• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Konkurs świąteczny 2016

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser626

Guest
Juletr%C3%A6et.jpg


Zadanie:
Zamieść zdjęcie swojej świątecznej choinki z życzeniami dla Elvenar i opisz swoje najlepsze święta Bożego Narodzenia.

Nagroda: 100 Diamentów za każde poprawne zgłoszenie.

Edycja postów na forum: Wyłączona + forum moderowane (posty niewidoczne aż do zamknięcia zgłaszania odpowiedzi)

Zasady:
1. Należy zgłosić się w tym temacie.
2. Opis świąt powinien składać się z min. 50 słów.
3. Konkurs trwa do 31.12.2016 do 23:59.
4. Każdy Gracz zgłosić może się tylko raz.
5. Podanie listy zwycięzców nastąpi w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu.

Pozdrawiamy i życzymy powodzenia,
Wasz Elvenar Team
 

DeletedUser1269

Guest
choinka.jpg Niech ten niezwykły czas, jakim jest Boże Narodzenie
oraz cały przyszły rok, będą wolne od zmartwień i wszelkich problemów,
a każdy dzień pełen powodów do radości i uśmiechu.
Moje najpiekniejsze wspomnienia są z lat bycia dzieckiem. Co roku jeździliśmy na wspólne rodzinne Święta , które odbywały sie u babci. Pamietam jak dziś ... Mamy, babcie, ciocie latały po kuchni , szykowały, a dziadkowie, tatusiowie i wujkowie przynosili choinkę z lasu. Wszystkie dzieci ozdabiały choinkę :) potem długa Wigilia i wyjście całą rodzina na pasterkę przez piękny ośnieżony las. Za tym będę bardzo tęskniła :( Teraz już Święta nie mają takiej magii jak kiedyś, o którą dbali nasi dziadkowie i babcie
 

Asiula21

Wędrowiec
Już Mikołaj grzeje sanie. Czego pragniesz niech się stanie. Każde z marzeń skrytych w głębi święty dziadek może spełnić. Pięknych i radosnych chwil życzy…Joanna
Uwielbiam święta Bożego Narodzenia, gdyż jest to moje ulubione święto w roku. Według mnie jest to wyjątkowy czas, gdy ludzie zapominają o wszystkich swoich problemach i próbują być razem. Naprawdę wierzę w to, iż Boże Narodzenie pomaga ludziom zmienić się na lepsze i sprawia, że stają się uprzejmi, przyjaźni i hojni wobec siebie. Moje najlepsze święta były w dzieciństwie kiedy czekało się na ubieranie choinki pomagało mamie w kuchni a potem cała rodzina zasiadała do stołu...prezenty były skromnie ale była wielka radość, do północy śpiewaliśmy kolędy...po domach chodzili kolędnicy nawet z szopką każdy uwielbiał te krótkie przedstawienia...na pasterkę szło się parę kilometrów w mrozie kolędując i nikt nie nie narzekał że zimno....dziś jestem sama jestem mamą i wszystkie święta są dla mnie wyjątkowe bo są spędzone z ludźmi których kocham najbardziej na świecie...:))
 

Załączniki

  • 15697854_1151621704958550_4965782957676924032_n.jpg
    15697854_1151621704958550_4965782957676924032_n.jpg
    86,8 KB · Wyświetlenia: 10

DeletedUser772

Guest
Moja najlepsze święta Bożego Narodzenia były teraz, pierwsze wspólne po ślubie, spędzone wśród rodziny. Prawie dwadzieścia osób, dużo śmiechu, prezentów i śpiewania kolęd i poszukiwania grosza w pierogach, który ma zwiastować przypływ gotówki w kolejnym roku (i oby tak było, bo grosz trafił się mnie :D). Jedyny minus to brak śniegu, ale nadrobione to zostało dużą choinką oraz mnóstwem mikołajowych czapek na krzesłach :)
6e8f4465debff.jpg
 

DeletedUser967

Guest
Z okazji zbliżającego się Nowego Roku życzę wszystkim graczom, projektantom i modom dużo cierpliwości do siebie nawzajem, mnóstwo radości z
grania i projektowania Elvenar :) mniej nerwów, więcej rozmowy i wzajemnego słuchania się i szacunku. Wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym i szampańskiej zabawy w noc sylwestrową!!!
15747901_1302887433107389_2292551668120716065_n.jpg
Moje najlepsze Boże Narodzenie odbyło się w tym roku. Było mnóstwo osób, było głośno, śmiesznie i radośnie. Z prezentów utworzyła się ścieżka od choinki spod okna, aż do drzwi. Stół uginał się od świątecznych potraw. W powietrzu unosił się zapach barszczu i pierogów. Dzieciaki gdy zobaczyły, że św. Mikołaj przechodzi przez próg drzwi od razu spoważniały, jakby chciały nadrobić tym cały rok psot i tego, że często bywały niegrzeczne :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry