, ale fajnie się zapowiadały. Nie mówię żebyś od razu startował to ścisłej topki ale jest sporo aktywnych bractw które przyjmą maluszka.
Globalny czat nie rozwiąże problemu nudy, jeśli siedzi się w martwym lub umierającym bractwie :)
 
Ostatnia edycja:

CatAmber

Wędrowiec
Czaty bractw wyglądają podobnie - są to zazwyczaj trzy grupy - tacy, którzy odzywają się często i gęsto, tacy którzy odezwą się czasem w konkretnej sprawie i tacy, których na czacie zwyczajnie nie ma. Różnica jest tylko w proporcjach miedzy tymi grupami, jedna "gaduła" nie rozrusza czatu. Dokładnie tak samo wygląda nasze forum i dokładnie tak samo wyglądałby ten czat globalny. Osobiście na forum znajduje wszystko, co mnie interesuje: informacje o nowościach, dyskusje o grze, porady, podpowiedzi, pomysły, wątki o wszystkim, ogłoszenia o rekrutacji w bractwach - ładnie posegregowane, podzielone na wątki tak jak lubię - jest to uporządkowane i stosunkowo łatwo mogę odnaleźć to co mnie interesuje. Na czacie globalnym powstałby jeden wielki misz masz, a informacje istotne pewnie byłyby rozdzielone gadaniem o wszystkim naraz. Dlatego zagłosowałam na nie.
Ale.... no cóż ale mam zrozumienie dla autora pomysłu, na początku gry zawsze jest pełno energii, która musi znaleźć ujcie. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby nowi, pełni entuzjazmu gracze, rozruszali nasze forum, zachęcali w bractwach do logowania się i wypowiadania.
 
Do góry