• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

koniec flash = koniec gry ?

visit0r

Paladyn
a flash ci nie przeładowywał ramu? U mnie po paru godzinach trzymania we flashu zakładka potrafiła zjeść kilka giga ramu co i tak wymuszało zamknięcie gry i ponownie otwarcie przeglądarki:/ (testowane na 3 przeglądarkach)

w HTMLu tego problemu nie ma aż jestem zdziwiony jak ładnie sam się "oczyszcza"
nie
wlasnie o to chodzi ze nie widzialem aby we flash jakikolwiek problem wystepowal
 

DeletedUser2723

Guest
Ja siedzę na Flashu m.in. z tego powodu, ze CTRL+A nie działa w "poczcie"
mamy kupę poradników i innych rzeczy które się kopiuje i wkleja jak są nowi w bractwie.
Czasem ktoś coś napisze ciekawego i chciałoby się to skopiować, ale w HTML5 ta funkcja leży... Może ktoś zna sposób którego nie znam, jak skopiować CZYJŚ cały post napisany w "kopercie"
 
Może ktoś zna sposób którego nie znam, jak skopiować CZYJŚ cały post napisany w "kopercie"
Niestety nie znam takiego. U siebie ratuje sie kopiowaniem widocznej czesci do pliku tekstowego za
pomoca Ctrl+c, przewijaniem postu nizej, kopiowaniem nastepnej czesci i tak dalej. Potem kopiuje
calosc z pliku tekstowego i wklejam do postu docelowego. Denerwujace, ale mozna sie przyzwyczaic,
a przynajmniej w moim przypadku korzysci z HTML5 przewazaja nad takimi niedogodnosciami.
 

DeletedUser3332

Guest
Mnie w wersji HTML cholernie irytuje brak wygładzania krawędzi, co przy oddaleniu (67%) daje niesamowita pikseloze. W wersji Flash ten efekt nie występował :(
 
Do góry