• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

koniec rasy xvI

ech000000

Wędrowiec
Dzień dobry.
Może jest to gdzieś ujęte a ja ślepy nie umiem znaleźć. Doszedłem do końca ostatniego rozdziału czy w tym przypadku mogę sprzedać już senat i inne budynki?
 

ech000000

Wędrowiec
miałem zadanie 200 pw dać w cud przyjaciela i za to było 200 diamentów a teraz są zadania jak te co przez cały czas czyli np zrób młotki czy wyprodukuj jakiś towar lvluj budynek na pozom 11 i inne tego typu
 

visit0r

Paladyn
dobrze wiedziec, wywalilem wczesniej budynki rasowe zostawiajac sam portal i jadąc na zyskach gdy nagle pojawilo sie zadanko z budynków i na tym sie zatkalem do wejscia nowej rasy ;( teraz wiem ze po badaniu cudaka ktory mi zostal bede mogl i portalu sie pozbyc
 

Nusion

Kapłan
Jak skończyłeś rasę to spokojnie możesz wywalić wszystkie rasowe budynki, również Senat.
Jeśli nie zrobiłeś rasowych zadań, to po wejściu nowej rasy i zrobieniu tam pierwszego badania, wszystkie te zadania dostaną opcję pominięcia.

Edit:
Nawet jeśli pojawi się zadanie za diamenty na sprzedanie portalu, to można postawić na nowo senat (albo jakikolwiek inny portal z poprzednich ras - o ile tego nie zmienią) i sprzedać go, poziom nie ma znaczenia. Nie ma sensu trzymać senatu przez kilka miesięcy i zajmować miejsce.
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
po wejściu nowej rasy i zrobieniu tam pierwszego badania, wszystkie te zadania dostaną opcję pominięcia.
tylko w którym momencie będzie można robić badanie kolejnej rasy
1593633623995.png
trzeba mieć zbadane 3 ostatnie włącznie z dwoma cudami czy sam ratusz wystarczy, badanie ulicy zupełnie mam zamiar pominąć tylko nie wiem czy sobie nie zablokuje drzewka ;(
 

Nusion

Kapłan
Pominiętym badaniem ulicy na pewno sobie drzewka nie zablokujesz. Jeśli zaś chodzi o te 3 ostatnie, to nikt tego nie będzie wiedział na pewno przed wejściem kolejnej rasy.
Ale ja bym stawiała na to, że jednak wszystkie trzy trzeba będzie zrobić.
 

ech000000

Wędrowiec
Dzięki bardzo za wyjaśnienia. Pierwszy raz jestem na końcu rozwoju i nie miałem wiedzy o tych niuansikach.
Pozdrówka dla Wszystkich.
 
Do góry