• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Potwierdzone Komunikat "Błąd serwera"

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1163
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1163

Guest
Jedna osoba z naszego bractwa nie może się zalogować do gry; logowanie po parunastu sekundach zamiera i po chwili wyświetla się komunikat "Błąd serwera".
Dzieje się to na różnych przeglądarkach,; nie wiem, czy to jest problem tamtego konkretnego komputera (system Win 10), czy przeglądarki, czy coś z serwerem jest nie tak?
Tak czy inaczej: nie wiemy, co robić XD
 

DeletedUser3983

Guest
U mnie było podobnie tyle że bez komunikatu, na win10, ale zmieniłam przygladarke i poszło
 

xEasyRiderx

Rycerz
Czasami tak bywa kiedy wgrywana jest jakaś aktualizacja.
Czasem pomaga wyczyszczenie danych przeglądarki typu ciasteczka itp. śmieci.
Proponuję jednak skontaktować się z obsługą gry opisując błąd ponieważ tutaj na forum za wiele nie możemy pomóc.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Obecnie są pewne problemy na przeglądarce chrom działającej na starszych sprzętach, pracujemy już nad tym, obecnie jedynie rozwiązanie to zmiana przeglądarki.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Jeśli wystąpią problemy z logowaniem to proszę włączyć przyspieszenie sprzętowe w chromie i zaktualizować sterowniki do karty graficznej, w większości przypadków to pomaga.
 
Do góry